לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2008, 11:06
  yoni400 yoni400 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.06
בחורה גדולה יותר

שלום עוד לא יצא לי לכתוב פה עדיין אז ככה אני כותב שאלה בשביל חבר, הוא שאל אותי ואני לא בדיוק יודע מה לענות לו אז העדפתי לשאול דעתם של אנשים אחרים שרואים את הדברים מהצד ואין להם מעורבת אישית עם האנשים.

חבר שלי ניר בן 18+ יוצא עם בחורה גדולה ממנו כמעט ב3 שנים ז"א בת 21 הקשר שלהם יפה מאוד לקח לה זמן לקבל אותו ואחרי שהיא הכירה אותו היא אומרת שהיא ממש אוהבת ושלא משנה שום דבר בגיל.
הדבר שמפריע לניר הוא כזה לחברה שלו יש הרבה ניסיון היא הייתה עם 3 גברים לפניו (קיימה יחסי מין ) אמנם כל הקשרים היו ארוכים (הראשון שנה החבר השני שנה והשלישי שנתיים וחצי) מה שבעצם הוא שאל אותי אם זה יותר מידי בשביל בחורה והוא אומר שזה כואב לו ומטריד אותו נורא למרות שהיא בחורה מדהימה ונאמנה מאוד ומקשיבה לו תמיד.
בין השאר מה שמטריד אותו זה שהיא מספרת לו מלא פעמים שהיא הייתה בקשר עם עוד גברים אבל בלי מגע בכלל כאילו רק קשר טלפוני והוא לא מצליח להבין מתי כל זה קרה אם פחות או יותר מגיל 16 היא תפוסה עם חבר.

אני בתור חבר ובתור אחד שמכיר את חברה שלו חושב שהיא ממש מפצה על הכל היא לא מתעסקת בעבר שלה היא נטו איתו אבל הוא שבור ממה שעשתה בעבר אני חושב שהוא טועה במחשבה שלו וששלושה גברים זה לא הרבה לבחורה בת 21 וחוץ מזה היא הכי שלו בעולם והיא באמת בחורה מקסימה.

תעזרו לי בבקשה לעזור לו כי הוא ממש שבור מכל המצב...

נערך לאחרונה ע"י yoni400 בתאריך 08-06-2008 בשעה 11:08.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:38

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר