לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2008, 12:46
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lolita1990 שמתחילה ב "האם זה ברור שישר נקיים יחסים?"

איפה זה כתוב שבדייט שני שלישי צריך לשכב ?
תראי בנים מטבעם הירצו לשכב עם בחורה בדייט שני / שלישי אפילו בדייט ראשון לא איכפת לנו.

אבל את האמת אחרי ששוכבים אם בחורה עוד בשלב כול כך מוקדם של מערכת יחסים זה מוריד את החשק מימנה וגבר לא יתפוס את הקשר כקשר רציני ומחייב אלה כסטוץ זמיני.
זאת אומרת שאם את מחפשת קשר אמיתי אל תתני לגבר להיכנס איתך ישר למיטה
תני לו להתבשל לאט על אש נמוכה ,מנסיון שהאוכל מתבשל לאט התבשיל יוצא יותר טעים.

זאת אומרת על תראי קרירות מינית ותייבשי את הגבר אך גם לא להט מיני ,נשיקה ,חיבוק ,מגע
בהחלט מקובלים בדייט שני / שלישי. איזון היא מילת המפתח. .

בהצלחה ויום טוב

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

נערך לאחרונה ע"י max-max בתאריך 08-06-2008 בשעה 12:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-06-2008, 18:03
  DCD DCD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lolita1990 שמתחילה ב "האם זה ברור שישר נקיים יחסים?"

תעשי לי טובה עדיף שתחכי אפילו 4 חודשים בין אם את רוצה או לא...תחכי לראות אם הקשר הזה רציני.

זה נורא המצב היום, כל בחורה מתפרפרת, זה ממש זנות

נראה לי החל מגיל 16 כמעט ואין בנות בתולות (מלבד המגזר הדתי שמצליח יחסית טוב לשמור על עצמו), כל אחת נגועה

כבר הכי עדיף בגיל 18 ישר להתחתן ולהנות, ולפחות אנשים היו מתאפקים. אבל המצב כרגע, כמעט כל בחורה שאסתכל עליה היא 99% לא בתולה, ולכו תדעו, סביר להניח שהיא גם שרמוטה.

שמעתי על מצבים, ולא חסר כאלו, שבחורה שהייתה מאוהבת באחר עשתה איתו מה שעשתה ואחרי זה כבר עזב אותה, והוא עזב אותה חודשיים אחרי שהתחיל הקשר. אותי זה ישר הכעיס שבנאדם מנצל ככה והולך, גם לפי איך שהבחורה הרגישה רתחתי.

בימינו הכל פשוט הפקר וחבל שהדרכים לא מתוקנות.

נערך לאחרונה ע"י DCD בתאריך 08-06-2008 בשעה 18:05.
ישן 10-06-2008, 22:32
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אחד הדיונים הכי עתיקים בעולם, לדעתי.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי DCD שמתחילה ב "אמרתי שאסור להנות? שיהנו כמה..."

כשבחורה שוכבת עם הרבה גברים - היא "שרמוטה".
כשגבר שוכב עם הרבה נשים - הוא "כלי" "גבר גבר" וכו'...

למה? אין הגיון. או ששניהם מפוקפקים מבחינה מוסרית או שלא. אי אפשר לנקוט בצורה דו משמעית.

לדעתי, אין שחור ולבן. כמה זה הרבה אנשים? 5? 10? 15? ברור שמספרים דו ספרתיים עם קידומת של 2 ומעלה זה כבר מטורף (לשני המינים) - אבל, בוא ניקח... 9.

גבר ששכב עם 9 נשים... כלי. בחורה ששכבה עם 9 גברים... פרוצה? למה?

אין לי בעייה עם אלה שרוצים לשמור עד החתונה ואין לי בעייה עם אלה שרוצים כמה שיותר ניסיון מיני. אני לא רואה פסול באף אחד מהם ושניהם היו קיימים מאז ומעולם. פשוט היום, בתקופה שלאחר המהפכה המינית יש הרבה יותר פתיחות (והרבה יותר דרכים) לדבר על זה.

ישן 11-06-2008, 22:17
צלמית המשתמש של איתי מאיר
  איתי מאיר איתי מאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.02
שלח הודעה דרך ICQ אל איתי מאיר
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי DCD שמתחילה ב "צא וראה משפחות חרדיות. עם כל..."

החרדים לא חיים על פי התורה, הם חיים על פי דברים שהתלוו לתורה ברבות השנים, והחליטו בשלב מסויים להתסגר בינם לבין עצמם כדי לא לאבד את עצמם לדעת מול העולם הגדול.

מההיכרות הלא שטחית שלי (יצא לי להיתקל בחרדים ולעבוד איתם לא מעט) האושר שלהם תמיד נראה כמו פיקציה, הם מאושרים כי הם אמורים להיות מאושרים, לא כי זה מה שהם מרגישים.

העובדות האלה בהחלט מדברות בעד עצמן, יש ריבוי של גירושים (למען האמת, לא 50 אחוז, בערך 25, אבל זה לא רלוונטי). ההבדל בינינו הוא שאתה רואה את זה כדבר רע.

גירושים זה לא דבר רע. לא דבר טוב במיוחד, אבל זה דבר שהוא נכון. הסיבה לריבוי בגירושים הוא הניתוק מהתלות של האישה בבעל המפרנס. נשים לא חייבות יותר לחיות עם גבר שמזיק להן.

גירושים זה מוצא מנישואים מרירים. זוג שמתגרש, לאחר שהוא שקל את האופציות האחרות, אמור למנוע מהצדדים שלו את הפיספוס בלחיות חיים שלא מתאימים להם.

נישואים זה לא בהכרח אושר. זוגות מאושרים לא מתגרשים, ואין לזה קשר לצבע סדין לאחר החופה.

ישן 09-06-2008, 15:17
  משתמש זכר yoni.p yoni.p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.08
שלח הודעה דרך ICQ אל yoni.p

לאן הלכה לה התמימות ?

זה לא נורמה לשכב בזמן מסויים אחרי X מספר דייטים מעל גיל מסויים, הכל תלוי בבני הזוג ובמה הם מחפשים האחד עם השניה.

מצד אחד קרה לי שבדייט ראשון שכבתי עם בחורה ואחרי זה היינו חברים לכמעט שלוש שנים, ומצד שני קרה שבלהט הרגע שכבנו ולמחרת נעלמה התשוקה , וחס וחלילה שמישהו מאיתנו היה לא בסדר אחד לשניה , פשוט נשארנו כידידים ,

לדעתי בכלל סקס זה דבר מאוד "מקודש" אם יורשה לי .. זה מעבר להנאה פיזית אישית , זה לרצות לענג את מי שאת איתו ולחלוק חוויה אינטימית מאוד.
רק לא יושב לי בקנה אחד איך אפשר לרצות לענג מישהו שלא מכירים כלכך.

שורה תחתונה, אל תהיי תמימה מידי, ואל תקני סיפורים שמספרים לך אם אומרים לך שזה נורמאלי לגיל 22-23 בדייט שני שלישי כבר לשכב כנורמה.

מקווה שעזרתי
ישן 19-06-2008, 23:42
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
בחייך ...
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי dwade3 שמתחילה ב "בסופו של דבר זו החלטה שלך ורק..."

תתאר את הסיטואציה הבאה,
ביל גייטס,גיל 20-22 , חרמן ממש , והוא יוצא מישהי ,
אם הוא ירצה לקיים איתה יחסי מין בדייט השני אז אין לו שכל ?
(נתעלם מכך שהוא היה חנון רציני בתקופה בה ההיי טק עדיין לא פרח )
אפשר לחשוב קצת יותר לעומק על דברים לפני שכותבים .
לומר שלבן אדם אין שכל רק כי הוא מעוניין בסקס ולאו דווקא רק בקשר ארוך טווח זאת הצהרה שמרמזת על כך שלא באמת חשבת עליה לעומק לפני שרשמת אותה .

"אם זה קרה לך יותר מפעם אחת את צריכה לשנות את המקומות שאת יוצאת אליהם "
השמרנות ,אפילו נימה של צדקנות בהצהרה הזאת היא אמנם מתחת לפני השטח אבל היא מאוד מורגשת לדעתי .

כמו שנדמה לי שציינו פה (התגובות היו ארוכות אז דילגתי על חלקים מהן ,אנא סלחי לי אם חזרתי על דברים שנאמרו ) העולם שלנו או לא שחור לבן , אין טוב ורע מוחלטים , כמו כן "חוקים" ברורים למה לעשות או לא .
אז איך מחליטים ומה לעשות ,
את הולכת עם שילוב של ההרגשה והשיקול דעת שלך ,
אסור לך ללכת לפי ההנחייה של מה את חושבת שהם הציפיות שלו , כי זה יוביל אותך לדברים שאת מתחרטת .

אם יש אינטימיות ביניכם , מגע,חיבוקים , הכימיה מתפקדת ואת מרגישה שזה מה שאת רוצה וזה מתאים לך ולפי התנאים שלך ,
אין סיבה שתגבילי את עצמך ,
אבל אם הבחור באמת בחור טוב ,אבל אין נשיקות ,כימיה , לשכב רק כי ככה נהוג , ובכן , Thats just silly .

בנוסף ,וכאן זאת באמת רק דעתי , יש הבדל גדול בין לא לשכב רק כדי להשאיר את הגבר בסביבה ( כלומר , לא לתת לו מה שהוא "רוצה" עד שאתם עמוק בקשר ) ללא לשכב מהר כדי לשמור את המיסתורין .
הראשון לדעתי מסמל על חוסר ביטחון גדול אצל המין הנשי ,
למה לחשוב שהגבר איתך בעיקר בגלל הסקס ,ולא בשל שאר התכונות המושכות והמקסימות בך , ואם הוא כן ,אז כמה שיותר מהר שילך ,ככה יותר טוב ,
השני לעומת זאת הוא מאוד מקובל ודי דרוש אם הבני זוג מגיעים מהר להפנמה שהם בעסק פה להרבה זמן והם יוכלו להינות מהגילוי של כל אחד למשך זמן מספיק ארוך אבל את תחושת המיסתוריות בהתחלה הם כמעט ולא יצליחו לשחזר.

הנקודה העיקרית היא שתלכי לפי השיקולים שלך ושלך בלבד ,לא של אחרים אלא לפי השקפות עולם והפילוספיה הפנימית שלך .
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:23

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר