לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-06-2008, 11:49
  משתמשת נקבה adian adian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.07
מיקי דורסמן: אין סיכוי שחולון תפתח את הליגה

פרסום ראשון: האלופה הטריה על סף קריסה כלכלית והבעלים אמר : "אני בקצה גבול היכולת שלי, אם לא יהיה סיוע כלכלי, אני סוגר והולך".

האלופה הטריה, הפועל חולון, עלולה שלא לפתוח את העונה בעקבות קשיים כלכלים שאין להם פתרון לפי שעה.

בקופת הפועל חולון יש 400 אלף דולר בלבד: 200 אלף מכיסו של דורסמן, 200 אלף ממנהלת הליגה. פרט לכסף הנ"ל, לא מגיע שום טלפון מגורם המעוניין להכניס יד לכיס ולעזור לאלופה הטריה.

הנושא הכלכלי מטריד את הבוס והמאמן מיקי דורסמן המוטרד ממצבה של הקבוצה שעלולה להתפרק אם ראש עריית חולון, מוטי ששון, לא יואיל בטובו להפוך את הקבוצה לעירונית ולעזור למועדון.דורסמן: "אני בקצה גבול היכולת שלי. אני לא מתכוון לעשות שום דבר ולא מוכן להשקיע עוד. כרגע אנחנו משתמשים בחמצן שנשאר. אם לא יהיה כסף אני סוגר והולך וכרגע אין סיכוי שנפתח את הליגה במצבנו הכלכלי".

http://www.one.co.il/Article/117223.html

חזרה לפורום
ישן 04-06-2008, 15:41
צלמית המשתמש של yuvalsh
  yuvalsh yuvalsh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי פיזדץ_על_העץ שמתחילה ב "מיקי השקיע את כל הכסף שהיה לו..."

דבר ראשון , אי אפשר להשוות את האנביאי לליגה בארץ כי שם אין קבוצה ששולטת (כמו מכבי) .

דבר שני , לא כזה הגיוני מה שאמרת . 50 שנה אף קבוצה לא השכילה "להראות למכבי שאם רוצים אפשר לגרום לזה שהם לא יקחו אליפות" ? ? ?
לאורך השנים קבוצות עם מאזן הרבה יותר גדול משל חולון לא הצליחו לעשות את זה . קבוצה של שנה לא יכולה להשתוות לקבוצה של 50 שנה רק בגלל שהיא לקחה אליפות .

חולון לא מתקרבת לגדולה של מכבי !!!

אין בארץ ולא תהיה קבוצה כמו מכבי !

למכבי יש 47 אליפויות . לחולון 1 . אז תפסיקו לדבר על חולון כאילו זה ההיפך , והיא האימפריה ולא מכבי .

מכבי כבר 50 שנה מביאה כבוד לישראל ומעלה בכמה רמות את הליגה . סתכלו איך קבוצות נראות כשהן משחקות נגדה . כאילו אלה קבוצות ברמה אחרת לגמרי , ובגלל זה הרבה קבוצות מצליחות גם לנצח את מכבי .

אז אנשים .. מספיק עם צרוּת העין ! מספיק עם חוסר הפרגון ! מספיק עם הישראליות ! צאו מהבועה ! מכבי היא הקבוצה של המדינה וגם אם אתם אוהדים קבוצה אחרת בארץ , אסור לכם לשנוא אותה !
(גם אין לכם סיבה לשנוא אותה ! השנאה העיוורת שלכם כבר פאתטית )
חזרה לפורום
ישן 04-06-2008, 16:29
צלמית המשתמש של yuvalsh

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "[font=Verdana]כואב לך לראות..."

העונה מכבי לא נכשלה .
חולון כן הצליחה אבל מכבי לא נכשלה .
מכבי עשתה שתי טעויות ב 50 שנה . זה לא כישלון .
סגנית אלופת אירופה וישראל זה לא כישלון . כישלון זה לא להגיע לפיינל פור או להילחם על מקום 4 .

אל תגיד שאף אחד לא אמר שחולון יותר גדולה ממכבי כי אני קראתי את כל התגובות שכתבתם בנושא ורובכם אמרתם את זה . אולי לא בצורה ישירה אבל כן כתבתם .

כואב לי לראות שמפרגנים לחולון ? הלוואי שכולם יפרגנו כמוני . אני מדברת על חוסר הפרגון למכבי לא רק אחרי שהיא איבדה ת'תואר . כל הזמן ראיתי פה חוסר פרגון ושנאה תהומית .

ובקשר למה שאמרת על מיקי .. הרי אם הוא לא היה לוקח את האליפות כולכם הייתם מדברים על השחקנים שעשו עונה מצויינת , והצליחו להגיע מהלאומית לגמר אבל האליפות היא של מכבי ובלה בלה בלה ..
אבל מה שינה את הדיעה שלכם ? הזכיה . חולון לקחה אליפות אז פתאום מיקי דורסמן הפך למנהל , ליו"ר , לבעלים , למאמן , לשחקנים , לעוזרים , לאיש המשק , למנכ"ל למזכיר , להכל ?!
החלק שלו באליפות הוא בערך 30% . כל השאר זה השחקנים . גם אם היה לו תקציב פי שתיים ממכבי אבל השחקנים לא היו עושים את העבודה שלהם (כמו השחקנים של מכבי העונה) אז הוא לא היה לוקח אליפות . וזה דבר ידוע בספורט והעובדות מוכיחות .
חזרה לפורום
ישן 04-06-2008, 16:51
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי yuvalsh שמתחילה ב "העונה מכבי לא נכשלה . חולון..."

כולם דיברו על דורסמן כל העונה

גם לפני הפיינל פור אמרתי שהוא מאמן העונה בלי שום קשר למה שיקרה בפיינל פור
הוא עשה הישג עצום בכך שהוא הגיע לפיינל פור עם קבוצה שעלתה לפני עונה מהלאומית
ובטח ובטח שהוא לוקח אליפות אז אני ישבח אותו כפליים

אם בשביל מכבי סגנית אלופת ישראל זה לא כישלון אז אני לא יודע מה נקרא כישלון
אם את הולכת בדרך של מכבי ב50 שנה האחרונות אז בשבילי מקום 4 ומקום 2 של מכבי זה אותו דבר
אף אחד לא מדבר על 50 שנה , מדברים על העונה הזאת נטו
מה שהיה לא מעניין כרגע , אין ספק שמכבי היא אימפרייה בקנה מידה ישראלי וקבוצה גדולה בקנה מידה אירופי אבל העונה הזאת היא של חולון !

מכבי הייתה בפיגור 20 אחרי רבע אחד נגד סיינה , אם המשחק היה נגמר בהפסד מה היית אומרת ?
שזה הישג להגיע לפיינל פור האירופאי ולסגנות אליפות ישראל ?
מכבי של העונה הייתה בדיחה , ואם היא הגיעה לגמר היורוליג ולא הצליחה בארץ לחבר 2 ניצחונות רצופים כמעט חצי עונה אז זה אומר או שהיא באמת קבוצה חלשה או שהיא זילזלה בליגה , וקבוצה שמזלזלת בליגה היא לא קבוצה ( את זה את אמרת ! , אין דבר כזה לזלזל בליגה המקומית )

חזרה לפורום
ישן 04-06-2008, 20:31
צלמית המשתמש של yuvalsh

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "כולם דיברו על דורסמן כל העונה..."

אתה אומר שמכבי של השנה היא בדיחה וסגנית אלופת אירופה זה כישלון ? !

זאת העונה הכי גרועה של מכבי מאז שאני זוכרת את עצמי ואחרי עונה כזאת מגעילה עם ניהול כושל בכל הקשור לבחירת מאמן ובניית סגל אז סגנית אלופת ישראל זה לא כישלון , וסגנית אלופת אירופה זה הישג עצום ! וכן , אם היא הייתה מפסידה לסיינה הייתי אומרת שעצם ההגעה לפיינל פור האירופאי בעונה כזאת זה הישג . הרי אתה מסכים איתי שאחרי עונה כזאת אסור היה שמכבי תזכה באליפות בארץ , נכון ??

והזלזול שדיברת עליו .. אני לא חושבת שמכבי זילזלה בליגה . אבל מה שאני יודעת זה שהזרים לא הבינו את המשמעות של האליפות . ההבדלים בין איך שהם שיחקו בליגה ואיך שהם שיחקו ביורוליג הם שמיים וארץ .
חזרה לפורום
ישן 04-06-2008, 20:52
מנהל פורום ספורט

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי yuvalsh שמתחילה ב "אתה אומר שמכבי של השנה היא..."

אין דבר כזה לא הבינו? מה זה לא הבינו? זה זלזול!

ואם הם לא הבינו בהתחלה אני בטוח ששמעון ומוני דאגו להסביר להם טוב מאוד מה זאת הליגה וכמה חשוב למכבי במיוחד בעונה כזאת לזכות בשביל להגיד שלמרות הכל עדיין האליפות בארץ נשארת אצל מכבי
אם הם לא התאמצו ושיחקו רגוע בסוף ( אי אפשר להתעלם שמכבי ניצחה 2 משחקים בסוף העונה ! היא הפסידה איזה 6-7 משחקים מתוך 10 בליגה בסוף , ניצחון על הפועל ירושלים בהארכה , רמת גן ועל בני השרון וכל השאר הפסדים ) .
אין מצב בכלל שההנהלה של מכבי לא דיברה איתם בין המשחקים והסבירה להם את חשיבות העניין
ואם לא אז להנהלה יש גם חלק גדול בכישלון

חזרה לפורום
ישן 04-06-2008, 22:38
מנהל פורום ספורט

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי yuvalsh שמתחילה ב "ממש לא עלינו במזל ! הקבוצה..."

את מוכנה להסביר לי איך לעודד קטש הם התערבו באימון ואצל צביקה הם שתקו ?

אצל עודד קטש לא היה קורה מצב שניקולה היה יושב ערב שלם על הספסל בלי לקבל דקות וזה היה עובר בשקט , אצל קטש טל בורשטיין היה משחק כמה שיותר כי ההנהלה הייתה רוצה
אצל צביקה הכל עבר בשקט , גם אחרי הפסדים אף אחד לא דיבר , כולם שתקו
זה שהם חששו לא אומר לי כלום , עובדה שרענן כץ דיבר אחרי המשחק ביום חמישי ואמר שהוא שתק ולא רצה לדבר עד אחרי משחק הגמר בשביל לא לזעזע , איך זה יכול להיות? בעלים של קבוצה צריך לזעזע ברגע שלא הולך , לתת לשחקנים בומבה שיתעוררו ואצל מכבי לא ראיתי את זה
השחקנים היו אדישים למשחקים , נגד בני השרון הם כמעט והפסידו ( טפירו הפסיד את המשחק , אם הוא היה קצת יותר מרוכז בני השרון היו מנצחים גם ב10 הפרש ) ונגד חולון הם הפסידו
היה נראה שרק אחרי ההפסד הם פתאום הבינו מה קרה , אם לך ולהנהלה זה היה כל כך צפוי וכל כך חששו מזה אז למה לא עשו כלום? למה בורשטיין לא שיחק דקה? למה ניקולה לא שיחק כמעט? למה בייינום נמצא על המגרש בשניות הסיום?

חזרה לפורום
ישן 04-06-2008, 16:15
  Gevaldic Man Gevaldic Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
You must be joking....
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי yuvalsh שמתחילה ב "דבר ראשון , אי אפשר להשוות את..."

הקבוצה של המדינה היא נבחרת ישראל-
מכבי ת"א היא אימפריית כסף, ולא כדורסל.
מחנה האוהדים אמיתיים שלה היא כמות קטנה ביותר בשביל קבוצת כדורסל, וכל השאר הם אנשים שלא מבינים בכדורסל, כנראה שאין להם קבוצה מקומית, וגם אם יש הם לא מופיעים בטליויה כמו מכבי.

סה"כ קבוצה שלאורך השנים השקיע יותר כסף בזרים מאשר הבאדג'ט השנתי של קבוצה שלמה ומסביב לזרים הוסיפה כמה ישראלים ממוצעים וגם טובים להשלים את החבורה.
קבוצה של מדינת ישרל ממש לא. היא לא מייצגת א"א חוץ מעצמה, והרצון המטורף להצליח אצל הגדולים, כי הרי שם נמצא הכסף וההילה.

מכב הפכה למאין בידור יום חמישי בשביל מדינה שקבוצות הספורט שלה בד"כ לא נמצאים במסגרת עולמית ומכבי זה הדרך בשביל חובב ספורט לראות גם כדורסל ברמה יותר גבוהה ממה שיש כאן וסתם לאנשים שאין מה לעשות בערב-

כל הכבוד למכבי על הישיגיה- אבל היא לא תרמה במאומה לכדורסל הישארלי , רק השאירהה אותה way back back שנות אור.

חזרה לפורום
ישן 04-06-2008, 18:46
צלמית המשתמש של yuvalsh

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Gevaldic Man שמתחילה ב "You must be joking...."

ציטוט:
מחנה האוהדים אמיתיים שלה היא כמות קטנה ביותר בשביל קבוצת כדורסל, וכל השאר הם אנשים שלא מבינים בכדורסל, כנראה שאין להם קבוצה מקומית, וגם אם יש הם לא מופיעים בטליויה כמו מכבי.

אנשים אתם ממשיכים להיות פאתטים . הכי קל להגיד ש"הכי קל לאהוד מכבי" .

אני גרה בצפון , שכרגע יש לנו 4 נציגות בליגת העל . אני מכירה אנשים שאוהדים את הקבוצות האלו , אבל לי אסור לאהוד מכבי ?

אנשים חושבים שבגלל שמכבי היא קבוצה כזאת גדולה אז אסור לאהוד אותה . צריך לאהוד רק את הקבוצות הקטנות שצריכות להילחם על מקומן ואם אתה אוהד מכבי אז אתה לא אוהד אמיתי . אתם לא נכנסים לעומק הדברים . גם למכבי יש לא מעט ירידות . גם מכבי מפסידה . גם במכבי לוקחים החלטות שגויות . גם מכבי לא מושלמת .

ציטוט:
סה"כ קבוצה שלאורך השנים השקיע יותר כסף בזרים מאשר הבאדג'ט השנתי של קבוצה שלמה ומסביב לזרים הוסיפה כמה ישראלים ממוצעים וגם טובים להשלים את החבורה.

מכבי היא קבוצה עם נשמה , ואתם לא יכולים להגיד את זה . אני רוצה לראות אתכם אומרים את זה על חולון , שאת כל הכסף שמיקי אסף הוא השקיע בזרים והביא ישראלים ברמות בינוניות מינוס . לחולון יש יותר זרים מישראלים וזה בעיקר מה שהביא לה את האליפות . למה עליה לא מדברים ?? למה היא כן תורמת לכדורסל הישראל עם סגל שרובו לא ישראלי אבל מכבי לא?
חזרה לפורום
ישן 05-06-2008, 00:32

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי yuvalsh שמתחילה ב "[font=Arial][QUOTE]מחנה..."

אני גרה בצפון , שכרגע יש לנו 4 נציגות בליגת העל . אני מכירה אנשים שאוהדים את הקבוצות האלו , אבל לי אסור לאהוד מכבי ?

4 קבוצות שבצפון, כמה מה את צופה כל שבוע? איזה שיווק יש להם?
מכבי ת"א זאת אחת ההצלחות הגדולות בשיווק הישראלי. לקחנו תוצר ישראלי (אפילו שהוא מבוסס על זרים(, ואנחנו משחקים עם הגדולים, תעשו עסקה אם ערוץ 1 ותשדרו משחקים אירופיים. מה מקבלים? אנשים שפשוט מתים ואוהבים אם כלללללל הנשמה את המוצר הזה שמראים להם אחת לכל שבוע למשך זמן קצר בשנה.

אנשים חושבים שבגלל שמכבי היא קבוצה כזאת גדולה אז אסור לאהוד אותה . צריך לאהוד רק את הקבוצות הקטנות שצריכות להילחם על מקומן ואם אתה אוהד מכבי אז אתה לא אוהד אמיתי . אתם לא נכנסים לעומק הדברים . גם למכבי יש לא מעט ירידות . גם מכבי מפסידה . גם במכבי לוקחים החלטות שגויות . גם מכבי לא מושלמת .

ירידות??? אצלכם כמעט ואין עונה שיש יותר מהפסד אחד בלידה, וגם את זה בקושי,.. הירידות שאת נמדברת אליהם הם ההפסדים והחזרה מאירופה בלי אליפות.
עכשיו תגידי לי- מה זה קשור לכדורסל הישראלי?

מכבי היא קבוצה עם נשמה , ואתם לא יכולים להגיד את זה . אני רוצה לראות אתכם אומרים את זה על חולון , שאת כל הכסף שמיקי אסף הוא השקיע בזרים והביא ישראלים ברמות בינוניות מינוס .

לול! שחקים בינוניים? את צופה בקבוצה הזאת? אכן יש להם שחקנים זרים מצויינים אבל גם השחקנים הישראלים שלהם נותנים תפוקה כל לילה...

לחולון יש יותר זרים מישראלים וזה בעיקר מה שהביא לה את האליפות . למה עליה לא מדברים ??

How is this any different than Maccabi??

למה היא כן תורמת לכדורסל הישראל עם סגל שרובו לא ישראלי אבל מכבי לא?

(כן. היא נותנת איזה שהו מתח, קרב, משחק מעיניין בין מתמודדים על אליפות, הליגה פתאום נהיית יותר שוויונית וזה מביא עוד קהל וצופים שמתעניינים במשחק כדורסל אמיתי. ולא סתם איזה תצוגה עלובה של קבוצה שהקושי שלה היא לא איך לקלוע על מכבי, אלה איך לצאת מהמשחק בכמה שפחו הפרש. וזה במשחק האליפות...

אני לא יודע כמה זמן את עוקבת אחרי כדורסל ישראלי, אבל עד השנה, התואר האמיתי בליגה היה מי בא מקום שני....

Dבר אחרון- דברת על מה זה להיות אוהד אמיתי אם נשמה?
בזמן התיכון, תעבדי בזמנך הפנוי כדי לקנות מנוי לקבוצה שלך, ותשלמי מהכיס שלך ותסעי בכל הארץ לראות ולעודד אותם במשחקי חוץ, ותעשי את זה עזור שתעברי עם הקבוצה הזאת את הילדות, התבגרות וחיים לאחר הצבא אם אותה הקבוצה ואז נדבר על אוהדים אמיתיים. Untill then, your just a couch potato who needs her weekly entertainmetn and something or somebody to root for and be part of.

לי היה את הזכות לעשות זאת במלחה אם עוד מאות צעירים כמוני "מאחורי הסלים".

כל הכבוד לחולון על עונה נפלאה. כל הכבוד לקבוצות כמו נהריה, בני השרון שנתנו כדורסל יפה. כל הכבוד לליגה שבאמת הראתה אופי.

חולון היא אולי האלופה,הליגה, הכדורסל הישראלי והאוהדים הישראליים הם המנצחים האמיתיים.

חזרה לפורום
ישן 05-06-2008, 00:51
מנהל פורום ספורט

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Gevaldic Man שמתחילה ב "[b] [font=Arial]אנשים אתם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gevaldic Man

מכבי ת"א זאת אחת ההצלחות הגדולות בשיווק הישראלי. לקחנו תוצר ישראלי (אפילו שהוא מבוסס על זרים(, ואנחנו משחקים עם הגדולים, תעשו עסקה אם ערוץ 1 ותשדרו משחקים אירופיים. מה מקבלים? אנשים שפשוט מתים ואוהבים אם כלללללל הנשמה את המוצר הזה שמראים להם אחת לכל שבוע למשך זמן קצר בשנה.

ירידות??? אצלכם כמעט ואין עונה שיש יותר מהפסד אחד בלידה, וגם את זה בקושי,.. הירידות שאת נמדברת אליהם הם ההפסדים והחזרה מאירופה בלי אליפות.
עכשיו תגידי לי- מה זה קשור לכדורסל הישראלי?

מכבי היא קבוצה עם נשמה , ואתם לא יכולים להגיד את זה . אני רוצה לראות אתכם אומרים את זה על חולון , שאת כל הכסף שמיקי אסף הוא השקיע בזרים והביא ישראלים ברמות בינוניות מינוס .

לול! שחקים בינוניים? את צופה בקבוצה הזאת? אכן יש להם שחקנים זרים מצויינים אבל גם השחקנים הישראלים שלהם נותנים תפוקה כל לילה...

לחולון יש יותר זרים מישראלים וזה בעיקר מה שהביא לה את האליפות . למה עליה לא מדברים ??

למה היא כן תורמת לכדורסל הישראל עם סגל שרובו לא ישראלי אבל מכבי לא?

(כן. היא נותנת איזה שהו מתח, קרב, משחק מעיניין בין מתמודדים על אליפות, הליגה פתאום נהיית יותר שוויונית וזה מביא עוד קהל וצופים שמתעניינים במשחק כדורסל אמיתי. ולא סתם איזה תצוגה עלובה של קבוצה שהקושי שלה היא לא איך לקלוע על מכבי, אלה איך לצאת מהמשחק בכמה שפחו הפרש. וזה במשחק האליפות...

אני לא יודע כמה זמן את עוקבת אחרי כדורסל ישראלי, אבל עד השנה, התואר האמיתי בליגה היה מי בא מקום שני....

בזמן התיכון, תעבדי בזמנך הפנוי כדי לקנות מנוי לקבוצה שלך, ותשלמי מהכיס שלך ותסעי בכל הארץ לראות ולעודד אותם במשחקי חוץ, ותעשי את זה עזור שתעברי עם הקבוצה הזאת את הילדות, התבגרות וחיים לאחר הצבא אם אותה הקבוצה ואז נדבר על אוהדים אמיתיים. Untill then, your just a couch potato who needs her weekly entertainmetn and something or somebody to root for and be part of.

לי היה את הזכות לעשות זאת במלחה אם עוד מאות צעירים כמוני "מאחורי הסלים".

כל הכבוד לחולון על עונה נפלאה. כל הכבוד לקבוצות כמו נהריה, בני השרון שנתנו כדורסל יפה. כל הכבוד לליגה שבאמת הראתה אופי.

חולון היא אולי האלופה,הליגה, הכדורסל הישראלי והאוהדים הישראליים הם המנצחים האמיתיים.

מסכים עם כל מילה , אתה הצלחת להסביר את מה שאני מנסה כבר הרבה זמן
"אני לא יודע כמה זמן את עוקבת אחרי כדורסל ישראלי, אבל עד השנה, התואר האמיתי בליגה היה מי בא מקום שני...."
אני לא ישכח הרבה זמן את הפועל ת"א לפני כמה שנים חוגגים אליפות באושיסקין אחרי שהם סיימו מקום שני
הם גזרו את הרשת של הסל וחגגו עם שמפנייה ( אם אני לא טועה זה היה בעונה שאפי אימן אותם וגם יצא נגד מכבי באיזה מסיבת עיתונאים )

חזרה לפורום
ישן 05-06-2008, 14:32
צלמית המשתמש של yuvalsh

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Gevaldic Man שמתחילה ב "[b] [font=Arial]אנשים אתם..."

לא הבנתי מילה ..

אני אגיד לך איזה ירידות . ירידות באירופה הן לא ממש ירידות כי הציפיות לא כאלה גבוהות , אז לחזור בלי תואר כמו שאתה אומר זה לא ירידה . למכבי יש 5 אליפויות אירופה אז איך עונה בלי אליפות כזאת היא ירידה ??
בשנים האחרונות יש מעט מאוד הפסדים בליגה , אבל העונה היו למכבי 17 הפסדים בשני המפעלים . העונה הייתה ירידה מוחלטת בליגה ועלייה באירופה .

מי ? רוט ואוחיון ??
מי זה ליאור לוי ? !

על זה אני מדברת ! אין הבדל , אז למה על חולון לא מדברים ??

(כן. היא נותנת איזה שהו מתח, קרב, משחק מעיניין בין מתמודדים על אליפות, הליגה פתאום נהיית יותר שוויוניתוזה מביא עוד קהל וצופים שמתעניינים במשחק כדורסל אמיתי. ולא סתם איזה תצוגה עלובה של קבוצה שהקושי שלה היא לא איך לקלוע על מכבי, אלה איך לצאת מהמשחק בכמה שפחו הפרש. וזה במשחק האליפות...

מה אתה מדבר ?? אתה ראית איך קבוצות כמו גליל ור"ג שיחקו נגד מכבי ? פשוט לא להאמין שמדובר בקבוצות האלה . לא רק חולון שיחקה טוב מול מכבי ! ואם יצא לך לראות את ההפסדים של מכבי העונה אז אתה תבין על מה אני מדברת . קבוצות העונה לא נלחמו על לצאת בהפרש נמוך כמו שאמרת , קיצר אם לא ראית תליגה אין לך מה לדבר .

זה שלקבוצות נמאס מחוסר התחרות לא אומר שזה היה התואר האמיתי . אור , גמאני זוכרת את האליפות של הפועל שהייתה ב 2004-2005 , ואני זוכרת גם את אפי עם נאום שתיקת הכבשים . כל הדברים שהוא אמר בזמנו הם נכונים אבל זה לא ממש גורם לי להתרגש ..

בזמן התיכון, תעבדי בזמנך הפנוי כדי לקנות מנוי לקבוצה שלך, ותשלמי מהכיס שלך ותסעי בכל הארץ לראות ולעודד אותם במשחקי חוץ, ותעשי את זה עזור שתעברי עם הקבוצה הזאת את הילדות, התבגרות וחיים לאחר הצבא אם אותה הקבוצה ואז נדבר על אוהדים אמיתיים.

לא הבנתי את האנגלית , אבל זה^ ממש נכון . אתה צודק . אני עובדת על זה =\

מילה במילה ..
חזרה לפורום
ישן 05-06-2008, 18:05

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי yuvalsh שמתחילה ב "[b]4 קבוצות שבצפון, כמה מה את..."

קבוצות שבצפון, כמה מה את צופה כל שבוע? איזה שיווק יש להם?

לא הבנתי מילה ..

אני לא מופתע....

אני אגיד לך איזה ירידות . ירידות באירופה הן לא ממש ירידות כי הציפיות לא כאלה גבוהות , אז לחזור בלי תואר כמו שאתה אומר זה לא ירידה . למכבי יש 5 אליפויות אירופה אז איך עונה בלי אליפות כזאת היא ירידה ??
בשנים האחרונות יש מעט מאוד הפסדים בליגה , אבל העונה היו למכבי 17 הפסדים בשני המפעלים . העונה הייתה ירידה מוחלטת בליגה ועלייה באירופה .

תורי להגיד שאני פשוט לא מבין... כן ירידה, כן אירופה, אין ירידה, אין אירופה??? קצת סדר????

מי ? רוט ואוחיון ??
מי זה ליאור לוי ? !

םם כן- רוט הוא שחקן )לדעתי( מאוד טוב שנותן המון על המגרש.. הרבה מעבר לססטיסטיקה.

שאלה- מה את מחשיבה כשחקן טוב? שחקן שמטביע ב360? שקולע 40 נקודות למשחק?

הסבירי נא איך רוט ל-א שחקן טוב

כי חולון היא קבוצה ממוצעת בליגה, שהחתמיה שחקנים בלי שם עולמי וארופי, עם סגל ישראלי, שבוא לנוקיה והשפילו את האימפריה בבית.

כי חולון היא לא מכבי. בדיוק כמו שאם בני השרון היו לוקחים את האליפות, את לא תגידי שאפו, ולא תגיDי זה בגלל אימון יצירתי ומדהים, לא בגלל משחק קבוצתי, לא בגלל האנרגיה שהם מביאים למגרש, אלה בגלל שהליגה גנבה להם את האליפות בגלל שהיה רק משחק אחד... בגלל שיש לה זרים טובים...

אה והגביע?? כן, גם את זה הפועל י-ם גנבו למכבי, כי זה רק משחק אחד, ובגלל עוד 100000 סיבות שלא ניתן לפרט עקב ביטחון שדה...

את זורת כ"כ הרבה טענות ותשובות שמפריחות את הטענות הקודמות שלך שקשה להבין אותך או אם את בכלל קולטת את מה שאת אומרת חוץ מלהרביץ למקלדת שלך ולצעוק כמו טיכוניסטיט איך יודה לוי שולטטטטטטטטטטט ואיזה שמוק מטלנובלה מתחרה הוא המכוער והדפוק, בסיסמאות ובלי שום קשר לשאלות שנשאלת...

)בינינו- הוא באמת שולט! חולון זה קבוצה עם תקציבלון

(כן. היא נותנת איזה שהו מתח, קרב, משחק מעיניין בין מתמודדים על אליפות, הליגה פתאום נהיית יותר שוויוניתוזה מביא עוד קהל וצופים שמתעניינים במשחק כדורסל אמיתי. ולא סתם איזה תצוגה עלובה של קבוצה שהקושי שלה היא לא איך לקלוע על מכבי, אלה איך לצאת מהמשחק בכמה שפחו הפרש. וזה במשחק האליפות...

מה אתה מדבר ?? אתה ראית איך קבוצות כמו גליל ור"ג שיחקו נגד מכבי ? פשוט לא להאמין שמדובר בקבוצות האלה . לא רק חולון שיחקה טוב מול מכבי ! ואם יצא לך לראות את ההפסדים של מכבי העונה אז אתה תבין על מה אני מדברת . קבוצות העונה לא נלחמו על לצאת בהפרש נמוך כמו שאמרת , קיצר אם לא ראית תליגה אין לך מה לדבר .

חליטי כבר- הקבוצות בליגה ניצחו את מכבי ולקחו ממנה את האליפות בגלל שהם קבוצות גרועות או בגלל שמכבי גרוע? ואם כך המקרה אז איך מכבי עדיין האלופה האמיתית אם היא כזאת עלובה שהיא מפסידה לקבוצות עלובות??

זה שלקבוצות נמאס מחוסר התחרות לא אומר שזה היה התואר האמיתי .

1לקבוצות?! לא רק שלכל שחקן בליגה הישראלית שונא את מכבי )תדמייני לך את, שאת שחקנית ספורט ואת יודעת שלך אין את היכולת להתמודד מול קבוצה, לא משנה איפה ומתי, וכל עונה אתה לא תצליח לקחת אליפות, ואתה משקיע כ"כ הרבה בזה, וכל עונה העונה מסתיימת באותה הצורה- כבר אין חשק לשחק.. הרי בספורט משחקים כדאי למצח ולקחת מדליות, אליפיות וכו.. וכל עונה את, כספורטאית כבר יודעת שלא משנה כמה את משקיע ונותנת, הכי רחוק את רק תגיעי מקום שני(...

כל מי שבאמת אוהב כדורסל שונא את מכבי ונמאס לו כבר מחוסר תחרות.. זה כמו שיהיה ל יגת כדורגל ברמת ליגה ד ומנצסטר ינייטד משחקת שם. מי ירצה לשחק בליגה כשיש קבוצה שמשכורת של שלחקן אחד יותר גבוהה ממהתקציב השלם של 4 קבוצות ביחד?

מילה במילה ..
Aני שמח שאת מסכימה איתי...
רק חבל שזה נוגד את כל מה שאמרת עד עכשיו

חזרה לפורום
ישן 05-06-2008, 19:51
צלמית המשתמש של yuvalsh

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Gevaldic Man שמתחילה ב "[b] קבוצות שבצפון, כמה מה את..."

לא הבנתי מילה ..

אני לא מופתע....

לא מופתע ? שפר את העברית שלך ואז תדבר .

תורי להגיד שאני פשוט לא מבין... כן ירידה, כן אירופה, אין ירידה, אין אירופה??? קצת סדר????

מה הבעיה ? אמרתי שמכבי השנה לא ירדה באירופה בגלל שלא היו ציפיות והיא אפילו עלתה . שנה שעברה היא לא הגיעה לפיינל פור והשנה היא סגנית . זאת לא עלייה ?

מי ? רוט ואוחיון ??
מי זה ליאור לוי ? !

םם כן- רוט הוא שחקן )לדעתי( מאוד טוב שנותן המון על המגרש.. הרבה מעבר לססטיסטיקה.

שאלה- מה את מחשיבה כשחקן טוב? שחקן שמטביע ב360? שקולע 40 נקודות למשחק?

הסבירי נא איך רוט ל-א שחקן טוב

רוט שחקן מצוין ! אמרתי שהוא שחקן לא טוב ?

כי חולון היא קבוצה ממוצעת בליגה, שהחתמיה שחקנים בלי שם עולמי וארופי, עם סגל ישראלי, שבוא לנוקיה והשפילו את האימפריה בבית.

קבוצה ממוצעת שסיימה מקום ראשון ? איך יכול להיות ??
גם מכבי לא החתימה שחקנים עם שם עולמי ואירופי .
סגל ישראלי ? פחח

כי חולון היא לא מכבי. בדיוק כמו שאם בני השרון היו לוקחים את האליפות, את לא תגידי שאפו, ולא תגיDי זה בגלל אימון יצירתי ומדהים, לא בגלל משחק קבוצתי, לא בגלל האנרגיה שהם מביאים למגרש, אלה בגלל שהליגה גנבה להם את האליפות בגלל שהיה רק משחק אחד... בגלל שיש לה זרים טובים...
אה והגביע?? כן, גם את זה הפועל י-ם גנבו למכבי, כי זה רק משחק אחד, ובגלל עוד 100000 סיבות שלא ניתן לפרט עקב ביטחון שדה...

לחולון יש משחק יותר יפה מלבני השרון ולחולון מגיע . ואני כן מפרגנת !

את זורת כ"כ הרבה טענות ותשובות שמפריחות את הטענות הקודמות שלך שקשה להבין אותך או אם את בכלל קולטת את מה שאת אומרת חוץ מלהרביץ למקלדת שלך ולצעוק כמו טיכוניסטיט איך יודה לוי שולטטטטטטטטטטט ואיזה שמוק מטלנובלה מתחרה הוא המכוער והדפוק, בסיסמאות ובלי שום קשר לשאלות שנשאלת...

בחיים שלי לא ראיתי טלנובלה ..

חליטי כבר- הקבוצות בליגה ניצחו את מכבי ולקחו ממנה את האליפות בגלל שהם קבוצות גרועות או בגלל שמכבי גרוע? ואם כך המקרה אז איך מכבי עדיין האלופה האמיתית אם היא כזאת עלובה שהיא מפסידה לקבוצות עלובות??

הקבוצות בליגה לא לקחו למכבי את האליפות ! חולון בכבודה ובעצמה עשתה את זה .
אז אני לא אומרת שהקבוצות בליגה גרועות או שמכבי גרועה . פשוט מכבי לא הצליחה להתאים את עצמה לליגה . משמע - מכבי הייתה קבוצה בינונית בליגה , ועם הרבה כוח רצון היה קל לנצח אותה העונה .

זה שלקבוצות נמאס מחוסר התחרות לא אומר שזה היה התואר האמיתי .

1לקבוצות?! לא רק שלכל שחקן בליגה הישראלית שונא את מכבי )תדמייני לך את, שאת שחקנית ספורט ואת יודעת שלך אין את היכולת להתמודד מול קבוצה, לא משנה איפה ומתי, וכל עונה אתה לא תצליח לקחת אליפות, ואתה משקיע כ"כ הרבה בזה, וכל עונה העונה מסתיימת באותה הצורה- כבר אין חשק לשחק.. הרי בספורט משחקים כדאי למצח ולקחת מדליות, אליפיות וכו.. וכל עונה את, כספורטאית כבר יודעת שלא משנה כמה את משקיע ונותנת, הכי רחוק את רק תגיעי מקום שני(...

נו זה בדיוק מה שאני חושבת . עוד לפני הגמר אמרתי שלמכבי אסור לנצח ! אמרתי בכל מקום שהזדמן לי שאני אישית לא אאמין בליגה אם מכבי תיקח את התואר . גם פה כתבתי את זה !

כל מי שבאמת אוהב כדורסל שונא את מכבי ונמאס לו כבר מחוסר תחרות.. זה כמו שיהיה ל יגת כדורגל ברמת ליגה ד ומנצסטר ינייטד משחקת שם. מי ירצה לשחק בליגה כשיש קבוצה שמשכורת של שלחקן אחד יותר גבוהה ממהתקציב השלם של 4 קבוצות ביחד?

נו מה אמרתי ? שזה בסדר שאין תחרות בארץ ? זה גרוע מאוד ! עד לפני העונה הנוכחית הליגה הייתה משעממת .

מילה במילה ..
A
ני שמח שאת מסכימה איתי...
רק חבל שזה נוגד את כל מה שאמרת עד עכשיו

נוגד את מה שאמרתי ? מה נוגד ? אני מסכימה עם זה :

חזרה לפורום
ישן 08-06-2008, 01:09

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי yuvalsh שמתחילה ב "[b][color=red]לא הבנתי מילה..."

צודקת- הכנסתי "ו"- ככה זה כשיש שימוש בתוכנת תרגום....

לגבי כל השאר- את הולכת במעגלים סביב עצמך ולא נותנת שום תשובה אמתית חוץ מלחזור על עצמך ואך לפעמים בניגוד למה שאמרת מקודם.

ממה שאני, והשאר כאן רואים זה ידע לא משהו בכדורסל, ובישראלי בפרט, וכמו שאמרתי לפני כן, את כרגע עוד אוהדת מהקורסה. אם זה לא היה מכבי אלה קבוצה אחרת שהיו משדרים היית אוהדת מושבעת שלהם. ככה זה כשאין עוד במי לצפות.

מכבי כל עונה קונה את הדרך לאירופה, ואין לה שום קר לכדורס הישראלי. את כ"כ אובססיבית בעיסוק להגן על מכבי שלך, ששכחת את כל מה שסביב.

מכבי היא לא הקבוצה של המדינה. י למכבי לא פחות שונאים מאשר אוהדים. זוהי קבוצה שהפכה לעסק, וביחד את התקשורת הישראלית, קיבלת קבוצה שמשחקת ברמות הגבוהות מחוץ לצפון אמריקה. מכבי נמצאת כל עונה בליגות האירופיים לא רק בגלל שהיא הכיייייי טובה, אלה בגלל עוד סיבות כגון אולם ע"פ תקנון, אליפות וגביע כל עונה שנותן לה זכות לשחק באירופה...

לא רק שמכבי היו חרא של קבוצה העונה, היו עוד עונות שהם היו חרא, ובקושי בשיניים הצליחו לצאת מזה, וזה היה רק בגלל שהליגה שלנו הייתה ברמה אומללה, וסוף סוף הגיע עונה שלא רק מכבי היא לא מייצגת א"א, וא"א גם ככה לא בא למשחקי הבית שלה, אלה שקבוצות אחרות נהיו טובים, המאמנים הישראלים יצירתיים, השחקינים הישראלים משתפרים והיום יש יותר ויותר ישראלים על המגרש והכדורסל הישראלי מתפתח.
עצוב לי על שחקנים ישראלי לשעבר שנתקעו במכבי, שלא התפתחו, וסתם ישבו על הספסל כיכלו להיות שחקני מפתח בכל קבוצה אחרת ולנסות גם בחו"ל. אז הם לקחו אליפות אירופה במכבי, אז מה? מי רוצה לשבת 80% מהמשחקים על הספסל כדי להניף גביע??

מכבי קנו את השחקנים הכי כשרונים שיכלו לשחד כדי שיהיה להם אותם בליגה כדי להשאר במקום הראשון להבטיח לעצמם כל עונה מושלמת ובלי בעיות בהגעה לאירופה, ושקנים זרים להבטיח את אירופה כשהם נמצאים שם.

הליגה שלנו הפך, בתודה למכבי, לחרא. מה שווה ליגה כשבר ידוע התוצאה מראש?
זה כמו להתחרות באולפידה בריצה- רק שכולם בכיתה ח', ואחד הוא בן 26 ואלוף העולם בריצה. אז יהיו לו כמה אוהדים, שיתרצו כל דבר, ורק שימשיך לרוץ ולתת הופעות ו entertainment שבועית, כי אם לא הוא, אז במה יצפו? בילדים?
תגיעי לכל משחק, תכירי יותר את הליגה, את הקבוצות, את האוהדים, את ההסטוריה, ואז נדבר. לא מהספה.

חג שמח

חזרה לפורום
ישן 08-06-2008, 09:35
צלמית המשתמש של yuvalsh

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Gevaldic Man שמתחילה ב "..."

באמת שלא קראתי הכל אבל אני אגיד לך כמה דברים ..

אני לא עסוקה בלהגן על מכבי "שלי" או כל השטויות האלה . אני אומרת מה שאני חושבת . שמעת פעם את נאום שתיקת הכבשים ? אני מסכימה עם כל מילה שלו . (שאלה בעצם חלק מהדברים שאתה אומר .. )

חאלס עם זה שאני אוהדת מהספה ! זה שאני לא נוסעת למשחקים זה אומר שאני לא מכירה ת'ליגה ? מכירה יותר ממך ! וגם תהיסטוריה והכל !
ולאפחד אין זכות לדבר על זה עד שהוא יהיה במקומי .

את כ"כ אובססיבית בעיסוק להגן על מכבי שלך, ששכחת את כל מה שסביב.

????
לא יודעת למה אתה מתכוון , אבל אמרתי המון פעמים שזה טוב שמכבי לא זכתה באליפות השנה ! זה מצויין לליגה ולחיזוק קבוצות כמו חולון . אז מה קשור מגנה על מכבי ?

זה שיש למכבי הרבה אנשים שצופים בה כי זה הנאה , אז מה ? זה הופך אותה לקבוצה כזאת מגעילה כמו שאתה מנסה להציג אותה ?

מכבי נמצאת כל עונה בליגות האירופיים לא רק בגלל שהיא הכיייייי טובה

ממש בגלל שהיא הכי טובה . האליפות לא משקרת . גם בתקופת הפלייאוף וגם עכשיו בפיינל פור ..

חולון צריכה לשחק ביורוליג אבל לא אני קובעת מה יקרה .

נערך לאחרונה ע"י yuvalsh בתאריך 08-06-2008 בשעה 09:56.
חזרה לפורום
ישן 08-06-2008, 09:56
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Gevaldic Man שמתחילה ב "[b] קבוצות שבצפון, כמה מה את..."

שמע (קרא), אני יודע שהיה לי אז את המיני ויכוח איתך על הפוטבול (והשלמנו אח"כ), אבל אני מוכרח לציין שאתה
אוהד ספורט אמיתי, עם הבנה גדולה בספורט, יכולת אנליטית, ועם תכונות שעושות אוהד אמיתי. זה כולל תכונות
כמו סבלנות ואמפתיה, שלא מאפיינות את הגרעין הקשה של אוהדי הספורט, בד"כ. אולי זה כי אתה לא חי בישראל P:

מסכים עם רוב הדברים שכתבת.
יש לי רק בעיה קלה עם עניין האהדה, אבל זה לא מופנה כלפיך, אלא כלפי חלק גדול מהגולשים פה.
אני לא אוהד של קבוצה מסויימת, אני אוהד של ספורט. אני נהנה לראות משחק שאין לי פייבוריטית בו, בתנאי שהוא
משחק יפה, לא פחות מאשר אני נהנה לראות את הנבחרת הלאומית שלי מנצחת משחק חשוב, עולה שלב בטורניר
או כל דבר אחר.
אני לא אוהד איזה סמל, אני אוהד ספורט (עם כל הנגזרות שלו - משחק יפה, מושך, הוגן).

ואתה צודק לגמרי בכל הנוגע למכבי והיותה עסק כלכלי. כבר היו לנו דיונים על זה בפורום, אבל יש אנשים שבוחרים
להתעלם מזה

חג שבועות שמח
חזרה לפורום
ישן 08-06-2008, 10:14
צלמית המשתמש של yuvalsh

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "שמע (קרא), אני יודע שהיה לי..."

"עסק כלכלי"

טוב , די .

בשלהי שנות ה 60 מכבי הייתה קבוצת ליגה בינונית מינוס ואז בא מר שמעון מזרחי עם תכנית כלכלית מעניינת שתוציא את הקבוצה מהקשיים הכלכליים שהייתה בהם .
בדיוק אז התחיל הרצף המדהים של מכבי - 23 אליפויות !
ולא בגלל שהיא הייתה הקבוצה היחידה בליגה שהביאה זרים או שמכרה כרטיסים . כל הקבוצות עשו את זה ממש אחריה . אבל היא פשוט נוהלה נכון (בניגוד להיום ) .
מכבי היא מה שהיא בזכות שנים של כדורסל נפלא . יש לה 47 אליפויות לא רק בגלל שהיא "עסק כלכלי" . אמנם יש לה תקציב שכופל את התקציבים של כל הקבוצות פה פי כמה אבל תקציב הוא לא מה שקובע בספורט . מכבי נוהלה נכון , וגם בשנים יותר גרועות שלה היא הייתה יותר טובה מהליגה .
מה אתם רוצים ? שמכבי תוריד את התקציב שלה ותוריד רמה באירופה רק כדי להשתוות לקבוצות בליגה פה ?
במקום לשאוף להיות כמו מכבי ושהליגה תהיה שוויונית , אנשים מצפים שמכבי תהרוס את עצמה !

"אמרתי שאם ננצח את מחזיקת גביע יול"ב, כולם יקשיבו לי. אנחנו כבר 40 שנה עושים הסוואה לעצמנו. אני מתוסכל. יש היום מאמנים צעירים יותר טובים ממני, וכשהם יגיעו לגילי גם הם יהיו מתוסכלים. יש בריחה של שחקנים ומאמנים מהארץ, ואם הייתה כאן תחרות אנשים היו נשארים. אימנתי מאילת ועד חיפה, וכל העוסקים בענף מתוסכלים.

ירושלים זו דוגמה למועדון אירופי, אבל בלי שוויוניות - הענף הזה לא מעניין. כולם אומרים לי ברחוב: 'הספורט שלכם לא מעניין אף אחד'. יש לי פתרונות, וכולם יודעים אותם. מספיק להסתכל על ה-NBA, מולדת הכדורסל שהיא גם מולדת הקפיטליזם. כשהבעלים של מכבי תל אביב (רענן כץ, המחזיק במניות גם במכבי תל אביב וגם במיאמי היט - א.ש.) רצה את שאקיל, הוא לא יכל להביא שום שחקן גדול חוץ ממנו. מי שרוצה להיות באירופה, שיביא כמה זרים שהוא רוצה. בארץ צריכה להיות תחרותיות.

אנחנו משחקים פה בקקה. כולם יודעים באיזה הפרש הפסדנו בדרבי. הם נתנו לנו בעיטה בתחת, כמו לסגנית אלופת איטליה. אני זוכר את האליפות האחרונה של הפועל תל אביב, בבלומפילד לפני 40 שנה. אחרי 40 שנה, אנחנו רוצים שיווויון. לשרון דרוקר, שיושב לידי, יש סיכוי לאמן במכבי, אז הוא לא מדבר. גם כשאני הייתי בגילו שתקתי, כי חשבתי ככה. מספיק עם שתיקת הכבשים הזו. יש כאן מסורת של כדורסל, יש אנשים חכמים, ויש להם מספיק זמן עד יולי לדאוג שבעונה הבאה תהיה כאן ליגה תחרותית

יש לי תוכנית שלמה, ואם מישהו צריך, שידבר אתי. אני מדבר על דראפט, תקרת תקציב ועוד אלף ואחד רעיונות. אף אחד לא יכול לרוץ אחרי 12 מיליון דולר או 14 מיליון דולר. הגיעו מים עד נפש. כולם יודעים שאין פה ליגה, אז בואו נעשה משהו."

נאום שתיקת הכבשים .. כל מילה זהב .

(בקשר לתקרת תקציב - קצת קשה . כי יש קבוצות שצריכות להתאים את עצמן גם לרמה האירופאית ) .

לסיכום - חולון עשתה השנה עבודה מדהימה והוכיחה לכולנו ובמיוחד למכבי שתקציב הוא לא מה שקובע אלא הרמה והנשמה . מי ייתן ונזכה לעוד קבוצות כאלה ..

חג שמח לכולם
חזרה לפורום
ישן 08-06-2008, 10:23
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי yuvalsh שמתחילה ב ""עסק כלכלי" טוב , די . ..."

את צריכה ללמוד קצת על כלכלה, שיווק ומיתוג לפני שאת מנסה לגונן על מכבי בכזו עוצמה.
אני לא מזלזל בידע הנוכחי שלך, אבל רובו לא רלוונטי בכלל לדיון שונצר פה.

מכבי בהחלט נוהלה נכון במשך עשורים, ולמה זה? כי היא נוהלה כמו עסק. לא כמו קבוצת ספורט.
היא לא התיימרה לקדם צעירים, אלא להביא הישגים במינימום הוצאות הדרושות. אני מאד מעריך את שמעון מזרחי
ואת פועלו במכבי תל-אביב, אבל להגיד שמכבי היא לא עסק כלכלי לכל דבר זו תמימות במקרה הטוב.
אף אחד לא משקיע 12 מליון דולר בעונה בלי לקוות לתוצאות, וזה לא רומן אברמוביץ' עם כסף מיותר.
ברגע שיש הפסדים, מייעלים את המערכת, ובזה מכבי הייתה טובה מאד לאורך כל השנים.

אין בארץ תרבות ספורט מפותחת (או תרבות באופן כללי, אבל זה לדיון אחר ). אין מספיק אוהדים שמגיעים למגרשים,
ובד"כ אין סיבה טובה להגיע, פרט לאהדה לאיזה סמל שהשחקנים נושאים על החולצה (ועכשיו גם זה מתערער,
עם החילופים המהירים והתכופים של שחקנים בקבוצות). זו בדיוק הסיבה שמכבי כל כך מצליחה בארץ, היא מיתגה את
עצמה בצורה נכונה, עוד לפני שבארץ ידעו מה זה מיתוג. היה לה אולם מוצלח, היא שמרה על קשר עם האוהדים,
היא הביאה הישגים, היא פרסמה, היא עשתה בחירות נכונות של נותני חסות ("עלית") וכן הלאה. לכן כולם מכירים
וזוכרים את מכבי, ולא כי היא "מייצגת את המדינה".
הייצוג שלה את המדינה נגמר אחרי עידן מיקי ברקוביץ' ושות'.
חזרה לפורום
ישן 08-06-2008, 10:52
צלמית המשתמש של yuvalsh

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "את צריכה ללמוד קצת על כלכלה,..."

ברגע שיש הפסדים, מייעלים את המערכת, ובזה מכבי הייתה טובה מאד לאורך כל השנים.
--
זו בדיוק הסיבה שמכבי כל כך מצליחה בארץ, היא מיתגה את
עצמה בצורה נכונה, עוד לפני שבארץ ידעו מה זה מיתוג. היה לה אולם מוצלח, היא שמרה על קשר עם האוהדים,
היא הביאה הישגים, היא פרסמה, היא עשתה בחירות נכונות של נותני חסות ("עלית") וכן הלאה. לכן כולם מכירים
וזוכרים את מכבי, ולא כי היא "מייצגת את המדינה".

אתה אומר שמכבי נוהלה נכון , אבל נוהלה כמו עסק . אז היא לא נוהלה נכון , לא ?

מכבי היא עסק כלכלי לכל דבר (וכל קבוצה שתתנהל כמוהה יכולה להצליח ובגדול ) אבל מה שאני מנסה שתבינו זה שמעבר לכך יש את הצד של הכדורסל . שאני אחזור שוב על עניין ההישגים והתארים שהיא השיגה בזכות זה ?

מה אתה חושב ? שלא מרגיז אותי שמכבי מוכנה לוותר על שחקן כמו טרנס מוריס רק בגלל כסף ? או שהיא הביאה את אפי בירנבוים ולא את בלאט בלי לחשוב על הרמה של המאמנים אלא על הכסף .

משקיעים מליוני דולרים במכבי ומקווים לתוצאות . מה רע בזה ?
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:27

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר