לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2005, 12:14
  tomcoh tomcoh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.02.03
בעיה ממש מעצבנת...

אוקיי אז ככה אני אספר לכם את הסיפור מהשורש ממש....
חברים שלי תמיד אומרים לי שאני יותר מדיי בררן במה שנוגע לבחורות והאמת היא זה דיי נכון
מאוד קשה לי למצוא בחורה שאני אוכל להיות איתה... והיית מאוד רוצה להתאהב אפילו קראש קטן

אני מספר לכם את זה ממש ממש טרי....
אז ככה אני לומד בבצפר אזורי זאת אומרת הוא ממוקם במקום כלשהו ובאים אליו ילדים ממקומות שונים...
הבצפר עצמו ממוקם כמה קילומטרים מהבית שלי...
עכשיו אני לומד בתיכון וכאשר יש לנו חלון (שיעור מתבטל) והוא השיעור האחרון אנחנו יכולים ללכת הביתה..

עכשיו אני חיפשתי בכל בצפר איך לנסוע או אנשים שיוצאים גם אחריי 15 דקות שלא מצאתי הלכתי לכיוון השער ותיכננתי ללכת לצומת שהיא כמה מאות מטרים מבצפר לתפוס טרמפ....
ופתאום באה אליי ילדה מהכיתה שלי והיא שואלת אותי איך אני נוסע אמרתי לה שבטרמפים.
היא הסבירה לי שהיא מפחדת לקחת טרמפים והיא רוצה לבוא איתי אמרתי לה סבבה...

ובדרך נדלקתי עליה היא כזאת חמודה, גם מבחינה חיצונית היא נראית טוב היא חמודה היא חכמהיש לה שמחת חיים כזאת מתוקה היא לא מהסנוביות האלה, ממש ממש חמודה וגם דיי הטעם שלי מבחינה חיצונית

שעברנו בכביש בגלל שהיא פחדה היא אחזה בי וזה העלה בי חיוך כל כך גדול שניסית להסתיר
היה לי צורך להגן עליה, היא אמרה לי שהיא מפחדת לקחת טרמפים אז אמרתי לה שלא תדאג שאני אחפש טרמפ והיא תשב כמו ליידי ממש הרגשתי טוב שהגנתי עליה....

עכשיו אני יודע שיש לה חבר והיא ממש מאוהבת בו ואני יודע את זה אבל אני פשוט מעוצבן עד שזה קורה לי יש לה חבר ואני כל כך רוצה אותה למה זה קורה לי....
יכול להיות שאני פירשתי משהו לא נכון והיא פשוט ראתה בי ילד מהכיתה והיא מתנהגת אל כולם ככה כי זה האופי שלה ועוד פעם אני מאוכזב.. רציתי לספר את זה פה כדי לפרוק את זה וגם לקבל עצות עד כמה שהם יכולות לעזור.
חברים שלי מאוד ילדותיים בנושא הזה סיפרתי את זה לשתי חברים והם התחילו להגיד לי שיש עוד כוסיות והם לא מיבינים שזה לא זה אז אשמח לקבל תגובות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-02-2005, 02:26
  Obislu Obislu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tomcoh שמתחילה ב "בעיה ממש מעצבנת..."

מצטער על התגובה המאוחרת.

אני חייב לומר שממש צבט לי בלב בעת קריאת סיפורך, משתי סיבות.
האחת היא החלק של החזקת היד. זה הזכיר לי כמה מדהים זה שאפילו דברים קטנים גורמים לאושר.
השנייה, לצערי, היא שאתה הולך להיות בדכאון בזמן הקרוב עד רחוק, כי זה מצב... קבוע כזה. ההרגשה הזאת שאתה לא יכול לקבל משהו שאתה ממש ממש רוצה. הדרך היחידה שזה אולי ייקרה, זה אם תגרום לה להתאהב בך, וזו כבר באמת מטלה לא קלה.
אני נוהג לומר שידידות/בנות עם חבר - הן מקרה אבוד, לזה שמחפש. כי הסיכוי שזה ייתפתח למשהו מעבר למצב הנוכחי הוא מאוד נמוך פרט למקרים חריגים.

החלק הזה הוא מאוד קריטי - אתה כרגע בתיכון, סביר מאוד שתהיה ביישן ולא פתוח. ככה זה אצל בנים. ניתן לראות זאת בפשטות בדוגמא שהבאת אצל הבחורה הזאת - היא החזיקה ידיים וזה נראה לה נורמלי. בנות יותר פתוחות, לפחות בשלב הזה. תקשיב טוב: זה תלוי בך אם אתה רוצה להשתנות ולהפוך למחזר-על או כל דבר אחר שתרצה להיות. אני לדוגמא לפני גיוס. אני מסתכל כיום אחורה ואני רואה את כל ההזדמנויות שהיו לי בתיכון ובתיכון יש לך הכי הרבה, כי מדובר בבנות שאתה רואה אותן הרבה ואט-אט מכיר יותר ויותר. ואז אם יש מישהי שמוצאת חן בעינייך, אתה יכול להתחיל איתה. ולא יקרה כלום אם היא תגיד לא! כלום לא יקרה! מבטיח לך! החלק שלא חושבים עליו בתיכון, הוא חיפוש בן-זוג לטווח הארוך. כלומר, יש אנשים יוצאי צבא לדוגמא, שיוצאים בלי סוף, אבל מסיימים את הקשר מוקדם בדרך כלל כי זה לא הבן-זוג שהם מחפשים. מבין?

עכשיו במקרה שלך, תהיה קצת בעיה בגלל שיש לה חבר. אז עד שהיא תיפרד ממנו, אני מציע שבינתיים תתביית על מישהי אחרת שמוצאת חן בעינייך.

וזה שהחברים שלך אומרים שאתה בררן - אז אמרו. דברי משה מהר סיני!! אפשר לחשוב!! על טעם ועל ריח אין להתווכח. תראה, יש את הטיפוסים שלקשר הראשון שלהם הם רוצים משהו מושלם או לפחות משהו ששואף לזה. וזה אחרי הקשר הראשון הם יודעים יותר מה הם מחפשים ונהיים פחות "בררנים".

אגב, לכל מי שקורא את ההודעה הזאת וחולק על דעתי - אני בסך הכל בן 18.5, אני לא אומר שאני בהכרח צודק. זוהי רק דעתי, וייתכן מאוד שאני טועה.
ישן 27-02-2005, 02:33
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Obislu שמתחילה ב "מצטער על התגובה המאוחרת...."

ציטוט:

אתה כרגע בתיכון, סביר מאוד שתהיה ביישן ולא פתוח. ככה זה אצל בנים. ניתן לראות זאת בפשטות בדוגמא שהבאת אצל הבחורה הזאת - היא החזיקה ידיים וזה נראה לה נורמלי. בנות יותר פתוחות, לפחות בשלב הזה. תקשיב טוב: זה תלוי בך אם אתה רוצה להשתנות ולהפוך למחזר-על או כל דבר אחר שתרצה להיות. אני לדוגמא לפני גיוס. אני מסתכל כיום אחורה ואני רואה את כל ההזדמנויות שהיו לי בתיכון ובתיכון יש לך הכי הרבה, כי מדובר בבנות שאתה רואה אותן הרבה ואט-אט מכיר יותר ויותר. ואז אם יש מישהי שמוצאת חן בעינייך, אתה יכול להתחיל איתה. ולא יקרה כלום אם היא תגיד לא! כלום לא יקרה! מבטיח לך! החלק שלא חושבים עליו בתיכון, הוא חיפוש בן-זוג לטווח הארוך. כלומר, יש אנשים יוצאי צבא לדוגמא, שיוצאים בלי סוף, אבל מסיימים את הקשר מוקדם בדרך כלל כי זה לא הבן-זוג שהם מחפשים. מבין?

כמה אני מסכים איתך בקטע הזה... לצערי סיימתי כבר את התיכון כמוך, איך זה שהשכל מגיע תמיד מאוחר מדי תגיד לי...

נערך לאחרונה ע"י Rutasashi בתאריך 27-02-2005 בשעה 02:37.
ישן 28-02-2005, 14:38
  tomcoh tomcoh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.02.03
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Obislu שמתחילה ב "מצטער על התגובה המאוחרת...."

גרמת לי להתסכל על הכל בחיוב.....
עכשיו אני באמת דיי ביישן.. וזה מה שיפה בזה שהיא פשוט משלימה אותי... היא תמימה כזאת
והיא כזאתי אוהבת אנשים וחייכנית אבל יש לי כזה דבר אני מאוד סגור....
עכשיו יום למחרת היא מאוד התעניינה בי ואני כזה לא היה כל כך בראש שלי...

משהו שמאוד מציק לי כי בשכבה שלי חושבים שאני סנוב חוץ מהברים שלי כולם חושבים שאני סנוב
וזה ממש לא ככה....

עכשיו לחזר אחריה אני לא אוכל למה חבר שלה מכיר אותי ואיזה בנאדם אני יראה שאני יודע שיש לה חבר ואני מחזר אחריה....

ואם כבר אני מספר לכם את הבעיות שלי רציתי רק לחשוף אתכם למשהו אני אומר את זה בלי שחצנות... אבל אני ילד דיי יפה ותמיד היו לי חברות עד גיל 16 בערך זה נפסק....
למה כי גדל לי אקנה על הפנים וניסית הכל כבר ואני מטפל בזה וזה מאוד דוחה בנות גם אותי זה דוחה כי יש לי רף אסתטי מאוד גבוה... אבל זה מאוד מדכא אותי.... אז קצת קשה לי לחשוב שבחורה יפה כמוה תרצה מחוצקן כמוני
ישן 11-03-2005, 23:29
צלמית המשתמש של Ir4$Al3
  Ir4$Al3 Ir4$Al3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ir4$Al3
אמממ.....
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי tomcoh שמתחילה ב "גרמת לי להתסכל על הכל..."

אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה פצעי בגרות היה משו כל כך דוחה...
הרי זה שלב שכולם עוברים ויש דרך לטפל בהם.... זאת מש לא הבעיה,לדעתי אתה מנסה למצוא בעצמך פגמים כדי להראות לעצמך עד כמה אתה לא מספיק טובבשבילה כדי לגרום לעצמך לא לחבב אותה יותר.
אבל זאת רק דעתי.
בקשר לחבר שיש לה...
לדעתי אתה צריך....אני לא יודע איך לומר את זה..אולי לחקור אותו.. ולבדוק במה הוא שונה ממך טוב ממך רע ממך..
ואז לנסות לאמץ את התכונות הטובות ולהשמיט את הרעות.
כשהיא תראה שאתה משתדל למצוא חן בעיניה או שאתה כבר רק משו בחבר שלה מושך אותה יותר ונשאר לך רק למצוא מה מושך אותה.
ברגע שהיא תבין שאתה טוב ממנו היא תבוא אליך לבד...
מקווה שעזרתי לפחות קצת..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:57

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר