לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2008, 14:08
  משתמשת אנונימית משתמשת אנונימית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
בעייה שהחמירה

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמשת זו בשם אנונימית בת 19 .

להלן הבעיה שהתבקשנו להעלות:

אנשי משבלב היקרים,

אני אנונימית בת 19. פעם כבר כתבתי כאן באשכול הזה, ועכשיו אני רוצה לשאול אותכם עוד משהו.
לפני כחודשייים וחצי אמא שלי ראתה חתכים על הידיים שלי. היא רצתה לשלוח אותי לפסיכולוג, אבל לא הסכמתי. התחלנו לריב, וכתוצאה מכך היא לא נתנה לי לצאת מהבית, ניתקה אותנו מהאינטרנט, הסיעה והחזירה אותי מהבצפר ועוד הרבה פעולות למנוע ממני מגע עם העולם. יום אחד פשוט נמאס לי מהכל והבנתי שהאפשרות היחידה היא או לעבור לגור לבד, או להתאבד פשוט.

בחרתי באפשרות הראשונה, אז אמרתי לה את כל מה שחשבתי עליה, ויצאתי מהבית.

ישנתי לילה אחד באיזה שדה נטוש ומוזר, ואצל חברים עד שמצאתי משרות חלקיות ודירה להשכרה. הצטרפה אלי שותפה, וכרגע אנחנו חיות ביחד בשלום וכמעט בלי בעיות כספיות.
הבעיה היא שעוד מעט צבא, ואני לא אוכל לממן את שכר הדירה, ובטח שהשותפה שלי לא תוכל לממן אותה לבדה.

אני בניתוק מוחלט מההורים כמעט חודשיים, ושמתי לב שמאז כל המחשבות על מוות נפסקו, שאני הרבה יותר מאושרת, ועם הרגשה שסופסוף פאקינג התקדמתי בחיים. אבל מצד שני זה פאקינג ניתוק מההורים.

אז יש כמה בעיות:
בעיה אחת היא שמרוב כל הלחץ בין הבית ספר לעבודה אני בקושי מקדישה זמן לעצמי, אוכלת פחות וירדתי 12 ק''ג בחודשיים. וזה דיי מדאיג אותי.
עוד בעיה, שאני לא יודעת מה לעשות עם המשפחה.. מצד אחד יותר טוב לי ככה מצד שני אני בלי משפחה.

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 10-06-2008 בשעה 15:27. סיבה: תיקון הלינק
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-06-2008, 14:55
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי משתמשת אנונימית שמתחילה ב "בעייה שהחמירה"

קודם כל, אני חושבת שאת צריכה לעשות מה שעושה אותך מאושרת. ואם להיות רחוקה מההורים עושה אותך מאושרת, אז זה מה שאת צריכה לעשות. את לא חייבת להתנתק מהם לגמרי, את יכולה לנסות להשלים איתם ולבוא לבקר מדי פעם... ואולי ברגע שתגיעי איתם למערכת יחסים טובה, הם גם יעזרו מבחינה כספית.

את גם יכולה לקבל תנאים של חיילת בודדה אם את לא גרה עם ההורים, וזה יעזור לך בתשלום השכר דירה ועדין תוכלי לשמור עליה. תספרי לחיילים בלשכת גיוס על מצבך, ויש סיכוי טוב שתקבלי תפקיד קרוב למקום מגורייך עם יציאות יומיות, ואולי אפילו אישור עבודה.

12 ק"ג בחודשיים זה המון! את חייבת למצוא את הזמן לדאוג לעצמך. תנסי למשל לארגן ביומן את כל הפעילויות שאת צריכה להספיק ביום. כי אנשים שהם יותר מאורגנים, מספיקים לעשות יותר דברים, והם גם משיגים הרגשת שגרה, דבר שמרחיק את הלחץ, ונראה לי את צריכה את זה עכשיו.

אה והלינק לאשכול שפירסמת פעם, לא עובד.

ישן 10-06-2008, 14:58
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

אני יכול להבין שאת במצב נפשי לא קל... והתרחקות ממה שמחבר אותך לעבר עוזר לך להתגבר על זה...
ברגע שזה נוגע לאנשים שאין להם באמת משמעות רבה בחייך הייתי ממליץ לך להנתק ולהתחיל הכל מחדש... הבעיה היא שבמקרה שלך מדובר בהורים שלך...
אני ממש לא הייתי ממליץ לך להתנתק מהם, הם בסך הכל אוהבים אותך ועושים הכל מתוך דאגה כנה ואמיתית, ולא כמו רב האנשים מדברים מתוך צביעות או אינטרסים.
ממש הייתי ממליץ לך לדבר איתם ולשמור איתם על קשר גם אם לא לגור איתם באותו מקום. תסבירי להם את המצב ותגידי להם שלגור לבד עוזר לך להרגיש טוב יותר עם עצמך. אולי הם אפילו יסכימו לעזור לך לממן את הדירה בזמן שתשרתי בצבא.
מה אני כבר יכול לאכל לך חוץ מזה שיהיה לך רק טוב...

בהצלחה!!! ואדים
ישן 10-06-2008, 15:09
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
מממ...

מצב לא פשוט בכלל ,אני קודם כול רוצה להבין מה גורם לנערה בת 19 לחתוך את ידייה ?
מה גורם לנערה בת 19 לברוח מן הבית ? מה גורם לנערה בת 19 לשקול להתאבד ?

כול החיים לפנייך פתוחים והחולומות שלך רק מחכים שתגשימי אותם ,כול דבר ניתן לתיקון זה לוקח זמן
אך תאמיני לי שתוכלי לרפא את החיים שלך אם תבחרי בהחלטות נכונות ובדרך אחרת.

את צריכה להבין שכנראה הדרך שבחרת בחיים היא אינה נכונה מכיוון שהיא הביאה אותך לחיים שאת סובלת בהם ,אם את רוצה חיים טובים של שפע ,אושר ,בריאות והצלחה תצטרכי לשנות את חייך.

אופן החשיבה שלך אינו נכון
אם שהמצב הפוך לקשה ,את שוקלת להתאבד זה מראה על בעיה חשיבתית
אם את רוצה לסבול בחייך זאת דרך המלך לחיים של סבל וקשיים רבים.

משקעים מן העבר
ברור לי שקשור בנושא משקעים רבים מן העבר שאותם אינני יודע ,נערה לא סתם ברגע פתאוי
עוזבת את הבית ולא סתם שוקלת להתאבד יש בחייך משקעים מן העבר שעוד לא פתרת אותם.
יכול להיות שצבור אצלך הרבה כעס ,אשמה ורגשות שלילים אחרים על העבר שאינך פתרת עד כה .

הבעיות של הצבא ,הדירה המושכרת והעבודה הם בעיות שוליות מכיוון שכול הבעיות האלה מקורן
באותה מערכת חשיבתית שאינך משנה למרות שהיא מביאה אותך למקומות שאינם טובים.

אולי לא ברור לך שלאימך אין כוונה רעה והכול נובע מהאהבה והדאגה האין סופית שלה אליך
ועל כן היא הציעה לך ללכת ליעוץ פסיכולוגי שיכול לשוחח איתך על בעיות שאותם תרצי לעלות.

שאלה לי אליך לא נראה לך הגיוני שאם נערה בת 19 שוקלת להתאבד בגלל ריב אם ההורים
רצוי שתקבל יעוץ פסיכולוגי שיוכל לכוון אותה לעתיד טוב יותר ?

בעידן של היום פסיכולוג הוא דבר רצוי הוא משמש לפריקה של רגשות החוצה והכוונה לעתיד.
לא תמצאי אדם אחד שבמהלך חייו לא היה זקוק ליעוץ פסיכולוגי או כול יעוץ אחר שמכוון לחיים.

לסיכום
כול הבעיות שלך נובעות מהאופן שהחשיבה שלך פועלת במקום למצוא פתרון לבעיות את בוחרת לשקוע בדיכאון ולחשוב על האפשרות להתאבד כאופציה מבטיחה.
המשקעים שלך מן העבר הורסים את חייך עד שלא תפטרי מאותם רגשות הרסניים שאת חייה איתם
לא תצליחי לשקם את חייך וזה מובטח.
את במצב לחוץ חרדתי ודכאוני שמביא את הגוף להרזיה לא בריאה.

בחירה מן הצרות לא תרפא את הפצע.

מקווה שעזרתי יום טוב

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

ישן 10-06-2008, 15:44
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
היי

אני יכול להגיד לך רק מה דעתי על העניין:

אני חושב שיש פה אוסף של בעיות (יותר משתיים) - לא לפי סדר מסויים:

1. דיור וכלכלה. דווקא זאת היא הכי קלה. הצבא יכול ועוזר המון בתחום הזה. תפקיד נוח וקרוב, אישור עבודה, השתתפות כספית... אז... הגיוס הקרוב, לדעתי, הוא לטובה.

2. התנהגות האמא. היא מגוננת עלייך. גוננות על מישהו מראה אהבה, אכפתיות, חום ורצון לעזור. אלה הם רק דברים חיוביים. את התפרצת עליה וכעת, מצד אחד, את חופשיה ויכולה לעשות כרצונך ומצד שני, חסרים לך כל הדברים הנ"ל שאמרתי. יש המון נערים ונערות שעוזבים את הבית. את, בחוכמתך, נחתת טוב (מבחינת דיור וכלכלה). חלק מאוד גדול לא נוחת טוב. משפחה זה משהו שחלק מאיתנו ואסור לנו לאבד אותו. את צריכה להפגש איתם. במקום ניטרלי כמו בית קפה (פלוס רציני - אי אפשר לצעוק).

3. בריאות. לאף אחד פה, למיטב ידיעתי אין תואר בתזונה, או רפואה או פסיכולוגיה. מצד שני, לא צריך אחד או יותר מאלה כדי להבין שירידה של 12 ק"ג בתוך שבועיים זה לא בריא לגוף בצורה דרסטית. וגם, כדי להבין שחיתוך עצמי נובע ממשהו (סביר להניח פסיכולוגי).

אנחנו יכולים לייעץ ולעזור לך לגביי שני הדברים שלמעלה - אבל, בהחלט לא לגביי הדבר האחרון. אנחנו לא אנשיי מקצוע מוסמכים וזה בדיוק האנשים שאת צריכה כדי לקבל תשובות לסעיף הזה.

אם את צריכה עזרה במשהו - אנחנו פה. (כמעט כולנו. ארז הלך להחליף חיתול לשקד... )

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר