לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-06-2008, 14:03
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nissan_2005 שמתחילה ב "תביעה נגד משרד הביטחון"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Nissan_2005
לפי חוקי צהל חייל לא נחשב חייל אם אינו יכול להגן על האזרחים במדינה בעת הצורך
אתה קובע שיש סעיף כזה בחוק שירות ביטחון (נוסח משולב) תשמ"ו-1986 מתוך ידיעה או בגלל שאתה חושב שיש דבר כזה ב"חוקי מטכ"ל"?
עד כמה שידוע לי, כל נושא הפטור הרפואי משירות ביטחון מוגדר וברור, ואם ועדה רפואית שעמדה בפניה האופציה לתת לך פטור רפואי משירות בחרה לקבוע רק פטור חלקי, סימן שאתה כשיר לשירות בצבא למעט ההגבלות שהוגדרו.
הכרתי כמה וכמה חיילים שהיה להם פטור זמני מנשיאת נשק, ואף אחד לא חשב לשחרר אותם מהצבא. בעלי פטור קבוע לא הכרתי, אבל כן הכרתי בעלי פטורים שבהחלט מנעו מהם "להגן על אזרחי המדינה בעת הצורך" כולל אנשים שלהגן על עצמם בעת הצורך לא היו מסוגלים - והם שירתו כחיילים בצבא ולא בהתנדבות.
אני מציע שתבדוק טוב טוב את ההגדרות של פטור, של כשירות לשירות צבאי ושל פטור משירות צבאי על רקע רפואי לפני שאתה מגיע למסקנות. נראה לי שאתה מפנטז בהתבסס על הנפצות.

נערך לאחרונה ע"י ISHPUZ בתאריך 10-06-2008 בשעה 14:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-06-2008, 20:45
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
למיטב זכרוני אכן הוגדר בעבר פטור משרות לבעלי פטור קבוע מנשק.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nissan_2005 שמתחילה ב "תביעה נגד משרד הביטחון"

הפטור ניתן במסגרת הנחיות הרמטכ"ל ולא במסגרת חוק שרות בטחון וכמובן שהיד שנותנת יכולה גם לקחת.

מעבר לאמור - עד כה לא נתקלתי בשרותי בבעל פטור קבוע מנשק או במקרי תביעה להענקת פטור שכזה [למעט במסגרת נסיונות חיילים להשתחרר על רקע נפשי].

אתה מציין כי הפטור בגדוד ניתן בע"פ וכי הור"פ 'אמרה אך לא כתבה' את דבריה. אם כך, מבחינה פורמלית אין בידך כל פטור.

אם כל רצונך הינו לתרום למדינה ולהגן עליה כחיל קרבי למרות המגבלה ביד שמאל תוכל כמובן להתייעץ עם מאיר הר ציון או לעיין בקורותיו של טרומפלדור. באם רצונך לתרום למדינה שלא כחייל קרבי תוכל לפנות לאכ"א ולמצוא שפע של דרכי תרומה.

כמובן שלרגע לא עולה על דעתי כי כל כוונתך הינה לחמוק ממלוי חובתך אך לאור רבוי פניות בנושא זה לפורום אני מציע לייסד בפרש 'תת פורום משתמטים'.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר