לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-03-2005, 23:50
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
חברים זה הכי!

אני מאד התלבטתי איפה לרשום את זה, פה או ב"מה שבלב" והחלטתי לבסוף לרשום פה...
אם לחשוב על זה, הדבר היחיד שיש לנו כרגע אלה הם החברים שלנו...
אם לא הם, אז מי בעצם?
אז נכון שיש הורים, ויש חבר או חברה, אבל זה שונה לגמריי...החברים תמיד נמצאים שם בשבילך ומוכנים לעשות הכול כדי לעזור...
עם כל הבעיות מסביב רק הם בעצם תמיד שם. אם רבים עם ההורים, עם החבר החברים הם המפלט...
אז נכון שיש סיכוי שלא ניהיה חברים לנצח, כי אחרי הכול כמעט להכול יש סוף...אבל לעכשיו הם זה הדבר הכי טוב שיש לי.
למשל אצלי, אנחנו חבורה של ארבע חברות הכי טובות. קוראים לנו ממרח או חמשיר (ומאתמול גם מחדיר..חחחחחחחחחחחחח, אל תתיחסו) האות הראשונה של כל אחת. אני יודעת שהן תמיד שם בשבילי והן יודעות שאני תמיד שם בשבילהן!
שתי חברות שלי נוסעות עוד כמה שעות לארבעה ימים לגדנ"ע ואני והחברה הנוספת עשינו להן מן מסיבת פרידה ביום שישי.הכנו להן ,לכל אחת, שקית עם ממתקים לכל יום, ורשמנו לאיזה יום מה, והוספנו לשם עוד כמה דברים, לא ממש משנה מה...
אז נכון, זה רק ארבעה ימים,אבל זה חמוד לעשות מתנות קטנות כאלה מדי פעם לא?

בקיצור אני רק רציתי לומר שאני אוהבת את החברות שלי מאד מאד!!!!

חמשיר אתן הכי הכי!!!! מואאאאאאה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-03-2005, 18:34
צלמית המשתמש של *~crazy girl~*
  *~crazy girl~* *~crazy girl~* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל *~crazy girl~*
מסכימה 100%
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "חברים זה הכי!"

בטח שחברים זה הכי הכי.... אין פה מה להתווכח אפילו...
בלי חברות בטוח כבר רואים אותי בדאון של החיים שלי....
אין פה מה להתווכח אפילו אין על חברים, נקודה!!!

חברות זה הכי הכי בכל מצב ברגעי שמחה ורגעי דכאון.... לרוב החברים מבינים אתכם הכי טוב...
הרי זה ההורים חיים במאה שלכם... ואנשים אחרים לא מכירים אתכם כל כך טוב...
החברים לעומת זאת מכירים אתכם טוב וחיים בתקופה שלכם וכנראה הכי טוב מבינים את הראש שלכם...

בכל מצב שאני לא אהיה אני אכן יודעת שהן שם בשבילי... ובכל מצב שהן לא יהיו אני רוצה שתמיד
ידעו שאני כאן בשבילהן...
חולה עליכן חמודות שלי!!!!.... אתן הכי הכי.... ואני אתכן הכי הכי.... בלעדכן אני הכי הכי.... איתכן אני הכי הכי... ובשבילכן אני הכי הכי.... בקיצר אתכן לי הכי הכי...
מווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו וווווווווווווווווווווווווואה מחורפנת עליכן!!!

ישן 20-03-2005, 20:17
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
אני מודה מודה מודה (חחח תצחקו)

אוקיי אני אחת מבנות חבורת חמשיר מחדיר חמיר וכו'
רציתי להגיד לחברותיי המ-ד-ה-י-מ-ו-ת מדהימות בה' הידיעה!!!! שלמרות שהיה לי זמן לא כל כך טוב לאחרונה והייתי ממש ממש ממש בדיכי איכשהו בגדנ"ע קלטתי שזו לא אני שזה מישהי אחרת...אני רוצה להודות למישהי אחת שעזרה לי להבין את זה אני לא יודעת איך ומתי זה קרה...אבל "אימא" תודה המבינה אני בטוחה שתבין...בקיצור היה לי זמן לא משהו ואיכשהו לא נכנעתי למה שקרה לי אתם מבינים אנשים באיזשהו שלב איבדתי את עצמי את האני המקורית ...ומי שמכיר את האני המקורית בטוח יודע שאני לא אכנס לדיכי על שטות...חבורת חמשיר רוממה לי את הרוח וזו שהייתה לצידי בארבעת הימים האלה וגרמה לי לשינוי אני רוצה לכולכם להודות ויש הרבה על מה להודות
על החיים על כדור הארץ
על חברים/חברות
על אהבה
משפחה וכו' וכו'
בקיצור אני מודה לחברותיי מעומקי לבי
מואאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאה אוהבת אתכן!!!!!!מאוד!!!!!!!!!!!!

Willow
ישן 25-03-2005, 17:23
  Baby Love Baby Love אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Baby Love שלח הודעה דרך MSN אל Baby Love
חחחח מודה באשמה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "אני מודה מודה מודה (חחח תצחקו)"

חחח מודה באשמה גם אני חלק מחבורת חמשיר או איך שלא קראנו לעצמנו{אני הח'-אני המובילה }...
willow מאמי אני לא כל כך הבנתי במה "אמא" עזרה לך...הבנתי על מי מדובר אבל לא הבנתי על איזו בעיה מדובר...

חוצמזה שרציתי להגיד שאני אוהבת אתכן הכי בעולם ושאני שמחה שהצלחנו להתגבר על כל הקשיים{שברוך השם לא חסרו}...
יש רק עוד בעיונת קטנטונת לפתור-ברווז נשמע מוכר??
בקיצור אם כמה שזה עצוב שבכל שיחה לא משנה במיקום או בשעה אנחנו נדבר על בנים, למרות שהם לא מפסיקים לפגוע בנו-אנחנו נישאר חזקות בשביל עצמנו ובשביל כולנו....חחחח נסו להבין...
אז שוב איי לה לה לה לה לה לה לה לה לוב יו גיירלס...מואההההההההההההההה
צ'ה צ'הההההההה
ישן 21-03-2005, 19:09
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
למה אתה חושב שזה יקרה לנו?

טוב תראה הכל נחמד אבל הייתי אומרת שאני וחברות שלי עברנו די הרבה עד שהגענו לנקודה כזו של חברות ותאמין לי היו הרבה מאוד הרבה מאוד מאוד מאוד ניסיונות של להפריד ביננו והיו הרבה מאוד ריבים ביננו אבל בסופו של דבר הגענו לנקודה שבה אמרנו מספיק וכאילו יצאנו מזה גדולות וחזרנו לדבר ולצחוק...אני לא אהיה אחת מהאנשים האלה שאומרים לי זה לא יקרה...אבל אני וחברות שלי עברנו המון בשביל לדעת ולקוות שזה לא יקרה...אני לא יודעת או מאמינה כמה זמן אנחנו נהיה יחד אבל אני לא מנסה לחשוב על עוד שנה או שנתיים מה שהעיקר לי זה עכשיו...יש מצב שהכל ישתנה עד שנה הבאה אבל בינתיים חשוב שאנחנו יחד עכשיו...
יש שאלות?

Willow
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר