לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-06-2008, 00:13
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
ערוץ axn רכש את הזכויות על punk & pimpmyride

סביר להניח שלא רכש את כל העונות שלהן ויגרום לאנשים לצפות בתוכניות שוב ושוב, כמו שאר התוכניות החוזרות המשודרות שוב ושוב בלי כל העונות. נשאר לקוות שהתוכניות הנ"ל לא יהיו חסומות ב mtv הרגיל.
טיפ קטן לכבלים תורידו את הערוץ העלוב הזה כבר ותעבירו את התקציב שלו לשאר הערוצים הפתוחים שלא עולים כסף, ציבור הלקוחות של כבלים יגיד על זה תודה ענקית.

אישית כלקוח אנלוגי של הכבלים וזה בגלל אנשים אחרים, לא שווה לשלם לא ליס ולא לכבלים אגורה על השירות שלהם. יש מספיק פיתרונות אחרים טובים ככגון צלחת לווין פרטית ועוד פיתרון נוסף...
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-06-2008, 19:56

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "AXN זה רשת עולמית, אני מניח..."

axn רשת קטנה יחסית בעולם, הם משדרים ב חמש או שש (אם אני זוכר נכון) מדינות ולא מרכזיות בעולם. הם לא ערוץ אקשן הגדול לא באירופה,לא באמריקה הלטינית ובארה"ב הם בכלל לא משדרים. הם אוכלים שאריות של אחרים בו נגיד ככה.
לכן הם תמיד קונים סדרות ישנות למשל "מחוץ לחוק" אתה יודע מתי ערוץ שלוש של הכבלים שידר את התוכנית הזאת? הייתי ילד אז רמז דק.

מי שצופה בסמולוויל העונה השישית ב axn (לא אני,אני כבר ראיתי את העונה ה 6), צריך להבין שזה מגיע באיחור של כמה שנים טובות אחרי השידור בארה"ב על כל אלה תוסיפו, שרוב השידורים שלהם הם שידורים חוזרים בכלל.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 13-06-2008, 20:10

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי DanDS שמתחילה ב "מחזק."

pimp my ride, זה זבל? איפה אתה חיי איש, זאת אומנות חייה פשוט!
ראית מה הם עושים עם מכוניות? הלוואי ומה שהם עושים שם יהיה מותר בארץ.
אתם רוצים זבל תראו את החיקוי של pimp my ride מאירופה ובריטניה, פשוט חיקוי עלוב בלי רמה.

ל ShoobyD, זה שחלק מהעם פה לא דובר אנגלית זאת הבעיה של הממשלה נטו. הם לא מדברים אנגלית בריטית, אלא אמריקאית. שפה דיי פשוטה שאין בעיה להבין אותה. אני אישית אוהב לצפות ב fox news (אין תרגום לכן יותר כייף לצפות בערוץ הזה.) ו bbc וסדרות מארה"ב בעיקר ובריטיות.
הבעיה שיש תרגום בטלויזיה ולכן אנשים פה לא יודעים שפות אחרות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר