לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-03-2005, 17:30
  inloveforever inloveforever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yarondb שמתחילה ב "בעיות עם בנות!_Help"

אוקיי אז בוא אני אגיד לך מה אני חושב..

הייתי גם שמן, אפילו שמן מאוד שקלתי 87.5 ועכשיו לאחר 3 חודשים ירדתי ב23 קילו! כן כן אולי זה מוגזם אבל עשיתי את זה!
אתה יודע למה הצלחתי כ"כ?
כי הייתי הולך כל יום לפארק, הייתי בהתחלה עושה הליכות, ואח"כ שזה נהיה קל התחלתי לרוץ גם כדי לשרוף יותר, לשמור על כושר וכמובן לשיפור סיבולת לב ריאה שזה נהיה חשוב לאחר שאתה רזה.
אתה תראה שיהיה לך חשוב גם הבריאות ולא רק המראה החיצוני אבל אני אגיד לך את הסוד שלי להצלחה, כמובן שהוא כוח רצון וזה ממש הנקודה, כוח רצון אבל היה מה שעזר לי וזו הסיבה!
פשוט התאהבתי, ועברתי תקופה קשה שחשבתי שלא מגיע לה שמן כמוני וכל השיט הזה ובגלל זה דפקתי את הקשר שלי עם הבת שאהבתי ואני עדיין אוהב אבל אין מה לעשות, הקשר כבר נהרס ואפילו שלום כבר אין, רק מדי פעם.
בקיצור מה שאני בא להגיד לך זה שכח רצון זה דבר חשוב בדיאטה, בלי לנשנש ולאכול שטויות, תעבור לצלחות קטנות תאכל הרבה סלט,ירקות,בקבוק ליטר וחצי מים ביום ואפילו יותר, לאכול דברים מזינים ולא שטויות! שאתה רעב קח מלפפון או ירק אחר!
לארוחות צהריים הייתי אוכל כרוב מאודה ברסק עגבניות עם קצת אורז זה מעורבב ביחד, וסלט וכרוב זה מה שהציל אותי הייתי אוכל המון המון קרוב וירקות ובאותו זמן גם רץ ועושה קושה וזה התוצאה, אני פחות 23 קילו!
עכשיו תקשיב טוב, צריך לאכול ואני עשיתי טעות שכבר חשבו שאני אנורקס וזו טעות! צריך לאכול אחר כך אתה תהיה עייף ולא תרגיש כל הזמן טוב! תזכור שאוכל זה תידלוק של הגוף וצריך את זה, ואפשר להנות ממנו רק אם יש לך את היכולת(אם אתה רזה אפשר לאכול ולהנות!). לאחר שתרזה תוכל לאכול יותר במקצת אבל בשילוב של ספורט וככה שומרים על הגזרה.
דבר נוסף צריך לאכול לפני הפעילות כשעתיים לפני. בספורט קודם כל הפחמימות נשרפות אח"כ השומן ואח"כ תאי השרירים. עליך לאכול ארוחות עם פחמימות, לא יותר מדי כדי שתשרוף את הפחמימות של הארוחה ואח"כ את השומן של הגוף וכדי שתמנע שריפת שרירים!!!!
אני מקווה שתצליח ושיהיה בהצלחה רק תזכור דבר אחד, אחרי שיורדים למשקל תקין עדיין ישארו לך שומנים בבטן(תשאר לך כרסונת קטנה) ואל תחשוב שאתה צריך לרדת עוד! נפטרים ממנה ע"י כפיפות בטן/חדר כושר/פעילות אירובית! כנס ל-Ynet.co.il יש שם המון כתבות בנושאים אלו שעזרו לי ויעזרו גם לך!
שיהיה בהצלחה גבר עשית את הבחירה הנכונה! ב-ה-צ-ל-ח-ה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-03-2005, 13:31

אני שמח שמה שאמרתי מחזק אותך, אבל אם מדובר באהבה, אהבת אמת, זה יתן לך מטרה, וזה ייתן לך את כוח הרצון להמשיך ולהתמיד גם אם לפעמים לא בא, כי תחשוב ככה שבסוף אתה רוצה להוריד את כל המשקל העודף ולהראות חטוב, אז בן כה וכה תצטרך לעשות את זה אז למה לא כמה שיותר מהר כדי לגמור עם זה ולהתחיל להינות?!

וכמו שאמרו פה, נכון ביטחון עצמי זה המפתח, רק שלשמנים אין כזה ביטחון עצמי מכיוון שהם לא מרגישים בנוח עם הגוף שלהם והמראה החיצוני שלהם, כי הרי כולנו יודעים שחיצוניות זה הרושם הראשוני וההתחלה של כל קשר.
אז שוב אני מאחל לך בהצלחה, ושתדע שאם אתה אוהב אותה באמת הדרך כמעט בטוחה וככל הנראה שתשיג את המטרה שלך!
בהצלחה!!!!!!!!!
ישן 21-03-2005, 14:53
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי inloveforever שמתחילה ב "אני שמח שמה שאמרתי מחזק אותך,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי inloveforever
רק שלשמנים אין כזה ביטחון עצמי מכיוון שהם לא מרגישים בנוח עם הגוף שלהם והמראה החיצוני שלהם, כי הרי כולנו יודעים שחיצוניות זה הרושם הראשוני וההתחלה של כל קשר.

אני ממש לא מסכים איתך. אני ילד ממש רזה (שוקל 60 קילו - בערך) והביטחון עצמי שלי בריצפה. אני בעצמי לא יודע למה הוא ככה. וגם חברים שלי לא מבינים. הביטחון העצמי של הבן אדם נושא פרמטרים רבים ולאו דווקא קשור דווקא למראה העצמי של אותו בן אדם ( הרבה אומרים לי שאני חתיך....אבל עדיין זה לא עוזר לי...). נתתי פה דוגמא אישית, לצומת ליבך ( inloveforever).

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 21-03-2005 בשעה 14:55.
ישן 22-03-2005, 14:59

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "[QUOTE=inloveforever]רק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Private
אני ממש לא מסכים איתך. אני ילד ממש רזה (שוקל 60 קילו - בערך) והביטחון עצמי שלי בריצפה. אני בעצמי לא יודע למה הוא ככה. וגם חברים שלי לא מבינים. הביטחון העצמי של הבן אדם נושא פרמטרים רבים ולאו דווקא קשור דווקא למראה העצמי של אותו בן אדם ( הרבה אומרים לי שאני חתיך....אבל עדיין זה לא עוזר לי...). נתתי פה דוגמא אישית, לצומת ליבך ( inloveforever).

אתה לא היית אף פעם שמן אז אתה לא מכיר את ההרגשה ואת הדימוי העצמי שלך.
גם לי לא היה ביטחון משו מטורף אבל כנהפכתי להיות רזה הנה גם אני עכשיו נהנה הרבה יותר ויש לי הרבה ביטחון עצמי.
ואני לא מבין למה אין לך ביטחון ולמה אתה בישן..חבל זאת תקופה שאי אפשר להחזיר אחר כך וסמוך עלי, כן רושם ראשוני רואים קודם כל לפי המראה החיצוני שלך ורק אחר-כך לפי הפנימיות.
כדאי שתעבוד על ביטחון עצמי זה רק יפגע בך יותר בהמשך.
ישן 21-03-2005, 09:19
  -m0nz7a- -m0nz7a- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03
תגובה

אוקי, רצוי שתגיד פה את הגובה והמשקל שלך כדי שאני אוכל לעזור לך.

בעקרון להכנס לכושר זאת לא בעייה גדולה מידי, ובקלות אפשר להתמכר לזה לאהוב את זה, ולראות את התוצאות.

כדי להוריד במשקל אתה צריך מאזן קלוריות שלילי ביום, זאת אומרת שהגוף מוציא יותר ממה שהוא מקבל, ואת זה עושה על ידי אכילה מופחתת של פחמימות, במיוחד כאלה עם GI גבוהה(שוקולדים, באגטים, ושאר החברים), למרות שכן צריך לאכול פחמימות עם GI נמוך כמו פאסטה,אורז, שיבולת שועל, וכמובן הכי חשוב לטחון חלבונים, חלבונים זה התרופה למכה כמו שאומרים.

למה שאמרת שצריך לאכול 3 ארוחות ביום, זה בולשיט אחד גדול, צריך לאכול 6-7 ארוחות קטנות יחסית, שבכל אחת אתה תקבל את אבות המזון הדרושים לגוף שלך.

למשל אם אתה חוזר מאימון אירובי(שתעשה המון בתקופה הזאת), ולא תאכל כלום, כל האימון היה שווה לתחת במילים עדינות, צריך להביא לגוף שלך את ה"מזון" שהוא צריך אחרי פעילות עצימה, בשביל תוצאות צריך לאכול, ולאכול, אבל פשוט לבחור את מה שנכון לאכול.

פשוט להמנע מפחמימות עם אינדיקס גליקמי גבוהה(GI גבוהה), להרבות באכילת חלבונים איכותיים(אבקת חלבון איכותית, טונה במים, ביצים, קוטג' חצי אחוז חזה עוף וכו...)

להמנע משתייה של מוגזים מתוקים כמו קולה, ספרייט פאנטה, פשוט להחליף בדיאט.

בקיצור את ההרזיה שלך אתה לא עושה במכון כושר, אתה עושה את זה במטבח.
חדר כושר רק יגביר את קצב חילוף החומרים שלך, יעניק לך המון דברים חיונים, אבל ההרזיה שלך, היא במטבח ורק במטבח.

בקיצור תכתוב פה אם אתה רציני בקשר לכושר, אני אכתוב לך תפריט שתנסה לעמוד בו.
או שיותר טוב תלך לדיאטנית, עדיף אחת שמבינה משהו, שפשוט יהיה לך יותר קל לסמוך עליה.

בהצלחה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר