לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2008, 12:07
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
האם בחור חסר נסיון זה דבר מרתיע?

אז עכשיו חזרתי רשמית פחות או יותר לכתוב בפורום (-:
אז הפעם האחרונה שהייתי פה אני חושב הייתה כשהייתי בן 17, אז רק לפני שאני ממשיך לנושא אני פשוט אציין שהיום אני בן 19 ובשירות צבאי.
אז ככה, לצערי לא היה לי קשר עם מישהי עד היום, היו לי בעבר מספר הצעות ותקריות עם בחורות, לא בכמויות נכבדות אבל היו, אבל לא יצא מזה כלום.
אז אני אף פעם לא הייתי בקשר, מספר הפעמים שהתנשקתי נספר על יד אחת, אני בכלל לא מדבר על הבתולין כן? (-:
אז רציתי לשאול, האם בחורה ששומעת כזה דבר נרתעת מהעניין או שאפילו שמעתי מכמה בנות שיש בזה משהו שמדליק אותן?
האם היה מפריע לכן לצאת עם אדם שאתן יודעות שהוא חסר נסיון?
הייתי רוצה אגב להעלות עוד נושא קצת טעון שקשור אלי אבל לא ממש לכותרת.
אני משרת בצבא, אבל כיום אחרי כמה תפקידים שעברתי אני עובד רס"ר.
עכשיו ברור לי שמה שרוב האנשים מפרשים מזה זה כניראה שהבנאדם עארס,אדיוט,עצלן,אגואיסט,דפ"רניק ואני יכול להעיד שרוב האנשים בגף הזה נופלים לקטגוריות האלה חח, אבל אני הגעתי לשם בגלל בעיה אחרת, אני מנגן כבר 4 שנים באופן אובססיבי של שעות על גבי שעות כל יום וזה היה התפקיד היחיד שנתן לי להרגיש כי כל צומת הלב שלי מופנת למקום שאליו אני רוצה - אל הגיטרה.
יש המון אנשים שמשליחים את זה על אגואיזם שלי וחוסר מוכנות לתרום למדינה,יש אנשים שחושבים שאני לא מחובר למציאות ושאני אגמור ברחוב, יש אנשים שמקבלים את זה ואפילו מעריכים אותי על ההתמדה שלי בזה למרות שאני פונה בצעד הזה כנגד רוב החברה ישראלית.
לא רציתי לדון בזה אלא בדווקא האם אחרי שקראתן את זה, אתן חושבות שכזה נתון על בנאדם היה גורם לכן לפסול קשר איתו או שאתן הייתן מנסות להכיר אותו ולהחליט האם זה נתון שולי יחסית?
תודה,
דניאל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-06-2008, 12:17
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "האם בחור חסר נסיון זה דבר מרתיע?"

בקטע של הנסיון זה תלוי בבת עצמה, אותי מרתיע יותר מידי ניסיון, מצד שני לא הייתי רוצה מישהו שאין לו בכלל ניסיון כי זה מעיד גם על חוסר נסיון בניהול קשר בריא וארוך <לעיתים קרובות>.
קח בחשבון שאתה רק בן 19, זה כלום!! כששומעים על גבר בן 25 + שעוד אין לו נסיון לא בקשר וגם שום דבר בנוגע לאינטימיות אז זה מרתיע, חוץ מזה שכבר תמצא את האחת שאיתה תצבור את כל הניסיון, כולם מגיעים לזה בשלב זה או אחר בחיים.

לגבי התפקיד בצבא, שוב, יש בנות שזה יפריע להן ויש בנות שלא יהיה להן אכפת בכלל, העיקר לשרת ולתרום , כל אחד בדרך שלו, אם אתה באמת יושב שם כל היום ולא עושה כלום אז ברור שזה מפריע, אבל כל עוד זה משולב עם תפקיד שתורם משהו אז קשה לראות את הבעיה.

ישן 07-06-2008, 12:26
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "בקטע של הנסיון זה תלוי בבת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הולי
בקטע של הנסיון זה תלוי בבת עצמה, אותי מרתיע יותר מידי ניסיון, מצד שני לא הייתי רוצה מישהו שאין לו בכלל ניסיון כי זה מעיד גם על חוסר נסיון בניהול קשר בריא וארוך <לעיתים קרובות>.
קח בחשבון שאתה רק בן 19, זה כלום!! כששומעים על גבר בן 25 + שעוד אין לו נסיון לא בקשר וגם שום דבר בנוגע לאינטימיות אז זה מרתיע, חוץ מזה שכבר תמצא את האחת שאיתה תצבור את כל הניסיון, כולם מגיעים לזה בשלב זה או אחר בחיים.

לגבי התפקיד בצבא, שוב, יש בנות שזה יפריע להן ויש בנות שלא יהיה להן אכפת בכלל, העיקר לשרת ולתרום , כל אחד בדרך שלו, אם אתה באמת יושב שם כל היום ולא עושה כלום אז ברור שזה מפריע, אבל כל עוד זה משולב עם תפקיד שתורם משהו אז קשה לראות את הבעיה.

אז כו, אני לא עושה כלום בשירות שלי, אלא אם כן לגרף עלים זה משהו בשבילך.
מבחינתי הנגינה היא ערך עליון ואני לא מסוגל לקיים שירות צבאי שיגרום לה להפוך לערך משני, זה מה שאני הכי אוהב, אני מכור לזה והשאיפות שלי לגבי זה הן מאוד גבוהות ודורשות ממני המון זמן והתמסרות שלא מאפשרים לעשות תפקיד שידרוש ממני להישאר בבסיס עד 5 בערב ולהגיע הבייתה רק ב7 - שאלו אגב הדרישות מכל תפקיד אחר בבסיס שאני משרת בו וברוב צה"ל בכללי.
ישן 07-06-2008, 12:32
  dudi.vaknin dudi.vaknin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.07
האם הדיעה של כל הבחורות בארץ היא דיעה מגובשת אחת?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "האם בחור חסר נסיון זה דבר מרתיע?"

אינך יכול לשאול אם בחורה תירתע ממך משום שאתה חסר ניסיון, או מה בחורה תחשוב על התפקיד שלך בצבא, מהסיבה הפשוטה שלא כל הבחורות זהות בדיעותיהן, בהעדפות שלהן וכו'.

אם אתה חושש שהידיעה שאתה בתול תגרום לבחורה להירתע ממך, אתה יכול להימנע מלציין את הפרט הזה, או לא לומר את האמת אם תישאל על כך.

בנוגע לדיעות הקדומות שיש על עובדי רס"ר: אני מציע לך לא לספר על התפקיד שלך עד אחרי הפגישה הראשונה (עם כל אדם), בה אתה למעשה יוצר את הרושם הראשוני (כמו שאומרים: אין שני לרושם ראשוני ). אחרי הפגישה הראשונה אתה יכול לציין שאתה עובד רס"ר, ולגולל את הסיפור שהוביל אותך לתפקיד זה, בדיוק כפי שעשית למעלה. העובדה הזו לא תשפיע לרעה על איך שאותו אדם רואה אותך (לפחות לא כפי שהיתה משפיעה אילו ציינת זאת לפני שהוא הספיק להכיר אותך).
ישן 07-07-2008, 01:26
  Spawn Spawn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01

בנוגע לצבא,
גם אני כרגע בסדיר שלי, ואני כן מאמין בתרומה מקסימלית לצבא ולמדינה באופן כללי, ואצלי העובדי רס"ר הם בד"כ אפסים לכן הסריאוטיפ במקרה הזה דווקא כן מתאים.
יחד עם זאת אני כן חושב שאתה צריך ללכת עם הלב, ואם המוזיקה עד כדי כך חשובה לך תמשיך להשקיע בזה. תראה את זה ככה, לפחות אתה לא משתמט
חוץ מזה, אני מניח שאתה יודע שיש אפשרות לנגן בצבא (בלהקה צבאית למשל), ניסית? אם לא, תנסה.

זהו, אני לא אראה את התגובה שלך (כי אני נוסע לצבא... ) אבל שיהיה בהצלחה.

ישן 07-07-2008, 06:50
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06

אותי אישית זה לא מרתיע, אלא אפילו דבר מאוד מאוד רצוי. פעם זו היתה אחת ה"דרישות" שלי שרציתי בלב, אבל לעולם לא הייתי מיישמת בשטח בגלל המצב שלא מאפשר לי באמת לבחור. משהו מהסגנון של: יש כאלה שרוצות שיהיה להן חבר עם שיער שחור או שיעבוד בכך וכך, אז אצלי זה לא היה זה, אלא הקטע של חוסר הניסיון.
ולמה?
כי הניסיון הראשון, במיוחד המיני זה דבר כל כך מיוחד שאת הראשוניות ההדדית הזו אני רוצה לעבור ביחד, לא לחוד. שזה דבר חדש בו זמנית לשנינו ולא רק לי.
דבר שני אני, כמובן מפחדת מהשוואה וקינאה פנימית באקסי/יות. ההיא היתה יותר טובה ממני, יותר יפה ממני, וזה מה שהוא יחשוב בלב, וזה יכאב לי, אפילו אם יגיד לי שרק אותי הוא רוצה וזה לא חשוב לו. ההיא קיבלה מחמאות ורגשות שאני מתה לקבל, אבל לי הוא לא נותן. כל אהבה זה משהו אחר.
כמובן שיש גם את כל השדים הפסיכולוגיים האלה מן העבר. עדיין יש דברים ומצבים (אני מתכוונת מצבים לא טובים ולא רצויים) שבן הזוג יגיב באופן בלתי מודע כפי שהוא הגיב לאקסית, ולא אלי כאדם. לא ישים לב מה אני, אלא יגיב ויקשר באופן תת מודע לאקסית. וזה, מבחינתי, דבר מאוד לא רצוי.
כיום אני "הורדתי" את הדרישה הזו מרשימת הבקשות שאני אומרת רק בלב, בגלל המציאות: קודם כל אמרו לי שסיכוי שבגילי אני אמצא מישהו בתול הוא כל כך קטן, שזה לא מציאותי. ייתכן שהם צודקים וייתכן שלא. דבר שני, אני רוצה את ההנאה שלי, ואם יש בחור עם ניסיון אז הוא יוכל לגרום לי עונג,] אבל מצד שני, אחרי מה שאני יודעת, זה ממש לא מציאותי לחשוב כך. כל קשר הוא קשר שונה וחדש, ולא תמיד העבר עוזר לך. לפעמים כן ולפעמים לא.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:38

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר