לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2008, 08:12
  meitali123 meitali123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.08
ידידים- יזיזים

ככה.....
יש לי ידיד שאנחנו בקשר טוב. בזמן האחרון התחלנו להתקרב יותר ועכשיו אנחנו סוג של ידידים-יזיזים.
לפני כמה ימים ביקשתי ממנו שיחליט איזה סוג של יחסים הוא רוצה, כי אני לא רוצה להמשיך עם המצב
הזה יותר. הוא טיפוס די ביישן ואולי קשה לו בגלל זה אבל גם לי קשה עם המשחקים האלה, התעצבנתי עליו והתחלנו לריב. לא אכפת לי להיות ידידה שלו, וגם לא אכפת לי אם התפתח בינינו קשר רציני, רק לא להמשיך עם המצב הזה. אם אנחנו ידידים- שלא יהיה בינינו מגע מיני ואם אנחנו נכנסים לקשר רציני אז שהוא יתייחס אליי ברצינות ויראה שהוא רוצה את זה. ועוד משהו...אני לא יוצאים ביחד, הוא עם החברים שלו ואני עם החברות שלי, רק לפעמים כשיש מסיבות נפגשים. חוץ מזה אנחנו נפגשים בעיקר אצלי או אצלו כדי ללמוד למבחנים וסתם לשבת לדבר. רציתי לנתק את הקשר כי הוא לא מחליט ולי זה קשה, אבל עוד יותר קשה לי באמת לעשות את זה כי התרגלתי אליו, אני מרגישה צורך לעזור לו ואנחנו מכירים כבר כמה שנים טובות. אני מיואשת. מה לעשות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-06-2008, 19:29
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
יקירתי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי meitali123 שמתחילה ב "ידידים- יזיזים"

האם את החלטת לגמרי איזה קשר את רוצה, כי בדרך כלל יש הבדל די גדול בין לרצות להיות חברה של מישהו לבין להיות ידידה של מישהו, אם רוצים להיות חברה של - הבת זוג של קשה להיות ידידה של אותו אדם או להסכים להיות ידידה כי זה אומר שיום אחד תגלי שיש לו חברה והפסדת אותו לאחרת ואז עוד יותר יהיה קשה להיות הידידה שלו.
לעומת זאת אם את בעיקר רוצה להיות ידידה שלו ואולי על הדרך גם תהפכו להיות חברים, לא בטוח שהחברות תחזיק מעמד אלא אם יתפתח מתוך זה אהבה גדולה, שאלה נוספת היא האם את מראה לו שאת רוצה להיות החברה שלו או שזה יותר בכיוון שאני מאוד אוהבת בתור ידיד ואם יצא גם חברים אז שיהיה כי אז זה נשמע כאילו את /אתם תעשו טובה לאופציה של החברות ולא משהו שיחזיק מעמד

לדעתי תגבשי עמדה של מה את רוצה להיות ואז תפסי אותו לשיחה (ולא הבנתי מההודעה שלך מה היתה התשובה שלו אם בכלל היתה תשובה, אולי הוא לא החליט כמוך ולא שיתף או שנח לו המצב של להיות היזיז שלך וזהו) ומשם תצאו אם החלטה שכמובן רצוי שאת תגבשי את ההחלטה מה קורה אם זה לא יהיה כמו שאת רוצה לדוגמא שהוא ירצה להמשיך להיות היזיז שלך ותו לא מה את עושה אז?

לא כתבת איזה עזרה את נותנת לו אם זה משהו פיסי או פרקטי או רק אוזן קשבת כשהוא צריך
בהצלחה ותעדכני

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 21-06-2008, 16:06
  meitali123 meitali123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.08
היי.....
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "יקירתי..."

ככה....

ראשית כל, תודה על התגובה המפורטת

שנית, להלן התשובות לשאלות....
תראה...אנחנו מכירים כבר כמה שנים. הקשר בינינו אף פעם לא היה קשר "רציני", אלא בעיקר מן קשר שמבוסס בעיקר על ידידות. בשנה האחרונה התחלנו להתקרב יותר ונהיינו "יזיזים".
המטרה היא לא "להיות ידידים ועל הדרך אולי להפוך לחברים"- ממש לא! אלא להחליט מראש מה אנחנו בלי משחקים! והאופציה של "אם הוא יבחר להיות יזיז שלך", מבחינתי לא קיימת והבהרתי לו את זה טוב מאוד. זה או ידידות (בלי מגע מיני), או קשר רציני, או כלום!
בינתיים אין מה לעדכן....נורא מוזר לי שאנחנו לא מדברים. אתמול הוא ניסה לדבר איתי והבהרתי לו שאם הוא לא מחליט אין לנו על מה לדבר יותר. הוא דיבר עם חברה טובה שלי על כל העניין הזה, וכשהיא סיפרה לי על זה אמרתי לה שלא אכפת לי יותר מהשיחות הסתמיות האלה, כי הדבר היחיד שאני רוצה כרגע זה שהוא יחליט ולא ימרח אותי.
לגבי התגובה שלו אמרתי....הוא פשוט התחמק ולא ענה לי על זה.
לגבי העזרה- אני עוזרת לו כמעט בכל דבר שהוא צריך גם אם זה אוזן קשבת או עזרה להתכונן לבגרויות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:50

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר