לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-06-2008, 04:25
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
כל הטיול הזה של סרקוזי כל המילים היפות

והמפוצצות של נשיא הרפובליקה על ידידותו לישראל הכל חארטה.
הנשיא הגיע לישראל מטעם האיחוד האירופי למטרה אחת והיא להפעיל לחץ על ישראל להפסיק את הבנייה בעוטף ירושלים ולהשמיד התנחלויות.
חבל מאוד שמדינת ישראל משתפת פעולה עם אוייבי ישראל.
בכך אני חוזר ואומר בפעם המי יודע שמדינת ישראל אינה יותר מדינתו של העם היהודי בציון וחובה להחליף אותה במדינה יהודית עכשיו ומיד.

שרת החוץ של מדינת ישראל אמרה היום בכנס מסויים שבגלל השחיתות הממסדית עלולה להשתרר בישראל אנרכיה ואני אומר לשרת החוץ שלא רק בגלל השחיתות אלא גם בגלל השת"פ של ממשלת ישראל עם האוייב והשמדת התנחלויות תשתרר בסופו של דבר אנרכיה בישראל.

לפעמים אנרכיה לזמן קצוב היא חובה כמו המהפיכה הצרפתית .

אני קורא איפה לתושבי הנגב המערבי רמת הגולן ויהודה ושומרון להתאחד ולהקים מדינה חדשה ציון שמה מדינה יהודית לאומית שתשמור על נכסי העם היהודי בארץ ישראל.
אני קורא לכל תושבי הנגב המערבי יהודה ושומרון ורמת הגולן פן יהייה מאוחר חובתכם לעם היהודי לשמר את ארץ ישראל ולהגן עליה מפני מדינת ישראל שזנתה ועברה לשרת את האוייבים הגרועים ביותר של העם היהודי הלא הם סרקוזי האיחוד האירופי אנטישמי אירופה לקקני התחת של העולם המוסלמי הברברי והרצחני והכל בגלל הזהב השחור ומקורות האנרגיה האיסלמית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר