לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2008, 19:15
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.02
בהחלט נושא מעניין לדיון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nimo888 שמתחילה ב "מוצר חדש מבית אפל - והוא פשוט יפיפה"

אני חושב שצריך לעשות הפרדה בין מוצרי החשוב למוצרים האחרים בתשובה

כשמדובר במוצרי מחשוב אין ספק שהתמחור של אפל גבוהה מאוד והוא יותר מהערך של החומרה שניתן לקנות בשוק
ניתן לראות זאת כיום יותר בקלות מאחר ואפל עברה לבסס את מחשביה על מעבדי אינטל סטנדרטיים
כך שכיום ניתן להרכיב מחשב שמכיל בדיוק את אותם רכיבים כמוה בעשרות אחוזים פחות

לעומת זאת אם נשווה את המחיר של אייפון למכשירים סלולריים אחרים נגלה שהתמחור שלו זול משמעותית ממכשירים נחותים ממנו
כדוגמא אני משווה למשל את המכשיר של SE w960 (כי אני משתמש בו ובאייפון הרבה)
על הנייר הw960 מלבד גודל המסך כולל תכונות שוות או טובות יותר מהאייפון ומתומחר ב200$ יותר מהאייפון
בפעל המעבד של האייפון הרבה יותר חזק כך שלמשל סרטי וידאו שרצים חלק על האייפון מקרטעים בw960

אני חושב שאפל פונה לחתך מסויים של אנשים, אנשים שאוהבים גאדגטים מחפשים קלות תפעול אבל בסופו של דבר אין להם דרישות גבוהות מהמכשיר
לכן למשל האייפון מאוד נוח וקל ללמידה ותפעול אבל ברגע שאתה רוצה לעשות בו משהו יותר מתקדם(שאפשרי במכשירים חכמים אחרים) אתה לא יכול לעשות אותו - רוב האנשים לא יזדקקו לתכונות האלה

It's Never Lupus

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-05-2008, 14:45
  nimo888 nimo888 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ilane שמתחילה ב "בהחלט נושא מעניין לדיון"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ilane
אני חושב שאפל פונה לחתך מסויים של אנשים, אנשים שאוהבים גאדגטים מחפשים קלות תפעול אבל בסופו של דבר אין להם דרישות גבוהות מהמכשיר

לא הבנתי, אתה טוען שחובבי גאדגטים לא אוהבים תחכום, או שיש אוהבי גאדגטים שלא אוהבים תחכום.

בכללי אני חושב שהם פונים לציבור הפאקצות (או בארה"ב valley girl ), סבתות שרוצות משהו לנכד, ולילד המפונק שרוצה גם כי לכולם יש ועיצוב המוצר הוא כך שתוכל להשוויץ בו לחברים ולגרום להם לרצות גם אחד.

מבחינת צורת השיווק אפל בבעיה הם בנו את עצמם כמתחרה המגניב והצעיר של החנון הזקן וצמא לכסף, הם יצרו קהילות של חובבי אפל (יש גם בארץ) שמרגישים שהם נלחמים באח הגדול.
אבל הזמנים השתנו, אפל גדלה, מס' הלקוחות שלא חובב מושבע שלה גדל, היא כבר לא יכולה להסתתר מאחורי פרגוד האנדרדוג כשיש תקלות.

למרות כל זאת אני סומך על מחלקת השיווק שלהם שיצליחו למכור עוד מוצרים (לדוגמא את

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן. )
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:03

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר