לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2008, 17:11
  אובזרוור אובזרוור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.08
לאור חשיפותיו המזעזעות של אריה אבנרי על ביבי מוטב שאולמרט ישאר
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "..."

ציטוטים נבחרים:

1. ביבי פחדן :

"אתה (ביבי) , לעומת זאת, נתגלית בפעם המי יודע כמי שפוחד מאולמרט ושכל המהלכים שלך לחילופי השלטון היו הססניים, בלתי מתוחכמים ושקופים."

2. ביבי במצב בריאות בעייתי ?

"אני במקומך לא הייתי נרדם בשמירה כאשר סילבן מסתובב בשטח ומפיץ מאחורי גבך (גבו של ביבי) שמועות שווא על מצב בריאותך בסיועה הפעיל של "אשת ראש הממשלה המיועד לשעבר" ג'ודי ניר שלום מוזס"

מי יודע מה קורה לגבי מצב בריאותו של ביבי ? המציאות מלמדת ש"אין עשן בלי אש" !

3. ביבי מפקיר את חברי סיעתו בגלל פחדיו :

"אילו היית ראש אופוזיציה אמיתי ובעל משקל סגולי היית מעניק לסער גיבוי ונוזף באיציק בפומבי אבל אתה כדרכך שתקת יחד עם המקורבים שעדיין לא נטשו אותך. שתיקת התיישים."

אריה אבנרי קובע שביבי הוא תייש..... חחחחח

4. ביבי נכשל :

"ביבי היקר. מוטב שאומר לך גלויות: נכשלת בתפקידך כראש האופוזיציה"

ביבי נכשל גם כראש ממשלה.

5. ביבי מתחמק מעימות מול אולמרט :

"באותה שיחה התרשמתי שאתה (ביבי) פוחד ממנו (מאולמרט) ולצערי לא טעיתי. אחרי שהשתלבת בחיים הפוליטיים והגעת בדרכך לכס ראש הממשלה נוכחתי לתדהמתי כיצד אתה מתחמק מלהתעמת אתו."

טוב... זה שהוא פחדן כבר הבנו ....

6. ביבי מפר הבטחות סדרתי:

"בהקשר לכך עד היום לא ברור לי מדוע הפרת את הבטחת ולא הגעת בחודש ספטמבר שעבר לאירוע השנתי של חלוקת אות אומ"ץ לאישים וגופים שלוחמים בשחיתות הציבורית ופועלים למען מינהל תקין וצדק חברתי."

מה שמעניין אותי זה אם ביבי יתבע את אריה אבנרי תביעת דיבה על הצגתו כאיש רופס, פחדן, סחיט, מזיע ומפר הבטחות או שאם הוא לא יעשה כן מייד נדע כולנו שהתחמקותו מלתבוע משמעה שהפרסום הוא אמתי ואין לביבי איך להתגונן מפניו.

בלשון המקובלת אצל טוקבקיסטים כמו "חץ", "מיכל מירושלים", "טהורת מידות", "שושפרי":

"אין עשן בלי אש" או "ביבי טובל כולו בפחדים ופראנויות" (וגם בשחיתות, השחתת מידות, מוסר ירוד והעדר כישורי מנהיגות)

http://www.nfc.co.il/Archive/003-D-...ml?tag=17-56-40
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-06-2008, 18:17
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אבל למה 'להרוויח עוד כמה חודשים'? לא יותר פשוט להודות במסגרת עסקת טיעון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אובזרוור שמתחילה ב "יואב יצחק: הפריימריס בקדימה ידחו ואולמרט ירוויח עוד כמה חודשים"

למסור שמות של משהו כמו עשרים-שלושים מלחכי פנכה שהתעשרו ממעשים מושחתים, לסגור על משהו כמו 7 שנים [שזה פחות מאתי אלון] ולגמור עם כל הענין המביש הזה כמה שיותר מהר?

תראה, אם אפילו אתה, 'זרביבו של אולמרט', חוגג על 'רווח של כמה חודשים' בשל התגלותה של [הפתעה!] פרשיית שחיתות חדשה - אולי פשוט תאספו יחדיו כל האנשים הקרובים ותרימו ידיים? במחשבה שניה נוותר על הענין עם הידיים כי קייץ עכשיו והריח שלכם לא משהו...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר