לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2008, 11:01
  cream1 cream1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל cream1 שלח הודעה דרך MSN אל cream1
למה לא נוקטים בגישה יותר אגרסיבית כלפי המפגינים?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ColMonty שמתחילה ב "שאלה - מעורבות של צעירים אירופאים בהפרות סדר שמתרחשות על גדר ההפרדה"

זה נראה שהחיילים עומדים חסרי אונים מול המפגינים, למרות שיש להם את כול הלגיטימציה לפעול אחרת, רואים כי המג"ד נמצא בין החיילים ככה שיש גיבוי למעשיהם, כמו גם שוטרי המג"ב שכמו שזה נראה לא עוצרים עאף אחד על "כניסה לשטח צבאי סגור" או "הפרעה לשוטר בתפקיד" או אפילו "תקיפת שוטר". למה הם סתם עומדים שם ונותנים למפגינים לעשות מה שבא להם?
אני זוכר שבגדוד שאני שירתתי בו הגישה היתה הרבה יותר אגרסיבית כלפי המפגינים, לא הינו מגיעים לרוב למצבים של מגע עם המפגינים ( אלה אם כן אנחנו יזמנו את זה), היה הרבה יותר הרתעה.
דבר נוסף זה שימוש בנשק ובאלפ"א, מדוע לא משתמשמים בזה, הרי לזה זה נועד?
אם התשובה לכול זה, זה התקשורת אז אני לא מסכים, תקשורת יש תמיד ובכול מקום, וזה לא שבהפגנה הזאת החיילים יצאו בסדר, התדמית של צה"ל תמיד סובלת מדימוים שלילים ואני לא חושב שצריך לקחת בחשבון את הדבר הזה כשחייבים לבצע משימה.
לדעתי בהפגנה מסוג זה, מספיק לעצור מספר מפגינים בולטים, לסבך אותם בפלילים בשביל שהתופעה לא תחזור וכך אנשים יחשבו פעמים אם שווה להם לצאת שוב להפגנה מסוג זה. (שזה דרך אגב פתרון שני אם לא נוקטים "ביתר אלימות" כמו שציינתי מקודם).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:28

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר