לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-08-2008, 23:14
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
חזרתי.. :)

ימי ההוללות נגמרו, אפשר להחזיר כבר את הבירות למחסן ולשאוף את שארית ההליום מאחרוני הבלונים, חזרתי לארץ

למי שתהה לאן נעלמתי וגם למי ששמש לא הזיז לו, ב27.7 עד שלשום למדתי אמנות (ציור ופיסול) בקטס קולג' בקיימברדג' שבאנגליה. הנסיעה הייתה במסגרת סאמר סקול, קבוצת נוער של 26 אנשים, כאשר אני היחידה שבחרה במסלול האמנות במקום לעבוד על הגרמר והמבטא הקלוקל שלה.

>למי שאין כח לקרוא מכל סיבה שהיא, אין צורך להתנצל, אני לא לוקחת ללב, אתם יכולים פשוט לקפוץ לתמונות<

הקבוצה הייתה נחמדה, התחברתי ל4 אנשים שהיה לי ממש כיף איתם, ובלעדיהם אני חושבת שהיה מהנה פחות, או שהייתי חוזרת רזה יותר ממה שירדתי בשבועיים האלה. האוכל האנגלי מזעזע ברמות, גם בחדר אוכל, ואפילו במסעדות האוכל לא היה עוצר נשימה.. (אבל אכיל וטעים במידה מספקת- מה שאי אפשר היה להגיד על חדר האוכל) אבל זה בסדר, לא צריך להוציא את הממחטות, כי מדי פעם הרשנו לעצמנו גם ממש לאכול, ולפעמים יצאנו לאכול בחוץ ארוחת ערב או צהריים..

אז, סדר היום הלך ככה:
קמים ב7:00 (יחסית לבת אני מתארגנת די מהר) וב7:30 היינו צריכים להתאסף וללכת לארוחת בוקר שבקטס קולג', מרחק של כ10 דק' הליכה מהמעונות. ב9:00 אחרי ארוחת הבוקר הלכנו ללימודים, הפסקה, לימודים, ארוחת צהריים ב12 ומשהו ושוב לימודים עד 5. ב5 ארוחת ערב וחוזרים למעונות להתארגן ולצאת לפעילות ערב (שאני וחברי פסחנו עליה באלגנטיות ובמקום ישבנו בבית קפה וריכלנו ודיברנו על הא ועל דא..)

לימודים: בשבוע הראשון היה ציור. מסתבר שהמדריך שלי דיוויד (אבל לא, הוא לא יהודי) שהה במשך תקופה מסויימת בקיבוץ ליד חולון והוא ממש אוהב את ישראל (בציור בחוץ כשדיברנו קצת הוא אמר שאני צריכה להתגאות במדינה שלי, על אף חסרונותיה, כי בלעדיה ובלעדי הקיבוץ הוא היה מאבד את דעתו) הקבוצה הייתה ידידותית מאד, והתחברתי עם כמה בנות (בקבוצה היו 10 תלמידות, בלי בנים. לא שהייתה הפרדה או משהו.. ככה יצא)
בציור עבדנו עם הדפסים בלינולאום, תפו"א ועוד שיטה שלא הסכמתי לעבוד איתה כי היא פשוט מסובכת בצורה טיפשית ולא אמינה (אם עשית טעות או הזיזו אותך, אכלת אותה) וציירנו מודלית בערום בצבעי פחם והתנסינו באקריליק וצבעי מים >לא הספקתי לעבוד עם האחרון<

אחרי שבוע התחלתי את הפיסול, הפעם הייתה לי מדריכה, קראו לה אלי והיא הייתה מאוד מתוקה, פחות כריזמטית מדיוויד אבל מאוד שקטה ונעימה.. הפעם הקבוצה הייתה פחות חמה (רוב הבנות למעט 3 >לא כולל אותי< היו רוסיות סנוביות במקצת) התיידדתי עם שני אירנים מאמריקה (כנראה שההורים שלהם ברחו במהפכה של חומייני, לא ממש שאלתי אבל הם היו מאוד חמודים וחמים)
פיסלנו בחימר ראש אנושי, אח"כ התנסינו יותר באומנות >מלאכת יד< ועבדנו עם חרוזים, וחוטי מתכת שונים (פיסול בחוטים, מהנה מאוד ומאתגר)

בסופי השבוע הייתי עם הקבוצה הישראלית, טיילנו בלונדון, אוקספורד ועיר הולדתו של שייקספיר שאני לא מצליחה להגות את שמה. שם ראינו מחזמר (wicked) ומיוזיקל (מאמיה) והחלטתי סופית ששירה וריקודים זה לא הקטע שלי, גם לא בתור מתבוננת מהצד. כמו כן הלכנו למדאם טוסו והיה צפוף והומה ולא כ"כ סימפטי >עד שמצאתי מישהי כמוני והחלטנו לברוח ביחד..<
אמנם לקראת הסוף הייתי חולה וההדרכה היתה לא משהו, טעונה לשיפור אפילו >אני אישית הייתי משנה את השיטה לחלוטין, כי הנוכחית פשוט הייתה איומה< אבל בכל רע יש טוב, והטוב הוא שהייתי עם אנשים נחמדים ושהמדריכות אהבו אותי (משום מה.. אני חושבת שיש לי כשרון עם אנשים מבוגרים )

מיותר לציין שאבדתי את הקבוצה כ3 פעמים ביומיים הראשונים.. מה שגרם למדריכות לפקוח עלי עין אחת יותר מכולם.. דבר שהתגלה כחיסרון לאחר שבערב הראשון אני ואלו שהתחברתי איתם"ברחנו" מהדיסקו לבית קפה. (אבל עבדתכם אזרחית שומרת חוק, בפעמים האחרות שהברזנו מהפעילויות זה היה ברשות )

והנה התמונות כמו שהבטחתי לכם, שלא תגידו שלא משקיעים בכם..

ארכיטקטורה, מבנים ומקומות..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

צולם בשיט לאורך התמזה..

בבית של וויליאם שקספיר, הגינון שם באמת מדהים, כ"כ הרבה פרחים... חסכתי לכם והעלתי תמונה מתומצתת של הגינה. (הו, אני כה חנונה ורחומה)

משמו חמוד על פסל ליד ארמון המלכה.. נאה לי שאני היחידה >או בין היחידים< ששמה לב לזה.. היה משעשע..
סנאי!! סנאי!!
עוד משמו חמוד, ברווז, אווז, כנראה זאולוגית אני לא אהיה >מוחה דמעה בודדת בשרוול ונאנחת בעצב<

הסטודיו בו עבדנו בשבוע הראשון בציור.. בתמונה: מצד ימין בפרופיל- שתי ספרדיות, משמאל, בחזית- אוקראינית ובפרופיל בולגרית.. ועם הגב למצלמה סינית. לידה אני יושבת ולידי תורכיה..

החדר שלי, המיטה לא נוחה ברמה כזו שהיה אפשר לעשות מיפוי מדויק של מיקום הקפיצים במזרן.... הדבר הירוק בצד זהו פסל לא גמור של חוטי מתכת..
שלט נצנצים יפה ליד מדאם טוסו, לא, הוא לא קשור לכלום אבל הוא היה ממש מנצנץ ומהפנט, אז הייתי חייבת לצלם למזכרת..

היה טוב, וטוב שהיה, התגעגעתי נורא לכולם, לצערי המחשבים בחדר האוכל לא נתנו לי להכנס לפרש, לא מבינה למה.. שמחה לחזור לארץ (התגעגעתי אפילו לאנשים שלא מחייכים, לבהמיות בכביש ולמזג האוויר הרטוב בדרך הפחות נחמדה..)
וזהו, איך היה בלעדי? התנהגתם יפה לאמיר וארז? פיספסתי משהו? יש חדש?

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 12-08-2008 בשעה 23:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר