לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2008, 15:19
  CamelMild CamelMild אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DORAV1 שמתחילה ב "לכל המורעלים למיניהם.."

אצלי זה מסובך כי עפתי מקרבי, והייתי בראש (דיי טיפשי) של או קרבי או כלום, לא חלמתי בחלום הכי רע שלי שאני לא יהיה קרבי, אבל כשרוצים באמת (וקומבינות, כי זה עדיין צה"ל) מוצאים איפה לתרום ולעשות, ועובדה שכנראה אני יוצא לקצונה בקרוב.

אבל בקשר לשאלה:
כן, אין ספק שהרעל יורד, לדבר עם החברה כשאתה באוהל ואתה יודע שלא תראה אותה עוד מספיק זמן, לראות את השמש שוקעת ביום ראשון שאתה יודע שאתה סוגר בשבוע (ואולי גם שבוע אחרי), לקבל טלפון מחבר שנמצא במסיבה "הכי טובה שהייתה כבר מללאאאא זמן" ואתה תקוע באיזה תורנות...

קל לשבת מאחורי המחשב ולעשות חתימות רעל בפוטושופ, אבל עד שלא חווים את זה על בשרך באמת שאין למי שלפני גיוס מושג "שביזות-מהי" אני חושב שהסדירים פה יסכימו איתי

נערך לאחרונה ע"י CamelMild בתאריך 23-06-2008 בשעה 15:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-06-2008, 18:23
  thebestdw thebestdw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.06
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי רועיא שמתחילה ב "אם כל מה שאתם מספרים אז מה..."

סתכל, אני יענה בתור צעיר מת שעוד לא חווה צבא אמיתי (אני מרץ 8) התגייסתי עם המון רעל למקום שהכי רציתי מהגדודים (נח"ל).. קבלתי את הגדוד שרציתי והכל הלך מצויין.. לאט לאט ירד לי הרעל כי זה לא מה שחשבתי שזה, שנאתי ואני עדיין שונא את כל ההתעסקות במשמעת (זה הכרחי אבל מעצבן!), הייתי במשבר מאוד רציני בגלל שכבר איזה 4 מהכיתה שלי יצאו על רפואי מקרבי ועברו לג'וב ויש עוד כמה ששבוזים מתים ורק מחכים להזדמנות.. קשה להיות מורעל במצב כזה. אבל עכשיו כשהאימון המתקדם מתקרב ולאט לאט מפסיקים להתעסק בקטנות של משמעת, מתחיל להיות יותר כיף. בשורה התחתונה-
לפעמים זה כיף לסגור שבת, כי אתה עם החבר'ה שלך, אבל זה באסה לדעת שכל החברים והבחרה שלך יוצאים עכשיו ונהנים ואתה לא.. תלוי בך אם יהיה לך כיך או לא..
בהצלחה
ישן 26-06-2008, 01:54
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי רועיא שמתחילה ב "אז מה כל הקטע הזה נגיד משו בא..."

יכול להיות שאותם אנשים שדיברת איתם, הצבא מתאים לאופי שלהם, יכול להיות שנפלו על סגל טוב,
יכול להיות שכיף להיות עם האנשים שנמצאים איתם ביחידה עד שאין מצב שתהיה שבוז גם אם אתה לא
אוהב את המערכת הצבאית, יכול להיות כל מיני. חוץ מזה מן הסתם בחיים לא תראה איש בשייטת ושבוז,
לפחות לא אחרי המסלול, לא הגיוני כזה דבר, לכן לא התפלאתי כשגולש אחד מלמעלה שהוא בגדס"ר
טען שהוא מאוד מרוצה בסה"כ מהשירות שלו, ואני מבין גם למה, לגדסר גבעתי הרבה פעילות ברצועה ב
3 שנים האחרונות, ולפני כל פעילות יש תרגולים לפני כל יציאה, כך שכשאתה עוסק בעיקר
באימונים ומבצעים לא תהיה שבוז ובטח שלא משועמם, רצית אקשן קיבלת אקשן..

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 26-06-2008 בשעה 01:56.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:17

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר