לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2008, 20:17
צלמית המשתמש של Atex
  משתמש זכר Atex Atex אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.06
שלח הודעה דרך MSN אל Atex
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KarmaPolice שמתחילה ב "רוצה להתחיל עם מישהי אבל יש כמה בעיות בדרכי :|"

הרעיון שלי:
תתקשר עליה,ותגיד "את לא מאמינה מה קרה עכשיו" והיא כזאת "מה מה קרה?" ואתה כזה "את פשוט חייבת לראות את זה,זה לא נורמלי - מהר 5 דקות את אצלי" והיא כזה רצה לבית שלך (בחלום,אחי XD) אתה פותח את הדלת והיא כזה ו" מה קרה מה קרה" ואתה כזה, "אני חושב שהתהבתי בך " - סוף...רוב הסיכויים זה לא יעבוד,והיא תגיד לך בטלפון "תעזוב אותי יא נודניק אין מה לעשות בחיים?"... ואז הבנות עוד מתלוננות שאנחנו לא רומנטים..
----
טוב עוד ניסיון: אתה בא עליה הביתה,ומבקש 5 שקל,והיא כזאת "למה ?" ואתה כזה "התערבתי עם אמא שלי שאני לא ימצא את נערת חלומותי בבית זה " ---> תגידו אני גאון?? ואוי אני יכול לעשות סרטים..
---
טוב נגיד זה גם לא עובד...
אתה מבקש מחבר שלך שיתן לך מכות,ואחר כך אתה מחכה שכל הפצעים שלך יתנפחו,אתה בא עליה ואומר לה "תראי מה עשית לי" והיא כזה "מה מה עשיתי",ואתה עונה לה "כל זה בגללך" (אתה מצביע עם הידיים על הפנים שלך) והיא כזאת "מה איך,מה אני קשורה?" ואתהה עונה לה "כן כן זה הכל בגללך!!!!" והיא כזאת "מה פתאום תספר לי מה קרה" ואז תספר שהלכת והתחלת לחשוב עליה,ולא ראית לאן אתה הולך ונכנסת בעמוד חשמל! - אחי היא מתאהבת בך..וזהו..
חרשני כרצונך – מגל, גלגל – חרושת
או חרב ופגיון.

הנדר הבית"רי ,זאב ז'בוטינסקי, פאריס, תרצ"ד

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:55

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר