לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2008, 20:57
  haboob haboob אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
שמתי לב שיש לך נטייה לשחזר אשכולות של עצמך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Jenia7188 שמתחילה ב "עזרה בזיהוי סיכות ודרגות..."

ידידי,

אם לא תפסיק להעלות כאן את אותן סיכות שוב ושוב - לאנשים יימאס ממך מהר מאוד. וגם למנהלים.
אל תצפה שאנשים יעשו בשבילך את העבודה.

סיכות 1,2,5 - שאלת לגביהן כבר לפני שבועיים (כאן) ולפני חודש וחצי (כאן), ולגבי כולן כבר קיבלת תשובה.
אם לא הצלחת להבין עד עכשיו שאנשים לא יודעים או מעדיפים לא לפרט לגבי סיכה מס' 1 - הגיע הזמן שתבין.

ולגבי 4 - אם הבנתי אותך נכון הרי שאתה חייל בצה"ל או לפחות היית חייל בצה"ל. אז למה לשאול את הברור מאליו?

ומקריאת האשכולות שלך - אני תוהה - מה הסיבה לסקרנות הזו לגבי כל יחידה ומה היא עושה...?

- Albert Einstein

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-07-2008, 07:29
  משתמש זכר Jenia7188 Jenia7188 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.08
...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Jenia7188 שמתחילה ב "עזרה בזיהוי סיכות ודרגות..."

בקשר לתגובה הראשונה:
אני יודע מה הדרגות אני רק לא יודע מאיזה סיבה הן עשויות מברזל?
אני יודע שהיום רק רסל יכול להיות מברזל (אם הנגד לא חתום ליותר מחצי שנה מיום קבלת הרסל הוא לא מקבל מדי קבע ולכן הדרגה היא מברזל על רקע ירוק)
4 - למה הכוונה סמל צה"ל? מי שם אותו ולמה? זה סתם סיכה שכולם היו שמים פעם?
8 - אני מבין שזה לא מיועד לחיילים בצה"ל?
תודה רבה על העזרה

בקשר לתגובה השניה
אם נראה לך שמשעמם לי ואני סתם שם כל פעם אותו דבר אז אתה טועה
אני מעוניין לדעת דברים כי זה מעניין אותי
אולי לגבי 1 אתה צודק אבל לגבי שאר הסיכות פשוט לא קיבלתי תשובה שסיפקה אותי אז אני מנסה שוב ומוסיף עוד דברים שהשגתי ואני לא יודע של מה הם בדיוק כמו שרשום בתגובה 3
לגבי סיכה 4, ברור שאני חייל בצה"ל ואני יודע מה רשום ואני יודע לקרוא עברית אבל זה לא אומר שאני יודע מי ולמה שמים את הסיכה הזאת (או שמו)
ישן 05-07-2008, 10:05
  haboob haboob אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Jenia7188 שמתחילה ב "..."

אני שמח שאתה מתעניין (לא בציניות).
ההמלצה שלי: אם לא קיבלת תשובות מספקות לגבי חלק מהסיכות ואתה מציג אותן שוב - אולי פשוט תכתוב את זה?
זה גם יכוון אנשים יותר טוב לתת לך תשובות יותר מפורטות (במגבלות המותר/אסור) וגם יבהיר לאנשים (כמוני, שרואים את אותן סיכות שוב מוצגות בשאלות שלך) שאתה לא סתם "מציק".

ובאופן כללי, אם תמקד את השאלות שלך תקבל תשובות "טובות" יותר - וראה לדוגמה את דרגות הנגדים: שאלת מה הן (למרות שלדבריך אתה יודע) ולכן קיבלת תשובה שאותה אתה יודע כבר, ומיד העלית שאלה נוספת, ממוקדת יותר.
לא עדיף לשאול "אני יודע שסיכה זו-וזו היא דרגת רס"ר, אבל מעניין אותי ההבדל ביניהן. מתי עונדים את זו ומתי את זו?" - כך תקבל את התשובות שאתה מחפש.

בהצלחה.

- Albert Einstein

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:41

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר