לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-03-2005, 20:16
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
עזרה מה אפשר לעשות לרגל חצי שנה ביחד ? (עזרה בהולה :))

טוב, אז ככה : חבר שלי ואני חוגגים חצי שנה ביחד בעוד כיומיים, שזה אומר שישה חודשים שלמים !
ו...זה קשה לעיכול כי לא האמנתי שאני מסוגלת להחזיק כל- כך הרבה עם בחור במערכת יחסים (או לסבול אותו.. )
אבל החזקנו, עם הרבה איכפתיות ואהבה שרק גדלה ועושה הרבה טוב על ה-
טוב, אבל זו לא הבעיה שלי, נכון? הבעיה היא מה להכין לרגל המאורע היוצא דופן הזה

חשבתי על כל מיני דברים שהם כבר קז'ואל- דובי גדול, בגד נחמד, משהו לחדר; אבל כל אלה חביבים, אבל לא מיוחדים .
אני מחפשת משהו שהוא באמת מיוחד, משהו שלא חייב להיות רק מתנה אלא יכול להיות בילוי משותף .
וכאן אני אודה לעזרתם הגדולה בהנפצת רעיונות מקוריים ואפילו משוגעים כי לי יש טיימינג לא מוצלח במיוחד :/

תודה מראש, מואהה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 13-03-2005 בשעה 20:25.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-03-2005, 23:04
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
התוכנית שהייתה לי לחצי שנה עם האקסית (וואי זה נשמע כואב ורע..) זה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "מה אפשר לעשות לרגל חצי שנה ביחד ? (עזרה בהולה :))"

אולי קיטץ' אבל לא יודע קסם לי הרעיון חוף ים סדין לבן כמה סנדביצ'ים איזה מיץ טעים (אפשר גם יין או שמפניה אבל לקחת בחשבון שצריך לנהוג אחר כך החוק אומר לא יותר משתי מנות מה שאומר רק שתי כוסות אבל עדיף שלא...) ברכה מושקעת שיר קטן ופשוט להנות מהיופי של השקיעות ובאמת בארץ שלנו יש שקיעות יפות, משהו כזה אינטימי ושקט על הים אולי מוזיקה שקטה, אחר כך ללכת לאיזה מסעדה או מועדון, [אפשר גם אכסניה או מלון ]
ואיזה מתנה קטנה, רעיון יפה למתנה שהיה לי ולצערי לא הספקתי לתת אותו זה לקנות אבן כזאת שנקראת אבן ירח (אמורות להיות גם סגולות פלא אבל יותר עניין אותי הקטע של הירח חחח) ולצרף פתק שאומר "אני אוהב\ת אותך כל כך שאת הירח אני מוכן\נה להוריד מהשמים למענך"
אממ חצי שנה אפשר לחשוב על כל מיני דברים עם וריאציות של חצי או 6 חחחחח אממ בפיקניק על הים סנדביץ' עם עגבניה חתוכה ל6 למה עגבניה? כי השם שלה זה גם תפוח אהבה (למדתי את זה באנגלית חחח) אפשר גם להשקיע בעוד פירות כמו פסיפלורה - פרי התשוקה, או אגס - פרי החיים או תפוח - פרי הדעת תפוח כי הוא \היא תמיד בראש שלכם ובכל מחשבה אגס כי הוא \היא הם האושר בחיים שלכם פסיפלורה לא צריך לפרט

אממ וזהו בינתיים אם יהיו עוד רעיונות אני אעדכן
ישן 15-03-2005, 00:17
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "מה אפשר לעשות לרגל חצי שנה ביחד ? (עזרה בהולה :))"

אני הייתי בודקת בעדינות (לא דווקא אצלו, אלא אם כן את כבר יודעת, אלא אולי אצל חברים או משפחה) אם יש איזו הופעה או מופע שתמיד התחשק לו לראות... זו יכולה להיות הופעה של זמר או להקה או אולי דווקא איזו הופעה של סטנדאפיסט (לדוגמא: המופע החדש של נאור ציון, שהוא ממש-ממש מושקע, מדבר אל כל רמות ההומור וגם יש לו הופעות מאוחרות, בסביבות חצות הלילה), ואז יוצאים לאכול איזו ארוחת ערב נעימה באיזו מסעדה קטנה נחמדה וחשוכה (או לחלופין בבית - אם בא לך להשקיע באיזו ארוחה נחמדה) ואח"כ הולכים להופעה, בלי לגלות לו, כמובן לאן בדיוק הולכים... (זה כמובן עובד הכי כיף אם באמת מוצאים משהו שהוא ממש רצה לראות).

...וכמובן, מסיימים את הלילה כמו שלילה כזה צריך להסתיים ...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:05

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר