לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2005, 13:03
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04
יש המון מצבים לעזור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי old שמתחילה ב "שאלה בקשר לגיבושים"

יותר מידי אפילו.
צא לרגע מנקודת הנחה שכמעט כל מי שבא לגיבושים וכו' בחיים לא הרכיב אוהל סיירים, לא קשר רצועה לנשק, לא לבש חגור קרוע ולא עשה עוד ימבה דברים שעושים בגיבוש.
עכשיו תבין לבד שבכל מצב כמעט אתה יכול להתבלט ולעזור או לשחק אותה ראש קטן.
נניח לחבר שלך נקרע החגור עם המימיות? אתה יכול לשתוק ולתת לו להסתדר עם זה לבד, או שאתה יכול להציע לו עזרה ולעזור לו עד שהבעייה נפתרת.
עוד דוגמא- מקציבים לכם זמן לבנות אוהלי סיירים. אתה סיימת ויש ח'ברה שלא מסתדרים עם האוהלי סיירים? אל תעמוד כמו פוץ, תעזור להם.

אילו רק שני מקרים שזכורים לי מהגיבוש שלי (שלאו דווקא עזרתי, אני חכם מאוד במבט אחורה).
אתה לא חייב להסתמך על הדברים שלי, עשיתי רק גיבוש אחד שלא עברתי (טייס).
אבל שורה תחתונה, תהייה אתה ואם תתאים אני מבטיח לך שתתקבל.

בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-03-2005, 00:04
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
כמו שאמרו פה יש לך ים שלהזדמנויות לעזור לחברים בגיבושים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי old שמתחילה ב "שאלה בקשר לגיבושים"

אם זה מבחינה פיזית נניח להכנס מתחת לאלונקה כדי שהחבר'ה ינוחו אם זה לסחוב את הציוד המחלקתי אם זה לעזור למישהו שהולך להישבר ולשכנע אותו שהוא יכול לסיים..

יש גם מבחינה תפקודית כצוות להעלות רעיונות במשימות שיתנו לכם, לעזור לסדר שלשות, לארגן את כולם, אם יתנו לכם חומר ללמוד אז להסביר את החומר למי שלא מבין, אם זה באוכל שמישו נניח הולך כי מטזזים אותו או לא יודע מה אז לשמור לו אוכל ...

ויש עוד מלא דוגמאות פשוט תסתכל על החבר'ה שלך תחשוב מה הם צריכים ואיך אתה יכול לעזור להם..הצורך הוא אבי ההמצאה כפי שנאמר..

אגב, חשוב שזה יבוא ממך כי אם זה יהיה צבוע יש למפקדים דרכים לבדוק את זה אצלי למשל איימו להעיף אותי מהגיבוש אם אני לא אחזור לצוות ואעזוב את מי שמאחורה לבד והוא אמר לי את זה כמה פעמים והתעלמתי ממנו ....
האמת הייתי בטוח שאני ממילא לא עובר ככה שגם לא היה לי אכפת כל כך לעוף העיקר שזאת שעזרתי לה תסיים ותעבור..תעשה מה שאתה רואה לנכון לא מה שאתה חושב שהמפקדים יאהבו..

ד"א למי שאמר שאם אין כוח אז אי אפשר לעזור זה ממש ממש לא נכון.. אפילו במילים אפשר לעזור...
להגיד למישהו מילה טובה לדבר איתו להראות שאתה לא נשבר ושאתה תעזור לו\לא תפרוש אם עוזרים לך וזה נותן המון המון כוח כי זה לא הכי כייף ללכת לקרב אבוד מראש ברגע שאמרת שאתה נשאר שם ולא הולך לשום מקום זה נותן המון מוטיבציה למי שעומד מולך...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר