לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-07-2008, 13:44
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אני לא אמור לפחד מטרקטורים כשאני הולך בעיר הבירה שלי!!!

העתקתי מאחת התגובות ברשת:

אני לא אמור לפחד מטרקטורים כשאני הולך בעיר הבירה שלי!!!

די!!!

חייבים להפסיק את המצב האבסורד הזה!!!

אני כאזרח לא אמור לפחד לההרג כשאני הולך או נוסע בעיר הבירה שלי!!!

ורק טרנספר יכול לפתור את הבעייה!!!

לרוקן את מזרח ירושלים!!!

יש מספיק יהודים שרוצים לגור שם!!!

וכנ"ל לגבי כל מקום בארץ המיושב בערבים!!!

סליחה, אחינו הערבים, אבל לאור המצב הקיים מאז הקמת המדינה (ולפני כן)- אני לא יכול לבטוח בכם, ןמכיוון שזו מדינת היהודים ויש לנו זכות היסטורית על הארץ הזו ואין לנו מקום אחר ולכם יש הרבה אחים אוהבים, אז אנחנו נממן את איכלוסכם במדינות אחרות המתאימות לכם.

זהו!! ונגמר הסיפור!!!

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 02-07-2008 בשעה 13:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-07-2008, 17:30
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Sober שמתחילה ב "אתה צודק, עדיף לעשות טרנספר..."

אני מאוד שמח, תמיד, לקרוא השתפכויות רפש כמו שלך

שמח כי זה מאמת לקח חושב שלמדתי בשלב מוקדם בחיי ושעוזר לי יום יום להתמודד עם אותם שכמותך – קנטרנים קטנוניים ובלתי מועילים – ולכן לחסוך זמן (ע"י התעסקות בעיקר ולא בטפל). הלקח הוא כזה:

בכל פעם שמישהו אומר עליך (או על הקבוצה אתה אתה מזוהה לצורך העניין) דברים שהם ביסודם מופרכים, מגוחכים ומופרזים על גבול מחלת הרדיפה – קודם כל תביט עליו ועל מאיפה הוא בא. סטטיסטית זה הרבה יותר נכון מאשר להביט על עצמך.

מחנות עבודה? טרנספר? "שיעור שבועי" - ברור מאיפה לך כל הידע הזה: כלומניק קטן שבטח ינק את כל הרעיונות האלה מדדי אמו ומאביו שבטח היה מאלה המתעוררים פעמיים בלילה בבהלה שמא אלטלנה 2 מנחיתה שורות של פאשיסטים בגנינאים בחוף כפר ויתקין הבאים ללכוד השלטון בכוח... העיוות הזה תפס אצלך תאוצה ואתה מאלה המאוננים ביד אחת בה בשעה שהם חולמים על פיצוץ התנחלויות וגירוש "מתנחלים". אתה צאצא של אלה שבכו על מותו של סטאלין, וקצת אחרי זה אמרו "אה... הוא בעצם היה לא משהו אז עכשיו אנחנו "שמאלנים לא סטאליניסטים".

לא תסתיר מאיתנו: אתה פאשיסט קטן שחושב ששנאת יהודים לאומיים היא עלה התאנה שלו. אתה יושב, מזיע ומצחין, במאורה השטנה שלך – רועד מפחד שמא איזה ימני מוסווה הוא הבוס החדש שלך – ופורק את ההזיות שלך על מה היית עושה לו היה לך הכוח, על אויבים וירטואליים. מחנות? ברור שאתה יודע אילו יקימו "הימנים" כי בראש שלך הם כבר מסודרים... והרי אם סמולני שכמוך "נאור" חושב על מחנות כאלה, בטח מה מכינים לנו הימנים...

שלא תדאג: לא שכחנו שאתה שייך לזן הבזוי של "יורים ובוכים": כמו הקיבוצניקים שהיו אלופי המגרשים והמפוצצים ב 48 אבל השלו עצמם ש"אנחנו עשינו רק מה שהיה צריך" (ויצא מאמר חדש שבדיוק עכשיו מפגין יפה את הצביעות הזאת של אנשי משמר העמק ששיכנעו עצמם, ואת אחרים, שהם היו "בסדר") – כסמולני "יורה ובוכה": אלוף המגרשים, המפוצצים ומטילי המשטר הצבאי (שלא נדבר על משטר האערבט ביעכל, אנ"ש ובני אותה עיר) בוודאי שאין לצפות ממך שתצפה לפחות מאלה שאתה שונא...

אני לא מודאב מסמולנים בכל הקשור לערבים, לפחות לא כל עוד הם בשלטון: את מירב מעשי הטבח, גירוש האוכלוסיה, דיכוי תרבותי וטרנספר עשו סמולנים... עשו ואחר כך בכו (קצת...).

עכשיו באים להטיף לנו מוסר. נו טוב... סטאליניזם במיטבו.

(אני רץ לשיעור היומי (היום: "אלמנטים פמיניסטו-לאומניים בשירת אורי צבי גרינברג המוקדמת": שיעור מיסיון ימנו-פאשיסטי ללכידת מוחותיהם של תינוקות בית רבן).

ישן 07-07-2008, 18:40
צלמית המשתמש של Gilgamesh
  Gilgamesh Gilgamesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Sober שמתחילה ב "כל מה שאני מנסה להשיג זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sober
כל מה שאני מנסה להשיג זה שקיצוני הימין כאן לא ירגישו בעלי הבית, ושיש מי שמתנגדים להם, למרות שהם מיעוט אומלל בעם.
שלוש שגיאות. בפורום הזה, הימין שולט ולא יעזור לך כלום. בטח לא ניבולי פה. אז אם זו מטרתך, לברר מי בעל הבית אז אתה לא! אל תבזבז זמן.
אתה לא "מתנגד" מפני שחוץ ממני, נכון לרגע זה, אף אחד לא באמת סופר אותך.
ושלישית, הימין לסוגיו, הוא הרוב במדינה. זו עובדה, היו בחירות דמוקרטיות, והשמאל מרץ ומפלגות ערביות קיבלו הכי פחות כיסאות בכנסת.

ציטוט:
לגבי ההשוואות עם הנאצים, גם הם עושים את זה ובאופן נרחב יותר ממני,
רק אתה משווה יהודים לנאצים. קודם זה מראה על טיפשות. אח"כ על קיצוניות. שלישית הימין בדר"כ לא משווה יהודים אחרים לנאצים. רק השמאל.
לועמת זאת. יש בסיס היסטורי רחב לגבי שיתוף הפעולה וההיזדהות של ערבים עם הנאצים, גם בימי השואה. חאג' אמין אל חוסייני, שהיה מנהיג ערבי חשוב, שהיה המופתי של ירושליים, היה חבר אישי של היטלר, גייס למענו ערבים שילחמו לצד ה SS ביגוסלביה ועירק, וחלם להקים מחנה השמדה בגליל.
לכן, לחלק מהשוואות יש בסיס. אבל לא לאלו שלך.

ציטוט:
פרט לכך, שים לב לרעיונות שהם מעלים כאן לגבי טרנספר של אוכלוסיות שלמות, לא מאוד שונה מאותה אידיאולוגיה מגעילה.
אתה יודע להסביר למה אתה חושב ככה? אתה יודע איפה היו עוד גירושים המוניים ומה היו התוצאות שלהם?

ציטוט:
מה שכן, הם מצליחים להסתיר את העובדה שחיי ערבים חשובים להם פחות, ושאין להם בעיה לפצוח במסעות הרג על קידוש השם.
בו נתרחק מעט מיהודים ערבים, ונדבר על פשע. האם החיים של תוקף חשובים באותו המידה כמו של קורבנו? מה דעתך על רעיון ההגנה העצמית?
ידעת שהזכות להגנה עצמית היא זכות אדם? האם אתה בעד זכויות אדם? או רק זכויות לבני אדם מסויימים? אולי אתה גזען ולא יודע את זה אפילו.

אשמח להסברים.

ציטוט:
אני יהודי וישראלי ולא שונא את הדת, אבל כשאנשים באים ומציעים רעיונות על גבול הפאשיזם בשם היהדות אותי זה מרתיח.
בן כמה אתה?

נערך לאחרונה ע"י Gilgamesh בתאריך 07-07-2008 בשעה 18:42.
ישן 08-07-2008, 14:22

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Sober שמתחילה ב "אין לי שום כוונה להיכנס..."

זה פורום פוליטיקה. בפרום פוליטיקה מדברים פוליטיקה, וזה כולל "הגירוש הוא פשע", "ערבים הם אויב שיש להילחם בו" והדברים דומים לזה.

אם תרצה לדבר על נושאים אחרים, לך לפורום אחר.

לדעתי אתה טרול. אולי בגלל שאתה צעיר מאוד, אולי סתם גילת את הפוליטיקה רק ללאחרונה.
אם אתה רוצה ללמוד, אם יש לך שאלות, אם אנחנו יכולים לעזור - נעשה זאת בשימחה.
אם אתה פה רק כדי לקלל, לך לפורום שממנו היגעת. כאן אתה רק מפריע.

אם לא תשנה את דרכיך, אתה פשוט תסולק מהפורום. אזהרה אחת מאורי כבר קיבלת.

ישן 08-07-2008, 22:25

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Sober שמתחילה ב "סובר, זה פיקח באנגלית."

נו, זובר, מה הקשר בינך לפיקוחות? החברים שלך מכירים את הבדיחה הזו?

נועמ'קה.
תציץ ותראה באיזה תאריך הצטרפתי לפרש... אני לא יודע אם אתה ידעת קרוא וכתוב בתאריך ההוא.
אלו היו אורי והפטריוט שהזמינו אותי לפורום.

אז הייתי מהצעירים. כתבתי המון בפורום הזה, התחדדתי, למדתי "טכניקות", למדתי לשים לב לפרטים, לקרוא בין השורות... עד שעברתי למספר שנים לפורום פוליטיקה אחר. שם התחכחתי עם גרעין קשה של אנטישמים בתחפושת שמאלנית, חלק יהודים, הרוב לא. אני יכול להעביר קורסים בתוד"א לפי הניסיון שלי.

בפורום ההוא, שיפצרתי את האנגלית שלי עם ארסנל מכובד ביותר. למדתי את כל נקודות התורפה שלהם, ולמדתי ללחוץ הכי חזק שאני יכול. היה לי גיבוי מלא של המנהלים. כאשר היו מתחילים לקלל אותי באנטישמית היו זורקים אותם. הייתי שם מהכבדים ועל תקן הלהביור, מהדגם שהיו מרכיבים על טנק שרמן.

אבל הכי חשוב שהכרתי המון חברים עם תחומי עיניין משותפים. אפילו עזרתי ליהודים לקבל את ההחלטה לעלות לארץ, רק מתוך ציונות, מאירופה לישראל בשיא תקופת הפיגועים.

אני מספר לך את כל זה, מפני שזה כלום, אין ואפס לעומת הידע והניסיון שיש לחברי הפטריוט, ולאורי ואחרים. אני למשל, לא מסוגל להתחיל להסתדר בפורום איסלמיים. אני לא יודע ערבית. ואיך הערבית שלך, נועמ'קה?

אז קלוט. אנחנו בכלל לא באותה הליגה.
אני כאן בשביל הפטריוט, אורי, החברים ובשביל הנוסטלגיה, אתה בידור קליל מהצד, וסובר הוא נשנש...
וכאן, אין לך את ביטיס שיתפוס את העמדה שלך בכל היזדמנות.

ישן 08-07-2008, 22:30

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "עזוב אותו. הוא ידוע. מעניין..."

כי, זה לא טלאי. לא כל מגן דויד הוא טלאי. גם המגן דויד על דגל מדינת ישראל הוא לא טלאי. המגן דויד הוא סמל יהודי בן מאות שנים. לא היטלר המציא אותו כדי שאנו נאמץ כדגל.

הפטריוט משתמש במגן דויד, מפני שזה סמל לאומי.
מגן הדויד של הפטריוט כתום, כי אלו הדעות שלו. ושלי. ושל רבים מהכותבים היותר רציניים בפורום.
ואחרי שיתחיילו לשגר מעזה קטיושות עם נשק כימי, אז אולי פוליטיקאים ועיתונאים יסכימו לוותר על האגו שלהם כדי להודות שהכתומים, אנו שהתנגדו לגירוש יהודים מההתחלה, שוב צדקו.

הימין תמיד צודק בנבואות הזעם שלו, ולא מצליח למנוע את מדיניות ההרס העצמי שמוביל השמאל.
ולא ירחק היום ויתבררו ממידי השחיתות של השמאל שהוביל את המהלכים האחרונים מאז אוסלו.
אני די בטוח שכל תהליך אוסלו, והגירוש מעזה, נעשה ממניעים כספיים של קבוצה מצומצמת של פוליטיקאים, עיתונאים ואנשי עסקים. .

נערך לאחרונה ע"י Gilgamesh בתאריך 08-07-2008 בשעה 22:33.
ישן 09-07-2008, 10:38
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
לא שהוא זקוק להמלצות אך, פטריוט - האמן לנועם.
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "רוב משפחתי נספו בשואה"

די לקרוא את הודעותיו של האיש בפורום צו"ב ובטחון גם מבלי להביט בחתימתו בכדי להבין כי מדובר באדם רציני ובציוני שורשי שטובת המדינה וחוסנה עומדות לנגד עיניו לא פחות משל מי שמחזיק בדעות כמו שלי או שלך. הוא עונה לך בלהיטות מאחר ובדיוק כמוך רק כתמונת מראה הוא סבור כי דעותינו אנו עלול להמיט אסון על ישראל.

המאבק הקיומי של עמנו בארץ זו הינו מורכב ובהחלט הגיוני כי יווצרו בשל כך דעות מקוטבות של אנשים החפצים במטרה זהה - הבטחת חוסנו וקיומו של העם היהודי בא"י. נועם הוא בדיוק זה שיתייצב ראשון בין אם מדיניות השמאל ובין אם מדיניות הימין יקרסו. הוא זה שיעמוד לפני ולפניך בתור בימ"ח ביום הגיוס וישיג את השכפ"ץ המדוגם, את המקוצר האחרון ואת הקפלס"ט עם הרצועות הנוחות. זה מרגיז, זה לא הוגן, אבל זו לא סיבה לכעוס עליו.

אנו צריכים לזכור זאת גם כשהויכוח הוא מר ולא להגרר אחר טרול זה או אחר שאינו רואה עצמו מחוייב למציאות כל זמן שהמסר האומנותי מועבר.
ישן 09-07-2008, 11:02
  noamlaw noamlaw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.06
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "לא שהוא זקוק להמלצות אך, פטריוט - האמן לנועם."

ואחרי זה. ובאמת שלא הזמנתי את זה.
פטריוט - אני מראש מניח את גרזן הקרב מבקש את סליחתך אם נפגעת ומיישר קו איתך.
אבל - אבל גדול - תפסיק לשלוח את כל מי שאתה פוגש כאן לבדיקות רפואיות זה לא נחוץ מה גם שזה גם לא נכון לעשות כי הרי לא ייתכן שכולם לא שפויים חוץ ממך וממי שתומך בדעותיך.
אני מנסה לתת כאן דעה קצת אחרת - בלי לפגוע בבטחון מדינת ישראל ותוך רצון לנסות ולהגיע לבטחון והשקט המיוחלים באמצעים והנתונים הקיימים.
אני לא חי באשליות כמו הרבה אחרים שניתן לקחת מיליון אנשים ולעשות להם טרנספר - זה לא יילך ולא יילך בטח לא בשנות ה - 2000.
צריך וחשוב לשבת ולטכס עצה - ולבצע אחר כך את ההחלטה.

הלוואי מהפה של ישראלה שיחכה לי בימח מקוצר + שכפץ מדוגם - אני את שלי כנראה אקנה בריקושט. ממה שראיתי בימח שלי לפני כמה שנים מדובר בקיטבג עם חגור ונשק ארוך. [אולי אהיה צלף??]

נערך לאחרונה ע"י noamlaw בתאריך 09-07-2008 בשעה 11:04.
ישן 09-07-2008, 12:30
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
לישראלה ולנועם
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "ואחרי זה. ובאמת שלא הזמנתי את..."

אין לי בעיה עם דעתו של איש.
אני גולש ומגיב ומשתתף בפורום הזה לא מהיום ולא מאתמול, ואני עושה את זה בצורה הכי נקיה והכי מכובדת שאני יכול (ויעידו על כך ותיקי הפורום, כמו גילגמש או אורי ואפילו "ישראל היפה").
אני פה בשביל הדיון, לא כדי לסתום פיות ולא כדי לקלל או לגדף - מהסיבה הפשוטה שקללות וגידופים רק פוגעים בדיון והופכים אותו לתחרות בוץ.
אם נועם וסובר היו שומרים על שפה נקייה ועניינית, היה יכול להתנהל פה דיון ענייני, לטובת כל הצדדים, קוראים ומגיבים. חבל שהם לא עשו את זה מהרגע הראשון.
אני לא בקטע של קללות ונאצות, וגם לא בקטע של אבחונים פסיכולוגיים - אבל כשאני נתקל מולי במגיב ששפתו נמוכה, מלוכלכת והיסטרית, איך אני אמור להגיב?

אז, נועם, אני מוכן להניח בצד את גרזן הקרב ולפתוח דף חדש (ולשכוח את הישן) אם סגנונך יהיה ענייני ורציני. מה שהלך פה לא היה לכבודך וגם לא לכבודי.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:42

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר