לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2008, 21:03
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
בעיה עם חבר

היי,יש לי איזה חבר כמה שנים, חבר שאני מגדיר חבר טוב,

אבל יש לו איזה קטע, שהוא חוזר על דברים,

-גם אם זה הניסוח שהוא פונה אלי בטלפון כשמתקשר אלי או אני אליו (והערתי לו על זה כמה פעמים והוא כנראה כבר שכח.. למשל, הוא תמיד שואל מה אני עושה עכשיו, וזו שאלה מעצבנת, כי זה לא לעניין ולפעמים מציק כששואלים שאלה כזאת, אז לפעמים אני עונה בציניות...).

-גם בפעילויות שאנחנו עושים ביחד, תמיד זה או שאני בא אליו או הוא אלי (לפעמים יש פעמים שעושים גם משהו אחר אבל זה פעמים מעטות מאוד..), וזה התחיל לשעמם כי אני מציע הרבה דברים לעשות אבל הוא תמיד אומר שלא בא לו, אבל תמיד מדבר על לעשות משהו ורוב הפעמים זה לא יוצא..

בזמן האחרון, אי אפשר לדבר איתו שיחות רציניות, הכל ניהיה צחוק בשבילו, אבל היו מספר מועט שיצא לדבר איתו ברצינות, ובדרך כלל אני מנסה להיות בראש שלו כשאני איתו, "מצחיק" אבל אי אפשר כל הזמן, וכשאני רציני, פתאום יוצא שמתחיל דיון חסר טעם וחסר מטרה שלא מוביל לכלום, כי הוא חושב שקרה משהו שאני "ככה", אבל הוא לא מבין שאי אפשר להיות כל הזמן "שטותי"...

משהו שדי מפריע לי, תמיד כשאני אצלו, הוא שם שירים ולא נותן לשמוע ישר מעביר, וגם כשמבקש ממנו לשים איזה שיר, הוא תקוע בעצמו ובשירים.. וברוח ה"שטות", מה ההנאה פה?
וגם תמיד כשהוא בא אלי והמחשב פתוח או סגור, (נגיד הוא פתוח) אז ישר משתלט לראות כל מני חדשות באתרים שהוא מסתובב בדר"כ ולהשמיע לי מוזיקה.. :\

זה כבר לא מעט זמן, והייתי רוצה למצוא פתרון כבר, כי אני לא חושב שהעזרה תבוא בעצמה :]

בתודה

נערך לאחרונה ע"י SkyRaider בתאריך 09-07-2008 בשעה 21:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר