לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2008, 08:05
  tommyros3 tommyros3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.08
עשיתי תאונה->

אהלן חברה....אז ככה....אתמול אחרי העבודה לקחתי את החברה לבית...
בדיוק ליד הבית שלה היה כיכר..לקחתי את הכיכר ואבדתי שליטה על הרכב.....בסופו של דבר יצא שניכנסתי בחומה....הלך הרכב ....נפתחו כריות אויר....איך שקיבלנו את המכה רצתי בחוץ והוצאתי את חברה שלי מהרכב....למזלי ולמזלה לא קרה לה שום דבר....אפילו לא שריטה....בקשר אליי....כמה שריטות...קשה לי לנשום (בטח מהכרית אויר) אני מרגיש את כל החזה שלי כואב...בקשר לרשיון שלי..למזלי זה שאני עובד אצלו הוא הכיר את השוטר.....לא קרה לי כלום לרשיון..מכל הסיפור יצא סך הכל 500 שקל כנס.

עכשיו חברה שלי לא ממש רוצה להתקרב אליי...אני לא ממש מבין למה.
הרי סבבה...עשיתי תאונה....כן הייתה תאונה קשה אבל אני לא מבין את הסיבה שהיא לא רוצה להתקרב אליי....מה אני אשם בזה? אנשים עושים תאונות.....זה קורה? בגלל זה היא לא רוצה עכשיו להתקרב אליי?
אני לא מבין אותה....ניסיתי לדבר איתה...היא אמרה לי בגלל זה שסיכנתי את החיים שלה.

אז חברה...תעשו טובה...תנהגו בזהירות....אחרי אתמול הבנתי באממת שזה לא צחוק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2008, 18:46
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tommyros3 שמתחילה ב "עשיתי תאונה->"

קודם כל אני שמח לשמוע שאתם בסדר ויצאתם בלי פגע (או אולי אם משהו קטן מאוד לפי מה שהבנתי מהתאונה)
אני גם מקווה שלאחר התאונה הזאת זה איפס לך משהו בראש שצריך לנסוע במהירות שמתאימה לדרך
120 מתאים לאיילון לא לרחובות עם כיכרות
בתור אחד שאוהב לנסוע מהר ושפעם עשה תאונה קלה כי נכנסתי לסיבוב מהר מידי ונראה לי שגם לחצתי ברקס והאוטו עשה סיבוב 360 מעלות ואף הצידה (למזלנו אף אחד לא בא ממול) ולמזלנו יצאנו רק בנזק של ראדיאטור, אני יכול להבין את ההתלהבות בנסיעה מהירה בייחוד שצעירים וזה עוד חדש, אך תאמין לי שהיום אחרי המקרה אני ממש נזהר שאני מגיע לסיבובים וזה עדיין מזכיר לי כל פעם את האיבוד שליטה בסיבוב ההוא ממש מפחיד
אז אני מקווה שלמדת את הלקח כי פעם הבאה לא יהיה לכם כל כך מזל

בקשר לבחורה אני חושב שאתה צריך לתת לה זמן ובנוסף להראות לה שהשתנית (ואכן בשביל זה תצטרך להשתנות אם זה לא שינה אותך כבר) לחזר אחריה לבקש את סליחתה על זה שכמעט הרגת את שניכם ואני מקווה בשבילך שלאחר מסע חיזורים וקצת שכנוע פה ושם תסכים לדבר איתך שוב

רק העיקר שוב שהפנמת את גודל המזל ואת הטעות שלך
בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 10-07-2008, 03:17
  tommyros3 tommyros3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tommyros3 שמתחילה ב "עשיתי תאונה->"

קצת חדשות טובות =]

אז כן חזרנו אני והחברה....היא הייתה מבוהלת מכל הסיטואציה שהייתה אותו יום ולכן לא רצתה להתקשר אליי....אבל דיברנו על זה....היא עדיין עצבנית עליי כמובן אבל מנסים לשכוח את היום הזה.

ולמדתי הרבה דברים מהיום הזה....דבר ראשון הרכב לא היה שלי...הוא היה של אבא שלי...לא היה לנו ביטוח מקיף לצערי....רק צד ג' ...וזה אומר שהלך הרכב והלך הכסף...מה שאפשר לעשות עם הרכב זה למכור אותו לברזל....שהמחיר זה משהו כמו 500 ש"ח.....
אני כרגע עובד..אז אני אקנה איזה רכב...אני אשתתף עם אבא שלי בכסף ונביא רכב אחר...

כשאני יושב בחוץ....ורואה אנשים נוסעים מהר..אז אני חושב לעצמי "יא אללה כמה הם מטומטמים? וכמה אתה הייתה מטומטם?????"
היום אני באמת מבין מה זה כביש ולמה הוא גורם...אני יודע שכשאני יעלה על רכב...אני יהיה מאוד מאוד זהיר...למדתי לקח רב מהסיפור.
השוטרים שהגיעו למקום....היו בהלם שאנחנו חיים....הם באו אליי ושאלו האם זה אני נהג הרכב...אמרתי להם שכן.....הם אמרו לי "שמע בחור....אנחנו לא יודעים איך עשיתה את זה...אבל אתה צריך ליהיות מת"

למזלי הרב זה לא מה שקרה.
הפציעות שקיבלנו......אני ...כאבים בצלעות....כאבים בחזה...ברכיים גב וצוואר....שכרגע זה בטיפול....חברה שלי..למזלי....יצאה בלי סריטה....אין לי מושג איך זה קרה....כנראה שה' ממש אוהב אותה .

עכשיו כשאני חושב על זה......ואני חושב על זה כל לילה שאני עולה לישון....הסרטון רץ לי בראש....אני פשוט מבין עד כמה אידיוט הייתי.....

היתי אחרי עבודה של 12 שעות...הייתי עייף....ואמרתי לה שאני קח אותה לבית שלה....עלינו...ופשוט נסעתי כמו מטורף....עכשיו אני יודע.. שעם אני נורא עייף אני לא אנהג....
וכשאני אנהג ...אז זה לא יהיה בצורה כזאת.

בסופו של דבר...זה לימד אותי לקח.. (וטוב שכך)....לימד אותי להעריך הרבה דברים...וכמובן ...לא ליהיות אידיוט .

נערך לאחרונה ע"י tommyros3 בתאריך 10-07-2008 בשעה 03:20.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר