לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-07-2008, 06:41
  dejavu dejavu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.07.06
מבולבל איך יום מתחיל הכי טוב שאפשר ונגמר הכי גרוע שאפשר לדמיין?

נתחיל בזה שאני יודע שזה חפירה אבל פשוט הייתי חייב לפרוק ואני חייב עזרה

אני חייב פשוט לפרוק קצת וגם קצת עצות אם אפשר מה לעשות איך להגיב אני באמת לא יודע מה לעשות הראש מתפוצץ ממחשבות
טוב נתחיל אני חייל כבר בשירות סדיר כשנתיים אני בן 20 לא משנה איפה משרת
עד לפני חצי שנה הייתי בן אדם חרא כזה אחד כזה לילה אחד איך שאומרים והמבין יבין
לפני 3 וחצי חודשים קרה משהו בחיים שלי נכנסה דמות חדשה דמות שעכשיו אני לא ידוע אם אני שמח אוו עצוב שהכרתי
לפני 3 וחצי חודשים הכרתי את החברה הנוכחית שלי אלה (שם בדוי) בקיצור הכרנו שבועיים שלאחר מכן קרה משהו זה פשוט התפתח עם קצת הרבה עזרה שלי אני לא הולך לספר את כל ה3 חודשים אלה את היומיים האחרונים כי זה מה שחשוב קצת
בקיצור לאלה היה אקס שהייתה איתו במשך שנתיים עכשיו היא עזבה אותו לפני חצי שנה ומאז הוא תמיד מציק לה שהוא רוצה לחזור והיא לא רוצה אותו והוא ממשיך הם כל הזמן מדברים בשביל לנסות לסגור את זה אבל תמיד זה מגיע למצב שהוא לא מעניין אותו הם חוזרים והיא לא רוצה
שלשום היה לאקס יום הולדת היא הלכה להגיד לו מזל טוב וללכת אבל איך שהוא הם נסחפו לשיחה של איזה 3 שעות עכשיו ידעתי שקרה משהו יכלתי לנחש לפי זה שהיא רצתה לספר לי משהו אבל לא סיפרה כנראה העדפתי להדחיק טוב ואז הגיעה היום הגדול אתמול (היא ישנה אצלי) ובבוקר אחי 3 חודשים שאני איתה סוף סוף... עשינו את זה (היא לא רצתה אמרה זה מוקדם מדי) ובאותו הזדמנות היא גם אמרה לי שהיא אוהבת אותי בפעם הראשונה זאת אומרת מה יכול להיות יותר מושלם מזה ?? טוב בצהוריים היא הלכה כבענו לערב הלכתי לעשות כמה סידורים פה ושם חזרתי התקשרתי לא ענתה אחרי איזה שעתיים שהיא לא ענתה הבנתי... שהיא הלכה לדבר עם האקס שוב פעם הלכתי לבדות את זה וראייתי את האוטו ליד הבית שלו
אחרי עוד איזה 3 שעות שהיא לא חזרה אלי אמרתי שמשהו לא טוב קרה פה הלכתי לבית של האקס אני לא יספר את כל הסיפור אבל הייתי סוג של אומלל כזה פשוט חיכיתי למטה ליד האוטו שלה (הפלא דרך הגב היה באוטו היא שכחה אותו) ב1 פשוט נמאס לי והלכתי נסיתי לישון לא הצלחתי ואז פשוט השגתי את המספר של האקס לא משנה איך והתקשרתי. לפי השמחה שהייתה לו בקול הבנתי, קרה משהו היא פשוט נרדמה אצלו הוא העיר אותה ואז נפגשנו ליד האוטו שלה הלכנו אלי והתחילו הדיבורים. אני לא יספר לכם את השיחה כולה כי היא הייתה מ1וחצי בערך עד 4 לפנות בוקר אפילו יותר
אני יסכם
היא בגדה בי במלוא המובן טענה שזה היה בטעות שהיא לא רצתה שזה יקרה זה פשוט קרה היא לא יודעת איך והיא מצטערת היא לא רוצה לחזור אליו והיא עדין רוצה להאשר איתי
שאלתי את מרגישה אלי משהו בכלל? היא אמרה שכן אחרת היא לא הייתה איתי
שאלתי את רוצה להשאר איתי ? היא אמרה כן (הכל בקיצור כמובן|)
פה מגיעה הקטע שאני צריך את העזרה שלכם
מה שאני עשיתי אחרי שיחה של 3 שעות בערך שרציתי למות ואם היה לי נשק ביד באותו רגע הייתי יורה בעצמי אמרתי לה שבשביל שהקשר הזה יפסק היא תצתרך להפסיק אותו לא אני, שאני לעולם לא יפרד ממנה כי אני אוהב אותה יותר מדי ושאני שונא אותה בגלל שאני אוהב אותה
זה גם בקצרה מה שנסגר זה שאני עדין איתה
אבל בתוך תוכי אני לא יודע מה לעשות באמת שלא אני לא יודע מה אני מרגיש לא יודע מה לעשות אף פעם לא בגדו בי אני לא יודע איך להגיב מה אני צריך לעשות להפרד לא להפרד מה אני מושפל שאני נאשר איתה ? מה מה אני רוצה מעצמי אני לא יודע באמת שלא אני פשוט משתגע
אני חוזר היום לצבא בידיע שאני לא יודע מה אני רוצה מעצמי שכל רגע אני יכול פשוט להשתגע ולירות לעצמי בראש
עצותתתתתתתתתתתתת אולי אפילו חוות דעת עליה מה אתם חושבים יעזרו מאודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד אני עייף מת כי לא ישנתי כל הלילה ועכשיו אני גם לא יכול
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-07-2008, 10:01
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dejavu שמתחילה ב "איך יום מתחיל הכי טוב שאפשר ונגמר הכי גרוע שאפשר לדמיין?"

לדעתי היא ממש בגדה בך בגלוי,

בפעם הראשונה שהיא הלכה אליו ביומולדת, היא לא רצתה לומר לך שקרה משהו (ואתה ידעת שקרה משהו), ואם היא הייתה אומרת לך אז זה היה סימן שהיא הבינה שעשתה טעות ושהיא רוצה להשתנות ובאמת להיות איתך..

לדעתי, אתה בתקופה לא קלה, גם צבא, שתופס חלק נכבד בחיים ברגע זה.
גם חברה, ובטח יש עוד...

במקומך הייתי בוחן את הקשר הזה, כי אני לא חושב שאם מישהי "אוהבת" אותך ואומרת לך את זה, עושה דברים כאלה (לפי מיטב הבנתי "דברים כאלה"= יחסי מין).

אני לא מומחה גדול, והייתי מחכה לתגובות של האנשים בעלי הניסיון בפורום, אבל אני הייתי נותן לקשר זמן ובוחן אותו, למשל, יוצאים לכל מני מקומות, רואים איך הבנאדם השני מתנהג איתך, יושנים ביחד, קיצר מסתכלים מה קורה כשהיא בחברתך.

בגלל שאמרת, שיש בתוכך דילמה, אז יכול להיות שאתה אומר לעצמך, "להתרחק", אמנם יש בזה צדדים טובים (הזמן מרפא הכל, לאוורר את הראש..) אבל זה יכול גם לפגוע "בקשר" הנוכחי.

בסופו של דבר,

אני הייתי מחכה לתגובות של בעלי הניסיון.

מאחל לך כל טוב, ובהצלחה!

נ.ב.
תנסה לחשוב מחשבות טובות ובכך להפחית את הרעות (מחשבות כמו שרשמת עם הנשק..)

ישן 13-07-2008, 23:14
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
אני לא רואה איך אני הייתי מצליח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dejavu שמתחילה ב "איך יום מתחיל הכי טוב שאפשר ונגמר הכי גרוע שאפשר לדמיין?"

להשאר בקשר כזה .

זאת הייתה בגידה במובן המלא של המילה , נפשית ופיזית , היא חזרה לשם פעמיים ,
זה היה גלוי , כואב וחסר התחשבות עד כדי בכי .

אתה יכול לראות את עצמך ממשיך איתה במערכת יחסים תקינה , אתה חושב שאפשר לתקן את מה שנעשה ?
ראית אותה מתחננת, בבכי בלתי ניתן לעצירה ,שאם היא הייתה יכולה היא הייתה מחזירה את הגלגל אחורה?, האם ראית חרטה אמיתית בפניה ?
את הנכונות לתקן את העוול הרב שהיא עשתה ?

ונשים את השאלות הלא קטנות ובעלי משמעות בצד, ונפנה מקום לשאלה הכי גדולה ,
אתה רואה את עצמך סולח לה ?
אבל באמת סולח ,ברמה שלא תקניט אותה ותזרוק הערות קטנות שיחלחלו ולאט לאט יכרסמו בכל חלקה טובה של הקשר שביניכם ?

אם התשובות לכולן או לרוב מוחץ היא כן ,
אז אולי שווה לתת לזה צ'אנס ,
אחרת , חבל על כאב הלב הכפול שלך אחי,
תתחיל בתהליך ,תבכה , תצעק, תכאב,תשתכר,
בסופו אתה תצא מפוכח יותר .

בהצלחה בכל תפנית וטוויסט שיעלה על הדרך .
ישן 23-07-2008, 07:50
  dejavu dejavu אינו מחובר  

עכשיו חזרתי מהצבא מאותו יום ארור
ממ קודם כל תודה רבה על כל התגובות באמת שכל השבועיים האלה שהייתי בבסיס חשבתי על זה כל רגע נתון
אני רק רוצה להבהיר כמה דברים
באותו יום שהיא חזרה עליו אני יכול להגיד בוודאות שהיא לא הלכה בשביל לעשות את זה וזה פשוט זרם לזה
כמה ימים אחרי המקרה האקס התקשר עלי דיברנו קצת הבנתי כמה דברים שלא ידעתי לפני זה הוא גם הבין כמה דברים שהוא לא ידע
כמו למשל שבאותו יום שהם התנשקו אני ידוע שהיא יזמה את זה
ושיום למוחרת שהיא הלכה עליו היא אמרה לו לפני אני צריכה לדבר איתך יש לי משהו לספר לך והיא הלכה בשביל לגמור את זה סופית איתו ולסגור את כל העיניין בינהם
בקיצור זה מסובך להסביר אבל מהשיחה איתו הבנתי שהיא באמת מרגישה משהו כלפי וזה לא היה אמור לקרות ושהיא רוצה להישאר איתי וזה גמור מבחינתה איתו סופית, גם מבחינתו כלפיה
אבל כל זה לא עוזר לי רק עצם העובדה שהיא יזמה את הנשיקה כועב לי יותר מהכל
היום היא גם חוזרת הביתה בשביל לסגור הכל כמו שצריך כי לדבר שעתיים בטלפון כל יום לא עוזר הרבה חוץ מלסיכוי גבוה יותר לסרטן
אז אני עומד לסגור הכל
ולהגיד את האמת ? אני עדין לא יודע מה להגיד לה, עדין לא החלטתי מה לעשות אני רק יודע את המצב הבא:
היא רוצה להישאר איתי אני חשוב לה יותר מאי פעם לא רוצה לגמור את זה(לא משנה מאיפה אני יודע, אני פשוט יודע.) בקיצור חברה אין לי מושג מה לעשות אשמח לעוד תגובות מה הייתם עושים
ישן 24-07-2008, 20:14
צלמית המשתמש של גבירת_קרה
  גבירת_קרה גבירת_קרה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי dejavu שמתחילה ב "עכשיו חזרתי מהצבא מאותו יום..."

קודם כל, אני לא חושבת שיש מה לסמוך על דברי האקס, במיוחד אחרי שהוכיח שהוא עדיין מעוניין בה.

ובקשר אליה: מילים לחוד ומעשים לחודים. אולי אתה שומע ממנה או מסביבתה הקרובה שאתה חשוב לה, אבל היא לא טורחת להוכיח את זה. יש שמתגברים על בגידות וממשיכים הלאה במערת היחסים, אבל זה לא יקרה אם היא בסה"כ
ציטוט:
מרגישה משהו כלפי
.

אני חושבת שיש מקום לחדד מספר נקודות:
כתבת שהיא חיכתה שלושה חודשים כדי להיות איתך, אבל כשזה הגיע לאקס, היא לא הצליחה לעבור בהצלחה את המפגש השני....
והפעם הראשונה שהיא אומרת לך שהיא אוהבת אותך, זה אחרי שהיא בגדה בך ?
אני לא בטוחה שזו בחורה ששווה את כל המאמץ.
ישן 26-07-2008, 15:54
  dejavu dejavu אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי גבירת_קרה שמתחילה ב "קודם כל, אני לא חושבת שיש מה..."

טוב אז ככה היא אמרה לי שהיא אוהבת אותי לפני שהיא בגדה בי
אבל לנושא
היא סוגרת אחד ל ממ 25 שבתות בערך ואת השבת הזו היא סגרה אז יצא לי טוב אני חושב
קצת זמן לחשוב להיות עם החברים
האמתי אני לא מפסיק לחשוב על זה עד עכשיו כל רגע נתון.
עדין לא נפרדתי ממנה כי אני עדין לא בטוח בזה שזה באמת מה שאני רוצה וגם אם אני כן היפרד ממנה זה לא יהיה השבוע בגלל שהיא בשבוע שמירות והיא שבוזה\שבורה כל הזמן בוכה לי בפלא אז זה לא כל כך מתאים
הבעיה שזה לא משנה ואני עדין לא יודע מה לעשות
אמרתי לעצמי שאני לא מתקשר אליה כל הסופ"ש בסוף בין הלילה של חמישי ושישי השתכרתי כמו חמור ושלחתי לה הודעה
איזה חלש אופי אני אלוהים אני כזה סמרטוט באמת שאני מרגיש יצור נחות בא לי למות. אני מצטער שהכרתי אותה כל התסביך הזה היה נמנע
איזה טיפש אני אלוהים אני לא יכול יותר אני פשוט לא יודע מה לעשות באמת
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:36

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר