לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-03-2005, 14:58
  grandioza grandioza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.04
בעיה עם אקסית..

נראה לי שזה עומד להיות מגילה...
זה סיפור חיי...
>
>
>
מאז איזו מסיבה, אני הייתי ידיד טוב\חבר (לא כל כך ברור) של ילדה שקוראים לה מ. אני אומר שלא ברור מה היה שם, כי לא כל כך אהבתי אותה (לא נצלתי אותה !!, לא עשינו כלום!).
בזמן הזה.. סתם היה לנו כיף ביחד וכל מיני שטויות... ואז "נפרדנו".. לא כל כך נפרדנו.. כי לא היינו ביחד כל כך אבל לא חשוב.. מה שהיה שם זה היה בערך 5 שבועות..
אחרי חודש.. 2.. 3.. 4.. אני התאהבתי "עד כלות הנשמה" בילדה שהיא כתה מתחתי (שהתאהבתי בה), נקרא לה ת.
אני לא יודע איך זה קרה.. זה פשוט בא ! פתאום..
היה לנו ממש כיף ביחד..
אני הכרתי אותה מזה שחבר שלי, יש לו חברה מהכתה של ת. אז ת. הייתה עם א. (חברה של חבר שלי), א. הייתה עם ג. (חבר שלי) ואני הייתי איתו (ג.)...
משם הכרתי אותה...
קיצר.. אני ות. נפגשנו, וכל מיני שטויות.. היה לנו ממש כיף ביחד (גם נשיקה ראשונה), אנחנו ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש אהבנו אחד את השני....
היינו מלא ביחד.. זאת הייתה אהבה ראשונה שלי.
היינו 3 חודשים ביחד...
ואז הייתה עצירה קטנה, היא אמרה לי שהיא צריכה לנקות את הראש שלה קצת, במה שקורה שם, כי עוד ילד, שהוא כתה מתחתיה, גם אהב אותה.. וחיזר אחריה.
אני בכיתי מלא זמן... (כמעט התיבשתי :\) ואז למחרת היא באה אלי בבכי, ואמרה לי שהיא ממש ממש מצטערת, ושאלה אותי אם אני סולח לה.. אמרתי ישר שכן.
חזרנו להיות חברים (עם הרבה בכי).
הכל היה בסדר, לאחר 3 חודשים קרה עוד משהו...
אני הרגשתי שהקשר בנינו התחיל להנתק.
אני שאלתי אותה כמה פעמים, מה קרה ? והיא אמרה לא כלום.
אני הבאתי לה מין פתק כזה.. (פתק אהבה) והיא קראה את זה (לא בקול) ליד חברות שלה...
ואז הרגשתי שהקשר התנתק לגמרי, שאלתי אותה מה קרה.. היא אמרה שכלום, ואז סתם התחבקנו (חיבוק להתראות) וראיתי שהחיבוק כזה הוא מין מורחק כזה.. כאילו היא לא שמה עלי.
לא ידעתי מה לעשות..
אני שאלתי עוד פעם, ת. קרה משהו ?
והיא אמרה שכלום... ורצה לכתה..
חזרתי עצוב לכתה...
אחרי השיעור אנגלית המעאפן שהיה ירדתי למטה, ואמרתי לה שיש לנו ירידה בקשר...
שהחבוקים שלנו כבר לא חמים כמו פעם.. היא מאוד מאוד כעסה, היא ירדה עלי, ואז ירדתי עליה גם, הייתה לנו שיחה מאוד מאוד דבילית, אבל מעצבנת, היא אמרה שהייתי חבר שלה רק בשביל נשיקות וחיבוקים, אני התחלתי לבכות, ואז היא אמרה (גם בחצי בכי), או, כמה עצוב.... אין לנו מה לדבר יותר !
היינו בריב עד היום...
היום אני הלכתי אליה, ונתתי לה איזה 3 מכתבי אהבה שכבבתי (בעצמי )
ואז היא אמרה לי שהיא סולחת לי...
ואז היא אמרה לי, אתה רוצה לחזור ? (ידעתי שהיא כבר לא אוהבת אותי) אז עשיתי מין אמממ... ואז היא אמרה לי שהיא לא רוצה לפגוע בי עוד פעם, והיא אמרה שנוכל להיות ידידים,
נראה לי שפה זה נגמר...
תראו את הדלמה עכשיו:
אני לא מרגיש אהבה כמו פעם, אבל אני יודע שמשהו בוער אי שם, התוך הלב, משהו קטן, שיכול להתפרץ.... אין לי מושג מה לעשות....
אני לא יכול להיות ידיד שלה אם אני אוהב אותה, וזה יכול להתפרץ.... :\
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:03

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר