לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2008, 11:58
צלמית המשתמש של גבירת_קרה
  גבירת_קרה גבירת_קרה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DOSH_DOSH שמתחילה ב "אני צריכה עזרה מהר !! .."

אני לא בטוחה שסתם להתחמק/להתרחק זה הפתרון-בייחוד אם אלה אנשים שאת באה איתם במגע יומיומי או במסגרת קבועה.

את צריכה להבין קודם את שורש הבעייה. בין אם מציקים לך מתוך קנאה, או בשל העובדה שיש בך חסרון שמזכיר להם פגמים בעצמם, הם מציקים לך בראש ובראשונה כי את מאפשרת זאת.
וכאן הקושי: את חייבת להחליט שלך לא מציקים! ולא משנה אם הם מקובלים יותר או נתפסים אצלך כמוצלחים יותר, את חייבת לשדר את הביטחון העצמי שיבהיר להם שאיתך לא מתעסקים!

אני מציעה לך, להתעלם מהם- אבל לא מתוך תחושות של פחד/נחיתות (לא לעבור כביש בכל פעם שאת רואה אותם או להשפיל את המבט), אלא להישיר מבט מתנשא ומזלזל ולהמשיך ללכת.אם לא תספקי להם את ה"הנאה" שבלראות אותך נפגעת-הם יפסיקו.

דרך התמודדות נוספת-היא כמובן ההגבה. לפעמים, ברגע שתשפילי את "מנהיג" החבורה , ותפגעי לו בנקודה הרגישה ביותר (לא אינטיליגנט/סובל מעודף משקל וכו') בארסיות גלוייה,ושוב(בהפגנה של ביטחון עצמי ונחישות) זה ייפסק.התנהגות זו, אינה חינוכית,היא עלולה לגרום להתפתחויות נוספות, וכמובן שמתאימה רק אם אין סיכוי להדרדרות לאלימות פיזית, ולכן, אני לא ממליצה עליה.

והכי חשוב:
העצות הקודמות מכוונות למצב בו את מרגישה שאת מיכולה להתמודד אם הבעייה בעצמך.
אם ה"מציקים" הם אלימים פיזית , גדולים ממך או גורמים לך לפחדים והגבלות(כמו חשש להסתובב בשכונה) , כדאי לפנות למורים ולהורים כדי שהמצב ייפסק. ברור לי שזה לא תמיד פשוט, ושתעדיפי לפתור את המצב בכוחות עצמך-אבל אנחנו לא כל יכולים והכי חשוב זה לפתור את המצב בהקדם-בכל דרך שהיא. חבל לבזבז ככה את הקיץ.

מקווה שבעייתך תפתר בהקדם (:
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר