לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2008, 13:48
  eran10 eran10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.06
מיונים לממר"ם- כותרת נערכה

שלום לכולם אני די חדש פה ושמי ערן
היום עשיתי מיונים לממר"ם(תכניתנים) ובשלב הראשון של המחשבון קרב(מי שעבר בטוח מכיר) יש 10 שאלות ובכל שאלה הם ממליצים לפתור אותה במספר הפקודות שהם כתבו..עכשיו אני פתרתי הכל אבל 4-5 שאלות(דווקא הראשונות) פתרתי בפקודה אחת יותר(נניח במקום 10 פקודות אז 11) השאלה שלי האם בגלל זה אני לא יעבור את המיונים האלה? כלומר כמה מותר לטעות ועדיין לעבור? יש לציין שאת השאלות היותר הקשות האחרנות פתרתי כמספר הפקודות שהם ביקשו...דבר נוסף הוא ששאלה אחת פתרתי בפחות פקודה ממה שהם ביקשו!... תראו אני כל הזמן חיכיתי ליום הזה ואני מפחד שלא אעבור את המיונים האלה..אני מבקש ממי שעבר או שיש לו ידע נחוץ בעניין לענות זהו נושא חשוב מאד בשבילי תודה רבה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2008, 21:32
  GoldFish GoldFish אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.01
שלח הודעה דרך ICQ אל GoldFish שלח הודעה דרך AIM אל GoldFish
ממה שאני יודע
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Luck1 שמתחילה ב "אם כבר ענית שאתה ביחידה שממיינת"

אין משהו מיוחד ששונה עבור עתודה טכנו',
בכל אופן - לשאלתך יש לי תשובה אחת ופשוטה.
הציון הכללי שמשוקלל מכל הבחינה עובר למפקדי היחידה וראשי המדורים מהם מחליטים על רשימת בסיסיות מי נכנס לאיזה קורס. יש תמיד אנשים שמגיעים עוד אחרי אבל זה העיקרון.
בשום מקום בתהליך הזה לא רואים מי טעה בשאלה כאן או מי כתב יותר כאן, הכל משוקלל סופית לתוך ציון סופי, וזה תהליך אוטומטי לחלוטין.

בתור בורג במכונה שמכשירה בסביבות ה400 חיילי קורס תכנות ונתמ"מ בשנה אני יכול להגיד לך שאף פעם אין לך נגיעה בדברים האלה - השאלה יותר או פחות לא תחרוץ את הדין בהשוואה לאלפי אנשים שעשו את המיונים גם כן.
תחשוב אם עשית את המקסימום, ותקווה לטוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:49

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר