לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2008, 20:02
  משתמש זכר Oasis11 Oasis11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Oasis11 שלח הודעה דרך MSN אל Oasis11
לדעתי קודם כל אני ממליץ לך לנסות להיות חברותי יותר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Unknown Agent שמתחילה ב "לא מצליח לפתח קשר עם בנות."

להכיר אנשים חדשים, לחדש\להדק קשרים ישנים עם בנים ובנות.
בדידות זה לא דבר חיובי בגדול ובנות די בורחות מגברים בודדים.
מכמה סיבות: בדרך כלל בודדים יותר משעממים, בלי ביטחון, ביישנים, פחות חברותיים ויותר סגורים עם עצמם
לכן אני ממליץ קודם כל לעבוד על הביטחון האישי שלך, לנסות להיות חברותי יותר, פעיל יותר והרבה פחות סגור, בצורה הזאת אתה תראה שיותר בנות שמות עליך עין, מאשר המצב הבודד והסגור.
אין כאן קסמים, אף אחד לא ייתן לך משפט פתיחה שיקסים כל בחורה, כי פשוט אין אחד כזה.

שאלה קטנה, כתבת שאתה בחור די בודד מבחירה מעניין אותי לדעת למה בחרת בדרך הזאת.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-07-2008, 00:26
  jadakiss jadakiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
הסוד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Unknown Agent שמתחילה ב "לא מצליח לפתח קשר עם בנות."

שאלה לי אליך..
פעם אחת ראיתה את הסרט "הסוד" ?
אוקי, "הסוד" - זהו חוק בטבע שמצאו על פי חוקים של כימיה ופיזיקה..
העולם בנוי על כוח המשיכה, כשאתה רוצה שמשהו יקרה אתה מושך אותו אליך
[גם כשאתה מתעסק במשהו שאתה לא רוצה שיקרה - אתה מושך אותו אליך]
דברים שאתה מושך אליך.. ומתעסק בהם הרבה ורוב הסיכויים שהם יקרו.
למשל קח דוגמא - תשב 5 דקות ותחשוב על בנאדם שאתה מכיר..
ממש 5 דקות רק על אותו בנאדם.. .שלא התראתם הרבה זמן...
עוד כמה זמן אתה תקבל שיחת טלפון ממנו, או שתראה אותו\אותה או שמישהו ידבר איתך עליו\ה
עכשיו תקשיב.. .כשאתה רוצה משהו וכדי שהוא יקרה כל מה שאתה צריך לעשות זה להאמין לעצמך שהוא באמת יקרה. להאמין בזה - זה כל כך פשוט!!
זה כאילו יש לך את העולם בקטלוג.. תעצום את העיניים ותדמיין שיש לך את זה. אתה תקבל את זה.
אבל אסור לך להתייאש - כשאתה מתייאש ואומר הנה חיכיתי זה לא קורה אתה בעצם עוצר את כל התהליך שהתחיל. אתה צריך להאמין שמשהו יקרה ולא לעזוב את זה.
אם יש דברים שרציתה ולא קרו [כמו הבעיה והמקרה שלך כרגע] ההסבר הוא פשוט - אתה מושך לעצמך גם דברים שאתה לא רוצה שיקרו כמו ההספק הזה של "היא לא תרצה אותי" או "אין לי ביטחון.." כשאתה חושב ככה.. כל מה שנבנה בעצם מתפרק. וגם- מושך לעצמך מחשבות רעות. ואם משכתה
אתזה אליך - זה יקרה!
מצד שני, אני לא אומר שאם פתאום תרצה עכשיו BMW ותאמין בזה אז מחר אתה תתעורר ויהיה לך מחוץ לבית BMW...יש דברים שהם תהליך ארוך.. אתה תחשוב על זה הרבה מרוב מוטיבציה שתדע שיהיה לך את זה בסוף... ואז אתה תגיע לרעיון איך להשיג את זה
הדרך למשוך אליך דברים היא לעצום עיניים ולדמיין שיש לך אותם - זה מדהים אתה מרגיש בדיוק כאילו קיבלתה את זה...
זה כמו שתדמיין שאתה נוהג באוטו הכי יפה בעולם והוא שלך... בדקו את זה ופועלים אותם חלקים במוח שלך כשאתה מדמיין וכשזה קורה באמת. רק הגוף לא זז..
שאתה לא מבין על דבר אפשרי!!! אתה רק צריך מוטיבציה נכונה ולהאמין בעצמך זה הכל!!!
חח והקטע בסוד שאתה מוצא דרך להשיג אתמה שאתה רוצה - ואתה נהנה מהדרך... גם אם היא הכי ארוכה בעולם... המוטיבציה נותנת לך את זה.
עכשיו אני לא רוצה לשמוע אותך אומר "אני נאחס ואני לא יודע אם ואני לא יכול ובלה בלה בלה" יותר!!
קיצר.. מקווה שעשית לך מצב רוח קצת יותר טוב ואל תשכח לראות את הסוד.. כמה פעמים ..
בהצלחה ותעדכן

ישן 14-07-2008, 19:35
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Unknown Agent שמתחילה ב "נניח שאני רואה מישהי בספריה קוראת ספר ובא לי להתחיל איתה"

ממש לא, אתה צריך לפתח שיחה קודם, "תגידי את יודעת איפה האיזור של ספרי ה..."
היא עונה ואז אתה ממשיך לאלתר, פה זה תלוי בסוג השאלות שלך ובצורה שהיא תגיב, היא יכולה
לנפנף אותך ישר זה למה צריך לדעת מה לומר, זה כמו מכירות, אתה בא ללקוח ולא ישר דוחף לו תמוצר
לפרצוף ואומר לו תקנה, אתה קודם מדבר איתו, צוחק איתו, מסביר לו, משכנע אותו עם אסטרטיביות
וכושר דיבור, טיפול בהתנגדויות, ורק בסוף מתי שאתה קורא אותה ומרגיש שזה הרגע אז תציע.
הקטע זה להכין את הקורבן להצעה שלך, שלא תיפול עליו כמו פצצה.
זה כבר עניין של אומנות שמתפתחת אצל אנשי מכירות, קיצר לא פשוט.
עריכה: רק לפני כל זה תוודא שאתה נראה פסדר מבחינה חיצונית כי אחרי הכל זה דבר בסיסי לפני כל
צעד שאתה עושה, ז"א סדר תשיער, תוודא שאין שערות יוצאות מהנחירים וכו'.

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 14-07-2008 בשעה 19:38.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:16

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר