לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2005, 00:06
צלמית המשתמש של השף
  השף השף אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.04
שוקולד ואלכוהול

אין כמו אלכוהול משובח ואין כמו שוקולד משובח,הבעיה היא שרוב המוצרים המנסים לשלב את השניים יחדיו, לא בכיוון של אלכוהול בטעם שוקולד אלא בכיוון השוקולד עם אלכוהול אינם מן המשובחים
לפני מספר שנים נתקלתי בשוקולד ממולא פינלנדיה אך השילוב של ווקדה ושוקולד לא קסם לי, אולי מפני שאיני חסיד נלהב של וודקה
האלכוהול האהוב עלי הוא בירה, וויסקי וקוניאק, שוקולד ממולא בבירה עדיין לא מצאתי אך היום גיליתי שוקולד ממולא באלכוהול והפלא בפלא שניהם איכותיים.
המדובר בשוקולד שוויצרי במילוי רמי מרטן, גלנפידיך 12, קינטראו, גרנד מרינייה ועוד...
כיוון שהיה לי קשה לעמוד מול המבחר, לא נותר לי אלא לרכוש את זה הממולא ברמי מרטן ואת זה הממולא בגלנפידיך.
לגבי הגלנפידיך אני יכול לומר חד משמעית שאכן מדובר בשוקולד משובח ואכן האלכוהול בפנים אמיתי גם אמיתי, אין מה לעשות, יש דברים שלא ניתן לטעות בטעמם ושוקולד זה אכן לא ניתן לטעות בו.

מומלץ בכל פה (תרתי משמע)

וכמקובל במחוזותינו, תמונה :

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

וקישור לאתר היצרן : www.goldkenn.com

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר