לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2008, 12:17
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
מחכה לתשובה על טסט חיצוני

היה לי בבוקר טסט וההמתנה לתשובה מחרפנת אותי. עשיתי הכל כמו שצריך אבל משהו לא זרם. במקום לנהוג בטבעיות נהגתי "בשביל הטסטר" והיו לי פישולים פה ושם שההצטברות שלהם עשתה רושם לא טוב. הדבר שהרג אותי היה שהטסטר הוביל את התלמיד שהיה אחרי לרחוב קטן ללא מוצא ואחרי שהתלמיד עשה פרסה והתחיל לצאת מהרחוב, הוא נכנס לנתיב הנגדי וככה המשיך עד שיצא מהרחוב. אח"כ הטסטר אמר לו (איתי הוא בכלל לא דיבר) שהוא לא מעביר על דבר כזה אבל בשבילו הוא יחרוג מהכלל כי הוא נוהג טוב (וזה תלמיד שבכלל לא יודע מה זה להסתכל במראות!).

אם אני לא עובר (וסביר להניח שלא) הטסטר אפילו לא הוציא אותי מחוץ לעיר או ביקש ממני לעשות חנייה) זו מכה. הוצאתי היום 120 ש"ח אל איזו אגרה לדואר, עוד 350 ש"ח שאין לי מושג עבור מה זה ועוד 110 ש"ח עבור שעור לפני הטסט. לא לעבור זה אומר שצריך להוציא עוד הפעם את כל הכסף הזה + שעור או שניים בשביל "לתקן" פאשלות שרשם הטסטר.... מוצצים לי את הכיס... מוצצים לי את הדם...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 20-07-2008 בשעה 12:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-07-2008, 13:20

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Musicman0 שמתחילה ב "בדר"כ אם לא בלמו אותך/נגעו לך..."

היה לי קטע שהרג אותי - התקרבתי למעבר חצייה (שעברו בו הולכי רגל) והיה ליד גם תמרור עצור. אני הייתי מושלם: הורדתי מהירות, עצרתי עצירה מלאה והתחלתי "לזחול" החוצה (מדרך משנית לראשית כמובן) אחרי שהולך הרגל האחרון הלך. פתאום הטסטר גוער בי שלא עשיתי עצירה מלאה ומרוב הלם על השטות שיצאה לו מהפה לא נלחמתי בו בכלל ונתתי לו להמשיך לחשוב בראש האידיוטי שלו שהוא צודק. העניין הוא שאני לא מצליח לזכור האם הוא "רק" העיר לי או שגם בלם אותי.

נמאס לי להריץ את הטסט הזה בראש. אני מקבל חום. כל פעם אני מקווה שבהילוך החוזר בראש שלי המבחן יראה אחרת.

עידכונים בערב או מחר...

ישן 22-07-2008, 17:32
צלמית המשתמש של Djec
  משתמש זכר Djec Djec אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.06
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אני הרווחתי ביום עבודה ממוצע..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
אני הרווחתי ביום עבודה ממוצע כ- 150 ש"ח ברוטו (!) ובגלל הטסט הוצאתי 580 ש"ח נטו (!), כלומר עבדתי כמעט 4 ימים כמו חמור במקום ששנאתי ועבור אנשים ששנאתי בשביל לקחת טסטר גמד, ממושקף ואפס מאופס לטיול של 15-20 דקות באוטו.

ומה עם השעורים?? 110 ש"ח ל 40 דקות. לעבוד יום שלם בשביל להישאר עם פחות מ 40 ש"ח בכיס.

עזוב אותך מ7 עונות של היפים והאמיצים. זה 11 עונות של צעירים חסרי מנוח לפחות...

עם כמה שזה מעצבן יש המון בני נוער שקורעים את התחת בדיוק כמוך בעבודות שהם לאו דווקא מתים עליהם והכסף שלהם פשוט נשפך על טסטים/שיעורי נהיגה .
אין מה לעשות לגבי זה פשוט צריך להתרגל למצב הזה ולא להסתכל על זה בצורה כזאת כי כשתעבור את הטסט ויהיה לך את הרישיון אתה תראה את זה בצורה אחרת .

110 שקל ל40 דקות ? מה אתה לומד נהיגה על לימוזינה ? שחיטה אחושילינג

בקיצור קח הכל בפרופורציה ויהיה בסדר , זה לא כזה נורא .

ישן 24-07-2008, 13:22

סיכום האשכול - נכשלתי בטסט
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "מחכה לתשובה על טסט חיצוני"

המורה התקשר אלי. אמר לי שהטסטר כתב שהוא לא מעביר אותי בגלל 2 דברים:

1. לא הייתה עצירה מלאה בתמרור עצור (שקר ! שקר !! שקר !!!)
2. אומדן דרך צרה לקוי, שזה אומר שהייתי יכול לכאורה לעבור דרך 2 מכוניות שחנו במקביל בדרך צרה למרות שאני חשבתי שהמעבר היה צר מידי והעדפתי להמתין עד שאחד הרכבים ימשיך בנסיעה ויפנה את הדרך.

כלומר הטסטר חושב שנהג טוב צריך להמשיך לנסוע גם עם שיקול הדעת של הנהג מורה לו שהמשך הנסיעה הינו בלתי סביר.

אני נשבע לכם שהטסטר הזה בלם אותי רק בשביל שיהיה לו תירוץ להכשיל אותי.

אגב, הבחורצ'יק השני שלא מסתכל במראות ונוסע בנתיב נגדי עבר.

לבכות או לצחוק?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:42

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר