לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2004, 16:24
  ohadbx ohadbx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.04
קודם כל תסביר לי בבקשה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי amitaikl שמתחילה ב "ohadbx היקר!"

מה הקשר להתלהבות והתלהמות?
לא כתבתי שום דבר תוקפני או מעליב בתגובה שלי.
תקיפה בגובה נמוך זה "פאסה" ? בעיניך אולי. לא רק שתקיפה בגובה נמוך מקטינה את הסיכוי להתגלות ע"י האויב, אלא גם שרוב מערכות הנ"מ שפועלות בגבהים כאלה הן בעלות טווח קצר יחסית, ויש גם כמובן את העניין של שימוש בתוואי הקרקע נגד טילים ומערכות כאלה.
תקיפה בגובה רב אומרת (אלא אם כן יש בידיך מטוס חמקן) סיכוי של 100% שהאויב ידע מראש על מיקומך ויוכל להתכונן בהתאם.

סטרלה ומקלעים? bring them on, ראינו איך הם תפקדו נגד מטוסים בלבנון ועירק. (ועל מטוסים דיברנו הרי). RPG?
ומה זה משנה בכלל בהקשר של הדיון? טוב, אז לא 10 מטר מהקרקע, תתעלם מהחלק הזה בהודעה שלי. זה שינה משהו? עכשיו התפקיד פחות מסוכן?

אני לא מכיר, מתמצא, ולכן גם לא מדבר על רמת סיכון של חיילים בשטח, וזה גם לא ממש משנה כרגע לדיון. אתה גלשת בכלל לעניין אחר- למה טייסים מקבלים תוספת סיכון ותנאים מועדפים וחי"ר לא, ואין לי ממש עניין להגיב בעניין, וגם לא להתעסק בעניין התפקיד של מי מסוכן יותר. סה"כ הצגתי בפניך למה להיות טייס זה כן מסוכן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:25

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר