לוגו אתר Fresh          
 
 
  אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: האם הנסיכה דיאנה נרצחה?
כן! יש יותר מדי דברים חשודים בפרשה הזו. 11 52.38%
לא! דיאנה נהרגה כתוצאה מתאונה מקרית. 3 14.29%
קשה לקבוע בוודאות... 7 33.33%
מצביעים: 21. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה
 
כלי אשכול חפש באשכול זה  #4  
ישן 22-10-2008, 04:11
צלמית המשתמש של בועז משה
  בועז משה בועז משה אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 19.10.08
הודעות: 27
שערוריות חדשות בפרשת מות הנסיכה דיאנה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kromagg שמתחילה ב "נסיבות מותה של הנסיכה דיאנה."

שערוריות חדשות בפרשת מות הנסיכה דיאנה
יום שני, 17 באוקטובר 2005, 13:58 מאת: מערכת וואלה!
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil1/4353daca51c649b7.jpg]

צילום ארכיון

הנסיכה דיאנה ז"ל. שמונה שנים אחרי התאונה אנגליה שוב סוערת (צילום: רויטרס)יומון בריטי טוען כי דגימות הדם של נהג הרכב זויפו, וכי הוא כלל לא היה שיכור, כפי שנטען תחילה. משפחתו מאיימת בתביעה

גילוי חדש בחקירת מותה של הנסיכה דיאנה, שמונה שנים אחרי, מסעיר את אנגליה וצרפת: הדיילי אקספרס, יומון בריטי, טוען כי נהגה של דיאנה, אנרי פול, כלל לא היה שיכור. ויותר מכך – כי בדיקות הדם שנערכו לו זויפו. הכתב הצרפתי של העיתון דיווח כי העדויות זויפו בהוראת שירותי הביטחון של שתי המדינות - דגימת הדם של פול הוחלפה בדגימת דם של אדם אחר, שהתאבד באותו יום. אביו של דודי אל-פאייד, מאהבה של דיאנה שנהרג באותה תאונה טרגית, השמיע טענות זהות בעבר.

הוריו של הנהג אמרו אתמול שהם מתכוונים לתבוע את צוות החקירה המקומי בגין רשלנות ומניעת עשיית צדק, כך דווח בגלי צה"ל. "מדובר בסקנדל", אמרו. "לא ייתכן כי הניתוח שלאחר המוות הוא עדיין בגדר סוד. הגיע הזמן שהאמת תצא לאור". http://news.walla.co.il/?w=/14/794964
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #5  
ישן 22-10-2008, 04:12
צלמית המשתמש של בועז משה
  בועז משה בועז משה אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 19.10.08
הודעות: 27
איך דיאנה מתה? ''נדע בעוד 100 שנה''
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kromagg שמתחילה ב "נסיבות מותה של הנסיכה דיאנה."

איך דיאנה מתה? ''נדע בעוד 100 שנה''
ה"דיילי אקספרס" הבריטי חשף כי לפי פרצה בחוק הצרפתי, הרשויות רשאיות להסתיר מידע על נסיבות מותה של דיאנה למשך מאה שנים
חגית קליימן, לונדון
נסיבות מותה של הנסיכה דיאנה יישארו בגדר תעלומה למאה השנים הקרובות. זאת, בשל פרצה בחוק הצרפתי, המאפשרת לרשויות לשמור לעצמן מידע על מקרי מוות למשך מאה שלמה.

ה"דיילי אקספרס" הלונדוני, המנהל חקירה בנושא, חשף הבוקר (יום ד') כי נסיבות מותה של דיאנה ומלוויה לא מצויינות בתעודות הפטירה שהוצאו להם, וכי לפי החוק בצרפת, רק המשפחה הקרובה רשאית לקבל פרטים מחקירת המוות.

מפקד המשטרה הבריטית לשעבר שממונה על החקירה, בה השקיעו עד כה 4 מיליון ליש"ט, מעוניין לקבל תשובות נוספות לגבי זהות 24 הגופות וסיבת מותן. עד כה טענו הרשויות הצרפתיות כין אין בידיהן את הרישומים המתאימים, כעת מסתבר כי רישומים אולי ישנם - אך גישה אליהם איין.

ההתפתחויות החדשות מוסיפות משקל כבד להאשמות שהשמיע אביו של דודי אל פאייד, מוחמד אל פאייד, לפיהן היה נסיון לטייח את החקירה על ידי הרשויות הבריטיות והצרפתיות. הרשויות הצפתיות סירבו בתוקף לחשוף את זהותן של 24 הגופות שנהרגו באותו ערב.

רק ביום שני האחרון חשף העיתון כי דגימות הדם שקבעו כי נהגה של הנסיכה דיאנה היה שיכור בזמן התאונה שגרמה למותה, היו מזוייפות. על פי הפרסום, שירותי הביטחון הצרפתים והבריטים שיתפו פעולה בנסיון לטשטש את מאורעות הערב הטראגי, ובמגמה להתייחס לארוע כתאונת דרכים רגילה נתנו הוראה להחליף את דגימות הנהג, הנרי פול, בדגימות של קורבן התאבדות. כך מסרו גורמים המקורבים לחקירה.

התאונה ארעה ב-31.8.1997. הנהג האיץ את מהירות המכונית כשהוא בורח מצלמי פפראצי שפתחו במרדף אחריו, במטרה לצלם את הנסיכה. המכונית התנגשה בקיר מנהרה בפאריז, ומותם של כל יושביה נקבע במקום. החדשות והעדויות המסעירות מטילות ספק בהודעות החוקרים הצרפתים, שטענו שאצל הנהג נמצאו רמות הגבוהות פי שלוש מהכמות המותרת לשתיה בזמן נהיגה.

רמות אלכוהול ופחמן כמו של מתאבד
על פי ה"דיילי אקספרס", גופתו של הנהג פול הנרי, נלקחה לאחר התאונה לחדר המתים בפאריז, שם נמצאו 24 גופות אחרות של אנשים שמתו באותו לילה, שם החליפו את דגימת דמו בדגימה של קורבן התאבדות, ששאף גז מאגזוז מכונית לאחר ששתה לשוכרה.

בנוסף לכמות האלכוהול שנרשמה בבדיקה, בנתיחה שלאחר המוות שביצע ד"ר גילברט פפין ופרופסור דומיניק נמצאה רמה גבוהה מאוד של תחמוצת פחמנית, ברמה של 20.7 - רמה כה גבוהה שלא היתה מאפשרת לפול לא רק לנהוג אלא אפילו לעמוד.

מקור המקורב לחקירה הצרפתית אמר שהרשויות העלו השערות, לפיהן התחמוצת הפחמנית נכנסה לקיבה לאחר התאונה. אך שני גורמים שללו זאת, כיוון שפול נהרג במקום, מיד כשהתרחשה התאונה, כך שהוא לא לקח נשימה לאחר הארוע. אבל תמוהה עוד יותר העובדה שבדמו של דודי אל פאייד לא נמצאה תחמוצת הפחמן כלל, למרות שגם הוא היה במכונית.

הרשויות הצרפתיות טענו שרמת תחמוצת הפחמן שנמצאה בגופו נבעה מהרגלי העישון של פול. אבל במצלמות שהוצבו במלון ריץ ניתן בבירור לראות שפול כלל לא עישן בשעתיים שקדמו לתאונה. מעבר לכך, גם אצל מעשן כבד לא יכולה להימצא כמות של תחמוצת הפחמן ברמה כזו. רק אצל קורבן התאבדות, ששאף גז ממכונית והחדיר לגופו את תחמוצת הפחמן לאורך זמן ושתה לפני כן כמויות גדולות של וויסקי, ניתן היה בוודאות למצוא רמות גבוהות כל כך של תחמוצת הפחמן.

(19.10.05, 11:39) http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3156666,00.html[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil1/4357478836900905.jpg]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #7  
ישן 22-10-2008, 04:17
צלמית המשתמש של בועז משה
  בועז משה בועז משה אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 19.10.08
הודעות: 27
נהגה של הנסיכה דיאנה בעת התאונה היה סוכן חשאי צרפתי.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kromagg שמתחילה ב "נסיבות מותה של הנסיכה דיאנה."

נהגה של הנסיכה דיאנה בעת התאונה היה סוכן חשאי צרפתי.
שעבד גם בשביל הבריטים.
וועדת החקירה הבריטית,שהוקמה על מנת לחקור את נסיבות תאונת הדרכים שבה דיאנה וחברה המצרי מתו(הנהג גם נהרג בתאונה)מבקשת לברר עם שרות החשאי הצרפתי פרטים לגבי שעותיו האחרונות של הנהג,הנרי פאול,אך הצרפתים מסרבים למסור אינפורמציה כלשהי.

ידע רק שהנהג נפגש עם מפעיליו הצרפתים בערב התאונה.

פרט מעניין - סוכנות הביון האמרקאי,NSA שמבצעת האזנות סתר בעולם כולו,ביצע האזנות לשיחות הטלפון של דיאנה,בעת שהותה במלון ה"ריץ" בפריס,אך הסוכנות מסרבת למסור את תמלילי השיחות שהוקלטו...


Spies cover up Diana 'murder'
06/11/06
By Padraic Flanagan

THE Princess Diana inquiry is in danger of stalling after French spy chiefs blocked British detectives’ attempts to establish the final hours of driver Henri Paul.

The team led by former Metropolitan Police chief Lord Stevens has been trying to obtain the "agent handling" files on the chauffeur, who was working for several secret service agencies.

The detectives are desperate to find out what Paul, deputy head of security at the Ritz in Paris, was doing between 7pm and 10pm on the night of the fatal car crash.

The £4million inquiry, codenamed Operation Paget and launched in January 2004, has ground to a halt because of the reluctance of the French intelligence services to surrender all their documents on their contact, Paul.

Well-placed sources say such blocking tactics cast serious doubt on the French police conclusion that the crash was a drink-driving accident – and strengthen fears of secret service involvement in a murder plot.

The role of Henri Paul and his whereabouts on the night of August 31, 1997 – he met secret service handlers hours before taking the wheel – are now the key points in the increasingly complex inquiry.

"Paul’s movements in the hours leading up to the crash are a total blind spot in the investigation at the moment," said a source close to the inquiry. "We know he was working for the French and British secret services and was in contact that evening. The French have got to hand over the records of what he was doing. We need to know."

The deadlock is certain to further delay the inquests into the deaths of Diana and her lover Dodi Fayed, now in the hands of former High Court judge Dame Elizabeth Butler-Sloss.

,
Concern is growing that she will take the potentially explosive decision to hold the inquests without a jury, raising the likelihood of public outrage and accusations of a cover-up.

"The problem is that if members of the public were on the inquest jury and presented with what appears to be a mountain of unanswered questions, then they would almost certainly come to the conclusion that the deaths were suspicious," said a legal source.

"If the inquest is held without a jury, the finding will be down to Lady Butler-Sloss alone and the public will never be satisfied by the verdict because they will be convinced that there has been a cover-up."

-It is believed the answers to the Henri Paul mystery could overturn the official assumptions about the deaths of Diana and Dodi, both rear-seat passengers in the Mercedes that hit column 13 of the Alma underpass in Paris.

Since that night, conspiracy theorists have maintained that intelligence agents were responsible for the deaths – amid mounting evidence that the secret services of several countries had varying connections to the crash and its victims.


Tomlinson said: "I learned that the informant was a security officer at the Ritz. Intelligence services always target security officers of important hotels because they have such good access to intelligence. This was Paul."

After Paul’s death, French police discovered he had amassed a small fortune despite his modest salary, controlling 13 secret accounts containing more than £200,000 in banks across France.

His salary at the Ritz was £20,000 a year, yet at the time of his death Paul had £2,000 in cash on him. He had also lodged £4,000 in cash into his accounts on five occasions in the previous eight months and was paying £300 an hour for flying lessons.

Scotland Yard sources disclosed earlier this year that the French government had finally confirmed Paul’s employment by the country’s domestic intelligence service, the Direction de la Surveillance du Territoire (DST) during discussions last year.

Paul was also known to be in regular contact with the Direction Generale de la Securite Exterieure (DGSE), the French equivalent of MI6.

The theory that Paul had been pressured into taking the fateful route through the Alma tunnel on the orders of his secret service handlers was strengthened when intelligence sources in the US corroborated claims the chauffeur had met French and British spies earlier that evening.

The National Security Agency – the globe-spanning surveillance and eavesdropping arm of US intelligence – made a number of recordings of Diana’s conversations at the Ritz as an incidental part of a separate monitoring operation.

Sources said the NSA never directly targeted Diana but does admit to holding 39 classified documents about the Princess totalling 1,054 pages.

It refuses to officially acknowledge the existence of its tapes.

But according to an American law enforcement official and an American intelligence agent, Paul spent the last hours before the crash with a security officer from the DGSE.

That contradicts the official line from French police. In an internal report a police commander called Jean Paul Copetti concluded that it was "not possible" to determine Paul’s whereabouts during that time. For Dodi’s father, Harrods owner Mohamed Al Fayed, answers must be found and the facts placed before the public. He said: "I still maintain that my son and Diana were murdered. I will always be convinced that there has been a cover-up. I will not rest until I learn the truth

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #8  
ישן 22-10-2008, 04:21
צלמית המשתמש של בועז משה
  בועז משה בועז משה אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 19.10.08
הודעות: 27
''דיאנה סיפרה לי כמה שעות לפני התאונה שהיא בהריון''
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kromagg שמתחילה ב "נסיבות מותה של הנסיכה דיאנה."
<B>

דו''ח החקירה: מותה של דיאנה -תאונה.

אל-פיאד:''שערוריה!''

מוחמד אל פיאד גם טוען שמישהו סחט את ראש החקירה הממלכתית
והכריח אותו להגיע למסקנה שמדובר בתאונה טרגית בלבד.

Al Fayed calls Diana accident report 'outrageous'
Last updated at 18:51pm on 13th December 2006

Mohamed al Fayed has described the forthcoming report which says that Diana's death and that of his son Dodi were the result of a tragic car accident rather than a murder plot as 'outrageous'.

Al Fayed, owner of the famed Harrod's department store in London, also questioned whether the investigator who headed the inquiry, Sir John Stevens, was blackmailed into ruling out foul play.
דיילי מייל

================================================== ====


13:01 14.12.06

''דיאנה סיפרה לי כמה שעות לפני התאונה שהיא בהריון''

כך אמר היום מוחמד אל פאיד,אביו של דודו, המאהב של נסיכת וויילס, דיאנה

Mohamed al Fayed, who wants a public inquiry into the crash, claims his son and Diana were murdered by British secret services because their relationship was embarrassing the royal family.

Speaking on NBC's "Today" Show, he said his son had bought an engagement ring for Diana and that she had told him hours before the crash that she was pregnant.

In another interview with BBC Radio on Thursday, the multi-millionaire said: "I am the one who knows everything ... I am the only person who knows the truth." ...

http://today.reuters.co.uk/news/articlenews.aspx?type=topNews&storyID=2006-12-14T094607Z_01_L13756034_RTRUKOC_0_UK-BRITAIN-DIANA.xml </B>


תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #10  
ישן 22-10-2008, 04:26
צלמית המשתמש של בועז משה
  בועז משה בועז משה אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 19.10.08
הודעות: 27
אל-פאייד: הדו"ח על דיאנה - מקומם ומשוחד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kromagg שמתחילה ב "נסיבות מותה של הנסיכה דיאנה."

אל-פאייד: הדו"ח על דיאנה - מקומם ומשוחד
המיליונר המצרי מוחמד אל-פאייד, אביו של בן זוגה של הנסיכה דיאנה, סבור
שהדו"ח שיתפרסם מחר לאחר שלוש שנות חקירה אינטנסיבית, הקובע כי דיאנה
ובן זוגה מתו בתאונה, הוא "מדהים ומקומם". הוא אף האשים כי העומד בראש
החקירה, לורד סטיבנס, נסחט בידי גורמים שונים כדי שיגיע למסקנה זו
איי.פי פורסם: 13.12.06, 18:15 וויאנט
תאונה תמימה - או מזימת רצח? ערב פרסומו של הדו"ח הרשמי המסכם את חקירת מותה של הנסיכה דיאנה, יצא נגדו היום (ד') מוחמד אל-פאייד, אביו של בן-זוגה של הנסיכה דודי אל-פאייד, וכינה אותו "מקומם". הדו"ח, שאותו חיבר מפקד משטרת לונדון לשעבר, לורד ג'ון סטיבנס, שיתפרסם מחר, צפוי לקבוע כי מותם של הנסיכה ואל-פאייד היה תאונה, וכי נהג מכונית המרצדס שבה נסעו, הנרי פול, היה שיכור. פול, דודי ודיאנה מתו בתאונה; עימם במכונית היה גם מאבטח, שניצל.

מוחמד אל-פאייד, מיליונר מצרי ובעליה של חנות הכלבו הרודס בלונדון, אף העלה את הסברה שגורמים שונים סחטו את סטיבנס כדי שייקבע שמדובר בתאונה ולא במעשה חבלה. "זה מדהים ולגמרי מקומם שחוקר בכיר בסקוטלנד יארד יכול להגיע למסקנה שכזו", אמר אל-פאייד בראיון לתוכנית "טודיי" ברשת אן.בי.סי האמריקנית.

ב-31 באוגוסט 1997 מתו הנסיכה ואל-פאייד לאחר שמכונית המרצדס שבה נסעו יחד התרסקה לתוך מנהרת פונט ד'אלמה בפריז, בשעה שניסו להתחמק מקבוצה של צלמי פפרצי שדלקו בעקבותם. חקירה בת שנתיים שערכו השלטונות הצרפתים קבעה ב-1999 כי הסיבה לתאונה היתה העובדה שהנרי פול היה שיכור, ונהג במהירות מופרזת - אותה מסקנה בדיוק שאליה הגיע סטיבנס, לאחר שלוש שנות חקירה מעמיקה, שבמהלכה קיים ראיונות נרחבים עם בני משפחת המלוכה, בהם בעלה לשעבר של הנסיכה, הנסיך צ'רלס.

אל-פאייד סיפר כי בנו קנה טבעת אירוסין בעבור דיאנה, וכי שעות ספורות לפני ההתרסקות, גילתה לו כי היא בהריון. בעבר האשים אל-פאייד כי בנו והנסיכה נרצחו בידי השירותים החשאיים הבריטים, בשל העובדה שמערכת היחסים ביניהם הסבה מבוכה לבית המלוכה הבריטי, וטען כי הממשלה הבריטית אף היא מעורבת בפרשה.

בראיון לאן.בי.סי, אמר כי "אין ספק שסטיבנס נסחט, והוא אומר בדיוק את הדברים שהמודיעין הבריטי רוצה שהוא יגיד". אל-פאייד לא ציין על מה מסתמכים דבריו, אך טען כי לפני שישה חודשים, גנבו גורמי מודיעין בריטים את המחשב של סטיבנס. "אני בטוח שהם מצאו שם משהו שיוכל להרוס אותו, והשתמשו במידע הזה כדי לסחוט אותו", סיכם.

"לא היו האזנות סתר לנסיכה"
שלל תיאוריות קונספירציה נרקמו סביב פרשת מותה של הנסיכה, והעלו חשד להתערבות חיצונית - בהן כאמור גם זו של אל-פאייד. עם זאת, על אף מסקנתו של סטיבנס, גם הדו"ח שלו עשוי להזין את את רוקמי תיאוריות הקונספירציה. מוקדם יותר השבוע, דיווח העיתון הבריטי "אובזרבר", כי סטיבנס טוען בדו"ח שגורמי ביון אמריקנים צותתו לשיחות הטלפון של דיאנה בלילה שבו מתה, מבלי שקיבלו אישור מוקדם לכך משירות הביון הבריטיים. על פי סטיבנס, הציתות לשיחות לא הניב פרטים חדשים באשר לנסיבות מותה, אך הדו"ח אינו מסביר מדוע הוזמן הציתות מלכתחילה.

עם זאת, הסוכנות לביטחון לאומי (NSA) הכחישה אתמול את הדיווח, וטענה כי מעולם לא התבצע מעקב אחר שיחות הטלפון של הנסיכה דיאנה. בהודעה רשמית שפרסמה הסוכנות, נמסר כי הסוכנות אמנם מחזיקה ב-39 מסמכים מסווגים המאזכרים את הנסיכה, אך מעולם לא התבצע אחריה מעקב. "NSA מעולם לא צותתה לשיחות של דיאנה", אמר דובר הסוכנות, דון וובר, והוסיף כי הסוכנות שיתפה פעולה באופן מלא עם החקירות שנערכו בנושא.http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3339641,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #11  
ישן 22-10-2008, 04:33
צלמית המשתמש של בועז משה
  בועז משה בועז משה אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 19.10.08
הודעות: 27
מי שיכול להביא את הסרט יבורך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kromagg שמתחילה ב "נסיבות מותה של הנסיכה דיאנה."

'The Murder of Princess Diana'


http://news.google.com/news?q='The+Murder+of+Princess+Diana'&hl=en&rls=com.microsoft:en-us:IE-SearchBox&rlz=1I7DGUS&um=1&sa=X&oi=news_result&resnum=1&ct=title

WORLD PREMIER
MOVIE EVENT
25/8/2007
LIFETIME


[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil1/46d0edcc13f433451.jpg]

http://www.latimes.com/entertainment/news/tv/la-et-diana25aug25,1,7064386.story?coll=la-entnews-tv


[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil1/46d0edcc13f433452.jpg][התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil1/46d0edcc13f433453.jpg][התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil1/46d0edcc13f433454.jpg][התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil1/46d0ee00159a8c1d1.jpg][התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil1/46d0ee00159a8c1d2.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil1/46d0ee00159a8c1d3.jpg]
http://video.google.com/videoplay?docid=7414556818484118766&q=%27The+Murder+of+Princess+Diana%27&total=276&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #12  
ישן 22-10-2008, 04:35
צלמית המשתמש של בועז משה
  בועז משה בועז משה אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 19.10.08
הודעות: 27
מבוכה בצרפת: החוקרים איבדו את תיק דיאנה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kromagg שמתחילה ב "נסיבות מותה של הנסיכה דיאנה."[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil1/46df53e1054714da.jpg]


http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/632/856.html


[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil1/46df53ef0658a0fb.jpg]


Diana, Princess of Wales during a visit to Leicester to formally open The Richard Attenborough Centre for Disability and Arts, May 27 1997

Charles Bremner of The Times, in Paris

French court officials spent an uncomfortable day today searching for the case file on the death of Diana, Princess of Wales, after a lawyer complained that tens of thousands of original documents had gone missing.

Jean-Louis Pelletier, who represents a photographer prosecuted after the Paris car crash in 1997, claimed earlier today that the file - a metre wide and containing photographs, reports, statements and other evidence - had vanished from the central law courts on the Seine.

After a report in Le Figaro newspaper, embarrassed officials denied that there was any problem and announced this afternoon that they had tracked down the dossier. "We have traced the original file," said a spokesman who denied the documents had been disappeared from the Paris court archives, saying the lawyer's request had instead been misdirected.

The original file was stored in 2002 after the Diana death investigation, led by Judge Herv&eacute; Stephan, was wound up after legal challenges by Mohamed Al Fayed, father of Dodi Fayed, the Princess's companion. It has been used in subsequent proceedings.

"I wanted, out of curiosity, to see the original file a month ago," Mr Pelletier told The Times today. "They said it couldn't be found. The appeal court didn't have it. The registrar didn't have it and nor did the law courts' archives. It's very troubling that a file of this importance could disappear. The authorities responsible for keeping it could not tell me where it went."

Several complete photocopies of the case file exist, but the originals are legally necessary for future proceedings, such as the new British inquest that is opening on October 2. The British jury is to visit the Alma tunnel in Paris, the scene of the accident in which the Princess was killed on August 31, 1997.

Judge Stephan's investigation, carried out with Martine Monteil, then chief of the Paris serious crime squad, concluded in September 1999 that the accident was caused by the drunken state of Henri Paul, the driver of the Princess's car. Manslaughter charges against nine photographers and a motorcycle courier who pursued the car were dropped. Mr Al Fayed has never accepted the findings.

While claiming a conspiracy, he continues to pursue three of the photographers for breach of privacy. Fabrice Chassery, Mr Pelletier's client, is one of them. They are appealing to the highest court after appeal judges reversed a lower court acquittal and found that they breached the privacy of the occupants of the crashed Mercedes.

Mr Pelletier is separately pursuing publishers who have printed a picture of the dying Princess, which Mr Chassery took at the scene of the accident. The photographer decided not to distribute the picture when her death was announced. The judge's case file contained originals of all the photographers' pictures on the night of the accident.

A copy of Mr Pelletier's picture began circulating internationally three years ago, becoming the most celebrated image of the Princess's last moments. Mr Pelletier speculated that the pirated picture came from the file. "The photograph could be a copy by someone with access to the file, or stolen along with the whole file," he told The Times.

The report on the file's brief disappearance came as a coroner, Lord Justice Scott Baker, held his last preliminary hearing before the inquest into Diana's death finally opens.

Ian Burnett, QC, counsel for the inquest, used the hearing to outline the logistics and said that the jury - made up of members of the public - would travel to Paris with the coroner and interested parties.

The jury is set to be sworn in on October 2, followed by any opening remarks by Lord Justice Scott Baker. Over the following two days, they will hear scene setting evidence and be given maps and photos, before heading to Paris.

Video link evidence from France is expected to start around October 10, and involve witnesses who saw the Mercedes and the aftermath of the crash, after which it is hoped there will be evidence from the paparazzi.

http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/article2391909.ece

Related Links Coroner’s inquest will fuel the conspiracy theories
http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/article2368685.ece

Diana, right and wrong
http://www.timesonline.co.uk/tol/comment/debate/letters/article2368561.ece Get stuffed: angry Fayed rejects bishop’s Diana peace plea
http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/article2368624.ece


תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #13  
ישן 22-10-2008, 04:40
צלמית המשתמש של בועז משה
  בועז משה בועז משה אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 19.10.08
הודעות: 27
הותרו לפירסום תמונותיה האחרונות של דיאנה דקות לפני מותה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kromagg שמתחילה ב "נסיבות מותה של הנסיכה דיאנה."

22:19 02.10.07

הותרו לפירסום תמונותיה האחרונות של דיאנה דקות לפני מותה

אלו הן דקותיה האחרונות של הנסיכה דיאנה לפני התאונה או ביומה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil1/470460682bb2d18f.jpg][התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil1/470460742c232d94.jpg]


את התמונות לקח צלם פפראצי שהמתין ביציאה מבית המלון ריץ בפריז.
כעת התמונות מפורסמות לראשונה באתר החקירה של משרד המשפטים. http://www.scottbaker-inquests.gov.uk/index.htm
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #14  
ישן 22-10-2008, 04:41
צלמית המשתמש של בועז משה
  בועז משה בועז משה אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 19.10.08
הודעות: 27
ואלו התמונות שניות לאחר התאונה:
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי בועז משה שמתחילה ב "הותרו לפירסום תמונותיה האחרונות של דיאנה דקות לפני מותה"

14:11 03.10.07

ואלו התמונות שניות לאחר התאונה:


[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil1/470460d42e9389aa.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil1/470460e22ec27c1d.jpg][התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil1/470460ed2ece2d75.jpg][התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil1/470460f92f269cc5.jpg][התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil1/470461032f8136ed.jpg][התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil1/4704610d2fbeabfa.jpg][התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil1/4704612f3058b7cc.jpg]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/gil1/4704613b30f7255c.jpg]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
  #24  
ישן 24-10-2008, 11:31
צלמית המשתמש של Gumble
  משתמש זכר Gumble Gumble אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 27.06.08
הודעות: 3,441
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kromagg שמתחילה ב "נסיבות מותה של הנסיכה דיאנה."

לי זה נראה כמו מקרה שבו אנשים לא מאמינים שה"מלאך" שהעריצו מת (כמו במקרה של אלויס)
אנשים כאלה יחפשו כל שביב מידע כדי לקדם את האמונה שלהם שזה היה משהוא מכוון ע"י המכשפה הרעה (המלכה) כי זה מסתדר להם בראש הרומנטי.
נוסיף לזה "סקופים" של צהובונים אנגלים שרק מחפשים דרך למכור עוד עיתונים על חשבון דמה של נסיכה סקנדלית, אנשים יקנו הכל ויתיחסו לכל הודעה קיקיונית כנכונה.

מתנקשים סינוורו או צלמים צילמו בלילה?
הנהג היה סוכן צרפתי/בריטי, יכול מאוד להיות כי אז הוא גם שימש כשומר ראש.
הנהג לא היה שיכור, וגם אבא מיצרי לא רוצה שיפגעו בשמו של בנו המוסלמי שכנראה גם שתה.
חבלה ברכב, אולי תזוזה קטנה של ההגה לתוך עמוד? הרי הבאתם תמונות של דיאנה מסתכלת אחורה, אולי גם הנהג הסתכל ואיבד שליטה?

דבר אחד שלא ברור לי הוא זמן ההגעה של האמבולנס לבית החולים, לפי גוגל ארץ (קובץ מצורף) זה צריך להיות 12 דקות.

https://2008-uploaded.fresh.co.il/2...24/94076036.kmz
_____________________________________


תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורוםכל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:32

הדף נוצר ב 0.31 שניות עם 13 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2020 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר