לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2008, 08:27
  דנה=] דנה=] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.04.07
אין לי מושג מה הוא רוצה .

כל מה שאני כותבת עכשיו זה בשביל חברה שלי אבל אני אכתוב כאילו זה עליי .

שנה שעברה הכרתי מישהו דרך חברה שלי ונהיינו ידידים הוא היה מתחיל איתילפעמים אבל לא רציני.
לפני 3 חודשים הוא אמר לי שיש לו משהו אליי (כשהוא אמר את זה כבר התחלתי להרגיש משהו אבל זה היה רק רגשות אבל היה לי בראש מישהו אחר .) אמרתי לו שגם אני מרגישה אליו משהו ואחרי השיחה הוא ניתק קשר .. חודש לאחר מכן הוא כתב לי שהוא רוצה להיות כנה איתי ושהוא אוהב עדיין את חברה שלו לשעבר אבל השבוע הוא החליט לשכוח אותה .. זה הפריע לי אבל לא התייחסתי לזה ברצינות כל כך (לא היה לי אליו משהו יותר מרגשות ) אחרי שבועיים הוא שלח הודעה .. ונפגשנו לבד אצלו בבית בפעם הראשונה ..כי היינו נפגשים תמיד 4 אנשים .. אני הוא חבר שלו וחברה שלי . כשנפגשנו הוא דיי התחיל איתי ודיברנו גם על השיחה ההיא שהוא אמר שהוא אוהב את חברה שלו והוא אמר שהוא שכח אותה כבר וזה באמת היה נראה ככה.. והאמת שהתחלתי להתאהב בו ואז הוא הסתכל עליי ונראה לי שהוא רצה לנשק אותי ולא ידע איך, הוא בן אדם שלא עושה את הצעד הראשון והבעייה שגם אני לא . לפני שבוע בדיוק נפגשנו שוב .. ודיברנו והאמת ? שבניגוד לפגישה הקודמת לא היה לי ציפיות שיקרה משהו |: ואז הוא התקרב אליי והיינו ממש קרובים הרבה זמן .. שכבנו על המיטה ככה שהראש שלנו נוגע אחד בשני ככה היינו 5 דקות ואז הוא נישק אותי ואמרתי לו שאני לא בקטע של סטוצים אז הוא אמר :"את יודעת שגמאני לא " (והוא לא היה בסטוץ אף פעם) ואז שאלתי: "אז מה אנחנו עכשיו " והוא אמר שבדרך לחברים .. עבר שבוע והוא לא שלח לי הודעה ולא אמר כלום . ואין לי מושג למה הוא עשה את זה , זה ממש נראה כאילו יש לו משהו אליי כי עובדה ששנתיים הוא לא שכח את חברה שלו ופתאום הוא מחליט לשכוח ועכשיו ממש יש לי אליו משהו , הרבה יותר מרגשות .
חשבתי אולי תוכלו לענות לי

נערך לאחרונה ע"י דנה=] בתאריך 23-07-2008 בשעה 08:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-07-2008, 08:35
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דנה=] שמתחילה ב "אין לי מושג מה הוא רוצה ."

לא אמין,לא רציני,גמגם,להתרחק ממנו,הוא עלול להשאיר את החברה שלך לאנחות בוכייה.

גברים כאלה גורמים לגברים אחרים נזק,הוא פטטי וברור שהוא כן מחפש רק סטוצים,ההתנדנדות שלו של כאילו חוסר בטחון זה הצגה,הוא שחקן וגם ברגשות של אחרים,ואפרופו המשפט הזה קצת קצת אירוני (והוא לא היה בסטוץ אף פעם),מאיפה אתן יודעות? כמו שלבחורות יש חדרי סודות גם לבחורים יש,ולא הכל ניתן לגלות,על זה נאמר כשהאהבה מעוורת גם מקל עיוורים לא ימצא את הדרך.

בסופו של דבר מה הוא רוצה מהחברה שלך? תנחשי לבד.

ישן 23-07-2008, 10:54
  DCD DCD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05

אם עבר שבוע בלי יצירת קשר כלל, זה די ברור - הוא חיפש סטוץ.

בכלל אני רוצה שתביני - כל הגברים הסטרייטים כשהם רואים בחורה הם לא חושבים על איך ישיגו אותה בתור חברה, אלא על איך יצליחו מינימום למזמז אותה.
זה לא אשמתנו, זה בטבע שלנו, אנחנו לא יכולים לשנות את זה.
יכול להיות שאנחנו רוצים משהו מעבר, כמו חברות רצינית וכד', אבל הדבר הראשון זה להשיג איתה משהו כמו סטוץ. אולי אח"כ עם התפתחות הדברים תהיה חברות רצינית.

כל ה"רגשות" שאמר לך בהתחלה זה בשביל להשיג ממך ( כלומר מחברה שלך ) משהו, וכמו שנוסטור אמר - הוא שחקן (מבלי כוונה רעה מצידו. הרצון שלו להשיג איתך סטוץ גורם לו לעשות דברים כאלה ואחרים שמשפיעים על ההיגיון שלו).
ישן 23-07-2008, 11:48
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
ושוב אני מגיע בדעת מיעוט.

אני לא חושב שהוא רצה סטוץ. מהסביה הממש ממש פשוטה. הוא לא השיג את זה. הוא היה יכול, אני מניח. אם הוא ממשיך עוד כמה פגישות איתך הייתם מגיעים למיטה (כמו רוב הקשרים הנורמלים) - ואז, אם הוא היה רוצה סטוץ... הוא היה מנתק מגע.

אבל מה?

נכון.

הוא לא המשיך.

למה, אם אתה רוצה להשיג סטוץ, אתה מתחיל משהו אבל לא רק שלא מסיים אותו - אלא גם לא יוצר קשר מנקודה זו ואילך?

שתי אופציות:

1. האופציה הראשונה, הוא כן רצה סטוץ אבל משהו עוצר אותו. מצפון, קשר עם מישהי אחרת וכו'.

2. האופציה השנייה, הוא לא רצה סטוץ אבל או שאין מושג (או ביישנות) לגביי הצעד הבא - או ששוב, משהו עוצר אותו.

כולם, יכולים רק לנחש. את מכירה אותו הכי טוב ורק את יכולה להחליט.

ישן 24-07-2008, 07:17
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
למה לא לשאול?

היי דנה
האם זאת את שחיברת ביניהם או שדרכך הם הכירו?
אם כן (ובעצם גם אם לא) למה החברה שלך לא מתקשרת אליו, זה נשמע כאילו היא מחכה שהוא יעשה את כל הצעדים יתן את הנשיקה הראשונה יתקשר ובקיצור שהוא יחזר ושהיא תשב ותהנה מהמופע
ואם זה כך אז אולי זה מה שעוצר אותו שאולי נמאס לו לעשות הכל לבד, אולי הוא מחכה לראות איזה אותו ממנה.
אם הכירו דרכך ולחברה שלך לא נעים את גם יכולה לשאול אותו מה קורה (וגם אם לא דרכך ואם הוא מכיר אותך את יכולה לעשות זאת)

בקיצור כמו הכותרת שכתבתי הכי פשוט זה לשאול אותו במקום להתחיל להריץ ניחושים וכל מיני סרטים של אולי זה ככה ואולי זה אחרת
בהצלחה ותעדכני
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:04

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר