לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-07-2008, 10:40
  Pan1c Pan1c אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.06
מגעיל מדעי בע"ח -> וטרינריה אשכול תיסכול!

אהלן,
אף פעם לא יצא לי להגיב פה בפורום [אני מגיב רק במתגייסים וסדירים], אבל עכשיו שמתי לב שיש פה אחלה פורום שבאמת קרוב לליבי אז אני כן אתחיל להשתתף גם פה בדיונים.

בכל אופן, רציתי לדעת אם מישהו פה לומד\למד מדעי בע"ח ו\או וטרינריה.

התנאים בארץ פשוט לא פיירים! לא הגיוני שאני אצטרך לעשות תואר של 160 נקודות ב3 שנים!!! [פאקינג 53~ נק' בשנה], לסיים אותו בהצטיינות יתרה [ממוצע של פחות מ92-3 נחשב כישלון] ואז לקוות שאני אהיה מבין ה10% שיתקבלו ללימודי וטרינריה [מתוך 400 מגישים, מתקבלים 45] וגם אז יש לי עוד 4 שנים עד התואר הנכסף!!!
פשוט לא הגיוני שלהיות וטרינר בארץ זה קשה ברמה שהיא כמעט בלתי אפשרית. מילא רפואה דורשים ממך פסיכומטרי חולני ובגרויות בשמיים, אבל כשאתה שם, אתה שם! אתה לא צריך לפחד שאחרי 3 שנים של קריעת תחת אתה פתאום תתקע עם תואר שאין לך מה לעשות איתו [חוץ מלנהל פינת חי באיזה גן חיות עירוני] ושהשקעת זמן, בריאות וכסף לחינם!

למה שום אונב' לא מרימה את הכפפה ופותחת עוד פקולטה לוטרינריה? למה לא מקלים על התנאים?? לא פלא שרוב הוטרינרים לעתיד לומדים בחו"ל :\

אוף!!!

ועכשיו אחרי שהוצאתי את הכל, אני שמח לבשר שנרשמתי לאונב' הפתוחה. אני אעשה שם כמה קורסים [כרגע אני בצבא] על מנת שאחרי זה איכשהו זה יקל עליי במהלך לימודי התואר ה1.

שיהיה יום נעים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-07-2008, 11:06
  Pan1c Pan1c אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הגרייי שמתחילה ב "ברוך הבא לפורום:) מצטערת על..."

היי הגרייי,
מה התיכנונים שלך לעתיד מבחינת הלימודים? את מתכוונת לסיים את התואר באו"פ?

ד"א אני חקרתי את הנושא [לימודי וטרינריה] עד העצם. לא מכיר אתר באינטרנט שמזכיר את המילה "וטרינריה" שלא קראתי אותו. אז אם למישהו יש שאלות אני אשמח לענות.

ואני מצרף בלוג של בחורה שגם לה יש שריטה במוח [כן זאת שריטה] ורוצה ללמוד וטרינריה. בכל אופן היא הכינה בלוג שבו היא מפרטת את כל היתרונות\חסרונות של לימודי וטרינריה בחו"ל. ממש עוברת ארץ ארץ, באמת מומלץ לקריאה.

http://www.tapuz.co.il/blog/userBlo...d=75742&tagname=

וגם את אתר וט-מנג'מנט, יש בו ה-מ-ו-ן מידע, פשוט אינסופי!
http://www.vetmanagement.co.il/accueil.php

נערך לאחרונה ע"י Pan1c בתאריך 24-07-2008 בשעה 11:08.
ישן 24-07-2008, 16:30
  Pan1c Pan1c אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "ממוצע של 92-3 לתואר..... תראה..."

אם אני כבר הולך על תואר כזה אני הולך עד הסוף. אני אישית לא רואה מצב שבו אני משנה את דעתי, אבל כמובן את יכולה לטעון שאת הוכחה חיה, אז זה קצת בעייתי
בכל אופן, אני כרגע לוקח את הקורסים הכבדים באו"פ [מתמ', פיסיקה, ביולוגיה, כימיה] בזמן הצבא מהסיבה היא ששם לא משנה אם אני מקבל 80 או 100, זה נחשב לי כפטור. ככה שאני נפטר מהמקצועות הקשים והכבדים שכביכול אמורים להוריד את הממוצע, בלי שהם יורידו אותו [כי אם הייתי מקבל 80 בפקולטה זה בעייתי]. מה גם שאני אקבל הרבה פטורים והתואר יהיה לי פחות לחוץ.

אז את אומרת שמדעי בע"ח הרבה יותר קל ממדעי החיים? באמת? חשבתי שהם באותה רמה.
וד"א, מה דעתך באמת על ה"קומבינה" שאני עושה כרגע עם האו"פ? האם באמת אני עושה בשכל?
ישן 24-07-2008, 16:34
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Pan1c שמתחילה ב "אם אני כבר הולך על תואר כזה..."

אנחנו קצת גולשים מנושא הפורום (אולי כדאי להעביר לסטודנטים? מנהלות?).
בכל מקרה - לא יודעת לגבי הקומבינה. אני יודעת שהקורסים שהכי הורידו לי את הממוצע היו בכימיה פיזיקאלית, מכניקה ומבוא לביולוגיה מולקולארית. אבל עשיתי תואר שונה. אני גם לא יודעת אם יתנו לך פטור או פשוט יקחו את הציון שקיבלת, ולכן אני ממליצה בחום להוציא ציונים כמה שיותר גבוהים ולכן עשה זאת רק אם יש לך את הזמן להשקיע, מה גם שאלו דברים שמשמשים בסיס חשוב לקורסים מתקדמים יותר (בעיקר כימיה).
אגב, אני לא השקעתי כמעט בכלל בלימודים, וסיימתי עם ממוצע של 87.....אני מניחה שאם הייתי מחליטה להמשיך במסלול לוטרינריה והייתי באמת משקיעה - לא הייתה בעיה להוציא ממוצע גבוה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 24-08-2008, 10:30
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אל תחפש הגיון בתנאי הקבלה למקצועות 'יוקרה' בארץ.
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Pan1c שמתחילה ב "זה יחשב כפטור, ביררתי את זה: ..."

משחקי כח וכבוד הם חלק מעולם האקדמיה והקורבנות במקרה הזה הם אותם 'בלתי מיוחסים' הרוצים ללמוד מקצוע הנופל בקטגוריות 'היוקרה'. אך במקום להכנס לנתוח סוציולוגי של מקבלי ההחלטות במועצה המדעית וכו' כדאי ונתמקד בך:

[1] כן, זה בהחלט אפשרי לסיים תואר במדעי החיים ובודאי בע"ח בממוצע 93. זה דורש נתוני בסיס טובים אך גם יכולת למידה, כח רצון והקרבה. לעבור פעם נוספת על התרגיל במקצוע הזניח ביום שישי בלילה במקום לבלות, לשבור את השיניים מול מאמר במקום להעזר בניוטונים, להגיע ב7:00 לכתה בכדי לתפוס מקום טוב ולעבור על החומר, לראות בתרגילי רשות חובה וכו' - זה בדיוק ההבדל בין ממוצע 89 לממוצע 93.
אוניברסיטה פתוחה זו התחלה טובה לתרגול למידה עצמית ולתמרון הממוצע - אך אל תפסול בצוע קורסים בהם תהיה פטור שכן ההסתכלות עלולה להיות לא רק על הממוצע אלא גם על מה שבתוכו

[2] ההחלטה כי אתה רוצה ונקודת המבט לפיה אתה מסוגל כבר תתן לך יתרון על פני אלו שירימו ידיים מראש ואפילו יתרון לא מבוטל.

[3] זה הזמן וזה הגיל לעבודה קשה ולישום חלומות. אל תוותר. לא מראש, לא תוך כדי ובמיוחד לא מול מעידות אקראיות שבודאי ותתרחשנה.

בהצלחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:18

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר