לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2008, 12:15
  @#$%@#$% @#$%@#$% אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.08
שאלה צריך עזרה בבחירת מצלמה...

שלום אנשים טובים
בקייץ הקרוב מתכנן לטייל למספר שבועות והחלטתי לרגל ה"אירוע" לקנות מצלמה חדשה.
הקודמת שלי הייתי מצלמת canon מהפשוטות שהיה לי כמעט 9חודשים להתבאס עליה בזמן הטיול בדרום אמריקה כשהייתה מזייפת בצבע וגם מבחינת זום קצר,( השיא היה כאשר לויתן באורך של עשרות מטרים קופץ לי ליד הסירה והתמונה הכי מוצלחת שלו שאני מצליח להוציא היא בגודל 3 ס"מ - למרות שזה עדיין מגניב)
ועכשיו החלטתי להשקיע קצת יותר במצלמה עדיין סטודנט וצלם חובב אז התקציב הוא כ1500 ש"ח - עכשיו מתחילות הדילמות, אחרי שוטטות רבה באינטרנט ראיתי הרבה תגובות על הcanon s5 שמרביתם סבירות, אבל הרבה יורדות חזק על איכות התמונה, חוץ מזה ראיתי גם כמה דגמים של פנסוניק וfuji או אולי בכלל כדי להשקיע בSONY בקיצר מחפש איזשהי מצלמת דמוי SLR אשר תספק חובב צילום אשר מוגבל בתקציב.
הדבר האחרון שאני רוצה זה להשקיע שוב במצלמה בינונית שמיועדת לצילום משפחה וחברים (חשוב לי יותר נופים וטבע), אשמח לשמוע תגובתכם מקווה שנתתי מספיק פרטים, אם לא יותר מדי.

תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-07-2008, 16:23
צלמית המשתמש של petia
  משתמש זכר petia petia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל petia שלח הודעה דרך MSN אל petia Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי @#$%@#$% שמתחילה ב "מספר שאלות נוספות"

כן, תחשוב שאתה מרחיב את זוית הראיה של העיניים שלך באותו מקום שאתה עומד.
ננסה לעשות הדמיה קטנה בצורה הכי פשוטה.
שים כל יד לצד העין שלך כך שהיא תסתיר לך חלק מסויים (למשל יד ימין תשים לימין לעין ימין כך שהיד תסתיר חלק מסויים מהצד הימין שלך) ככל שתסגור יחד את הידיים, תקטן זוית הראיה.
אגב אותה הפעולה גם תיתן לך את הזום היחסי, ככל שתסגור יותר את הידיים, תראה זוית קטנה יותר אך בעצם עשית מעין זום אופטי לחלק אתה רואה עכשיו.
נסה לקרוא על אורך מוקד בקישור: http://cliki.site.co.il/%D7%90%D7%9...%95%D7%A7%D7%93

אני לא יודע מי אמר לך שהתמונות לא טובות אצל S5, אולי אנשים אוהבי הpixel peeping אבל אם התוצאה טובה בעיניך וגם הצבעים, אתה יכול להסתפק בה.
אוסיף ואומר שלדעתי אתה לא תראה הבדל בתמונה שצולמה בתנאי יום אופטימליים בדגמים שהוזכרו ולכן אתה צריך גם להסתכל על דברים אתה צריך יותר כמו זוית רחבה, מייצב תמונה, מסך מפרקי, נעל חמה וכדו'

אישית אני אוהב יותר את הפוג'י שהוזכרו בכלל זוית הרחבה, שליטה טובה ונוחה במצלמה והפלט.

דוגמאות של S5 קנון: http://www.dpreview.com/gallery/canons5is_samples/
דוגמאות של S9500 של פוג'י: http://www.dpreview.com/gallery/fujifilms9000_samples/

רכשת ציוד צילום ורוצה לשתף אותנו בחווית הקנייה? לחץ כאן!

נערך לאחרונה ע"י petia בתאריך 26-07-2008 בשעה 16:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר