לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2008, 14:34
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
קטעים אשכול סיכום השבוע... או "מה המצב?" :)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

יאפ. כרגע הצלחתי לשאול שאלה בתמונות נטו.

אז... איך היה השבוע שלכם?

שלי, היה מעולה... למעט הסיומת.
הייתי ביום פתוח בבית ברל שהלך לי ממש טוב... ואוליי אפילו אצליח להכנס לתוכנית מצויינות שלהם.
הספקתי לתקן כמה דברים כמה דברים בבית (דוד שמש, אופניים, לסדר כמה חוטי חשמל וכו') ויותר חשוב לתקן כמה דברים שעשיתי לא בסדר בזמן האחרון... (יעידו על כך יעלי וwillow)
סופסוף נפגשתי עם willow אחריי המון זמן והיה ממש ממש כיף.
לצערי, בגלל שלא הרגשתי טוב - לא הצלחתי להפגש עם charm ופאקטשלי... אני חייב לכם.
ודני, את עוד חייבת לי!
בסוף השבוע (אתמול) הייתי ממש חולה. קצת חום, הקאות, כאבי בטן וכדומה... מה שלא שינה את העבודה שהייתי במשמרת לילה בעבודה... לא רציתי להפיל את התיק על מישהו אחר.
בזכות תמיכה מחברים טובים (כמו מירי, יעל וארז) וחבר אחד עגול (אופטלגין) - אני אהיה בסדר...

אז... איך עבר עליכם השבוע?!

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 26-07-2008 בשעה 18:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-07-2008, 15:02
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
תמיד זה טוב שיש חברים טובים שיתמכו בך..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "אשכול סיכום השבוע... או "מה המצב?" :)"

ושמחתי שהשבוע יצא לי להיות זו שתומכת בך.לפחות טיפה.

אז אם באמת זה סיכום שבוע,הנה הסיכום שלי את השבוע התחלתי קצת מוזר קצת מאכזב..אבל עם הזמן הוא השתפר.
ביום שלישי יצא לי לנהוג לראשונה לבד באוטו המדהים שלי,והלכתי להופעה של איה כורם.היה נחמד.
וראיתי חברה שלא נפגשנו מזה המון המון המון זמן!!!
וביום חמישי,אחריי יום מאוד מאוס ומיותר בלימודים.פגשתי את אמיר,אבל לפניי זה ראיתי מישהו שמאוד מאוד מאוד הכעיס אותי.ואמיר בא וחיבק מאחור בכעס שלי והרגיע אותי!!
אז המון המון תודה אמיר!
וראינו סרט טוב..יחד.
אממ..וזהו נראה לי שהיה שבוע מדהים!!
ואמיר,היה הכי כיף איתך!!!הלוואי שהיו עוד אנשים כמוך בחיי!!!!
אוהבת אותך המון !!!

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 26-07-2008, 17:39
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "אשכול סיכום השבוע... או "מה המצב?" :)"

פיספסת את חיים יבין! ואם לא היית מסנן את ההודעה האחרונה שלי אז אולי באמת יכולתי לתמוך :| אבל לא נורא, אני אוהבת אותך למרות שאתה לא עונה להודעות

אז השבוע שלי היה מאוד רגוע.. ביום חמישי הגיעו הדודים שלי לפסטיבל המחולות ולכן הם גם ישנו אצלנו, בשישי חזרנו איתם למרכז, נפגשתי עם ארז ואכלנו במקס ברנר (ושם גם ראינו את חיים יבין) אמיר, ממש חבל שלא היית, רציתי לראות אותך לפני שאני טסה.
היום גם היה משפחתי למדי, ומחר אני טסה לאנגליה לשבועיים (יהיה לכם חופש ממני >כולם יוצאים מאחורי המסכים ומתחילים לרקוד, מישהו מוציא שמפניה<)
סחטתי גם מהחברות שלי מכתבי טיסה, אז עכשיו באמת הכל מוכן לטיסה..

זהו, סופשבוע שקט למדי עבר על כוחותינו..

שבוע טוב שיהיה לכולנו

עריכה: אמיר, לא הבנתי לגמרי את התמונות..

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 26-07-2008 בשעה 17:43.
ישן 26-07-2008, 18:36
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
השבוע שלי

ברשותכם אתייחס לחודש האחרון ולא רק לשבוע כי חלק מהדברים כבר התבלגנו וכדי לא לנסות לחשוב יותר מידי אתייחס לכולם כפרק זמן אחד
ודוקא אתחיל מהסוף:
ביום שישי כמו שנאמר היינו אמורים לעשות מפגש מנהלים לשם שינוי במציאות ולא וירטואלי(כמו בדרך כלל) אך לצערנו זה לא יצא לפועל ובמקום זה היתה לי ארוחת צהריים מאוד נחמד עם יעל במקס ברנר, כמו שאומרים אוכל טוב חברה טובה מי צריך יותר
קצת לפני הארוחת צהריים הצלחתי להשיג ללקוח שלי מחשב נייד שהיה לחוץ עליו ועכשיו אני מסיים אותו תוך כדי שאני כותב פה.
שאר השבוע שקדם לזה היה בסדר אך דיי עמוס כיוון שיום העבודה מתחיל ב 3 בבוקר שהולכים לחלק עיתונים, וחוזרים ב 7 בבוקר ואז שמים את הנסיכה בגן והולכים לנוח איזה שעה ואז מתארגנים ומתחילים את העסק של המחשבים שלי (ועל הדרך עוזרים לאישה עם הנסיך הקטן) ואחר הצהריים מחזירים את הנסיכה מהגן ואם יש עוד עיסוקים שקשורים לעסק מסיימים איתם ואם לא אז נמצאים אם המשפחה ובערב מקלחים את הקטנים אוכלים ארוחת ערב ומשכיבים לישון ואז מתפנים קצת לעצמנו לאכול משהו קטן לראות קצת טלויזיה ולהשפך מולה, לפרוש למיטה כדי להתחיל הכל מחדש בעוד כמה שעות (בכוונה לא ניקדתי כדי שתנסו לקרוא הכל בנשימה אחת כדי להמחיש את הקצב שהיום שלי עובר )

מעבר לזה שבוע שעבר חגגנו לשקד שלנו את מסיבת הברית (הטקס עצמו היה לפני חודש) והיה נחמד מאוד, חגגנו בכפר המכביה ונהיננו מאוד, אמא של אישתי הכינה מצגת על הנסיך הקטן אני דאגתי למוזיקה ועל המחשב הנייד שלי הועמס הכל, הצלחנו לכסות האירוע ולצאת ברווח

אחותי חזרה שבוע שעבר מחו"ל עם משפחתה לאחר 5 שנים שהם שהו שם במסגרת העבודה של בעלה והמשפחה המורחבת התאחדה בחזרה, ולכן סופשבוע שעבר היה עמוס באירועים, שהתחילו בשישי בצהריים עם יום הולדת לבת של חברה שלנו ועשו על האש ומשם נסענו לאחות של הגיס שלי לחגוג את חזרתה של אחותי ומשפחתה לארץ ולמחרת בערב חגגנו יום הולדת לחבר אחר ולאישתו שלשניהם יום הולדת כמעט באותו זמן. הסופ שבוע הזה היה הרבה יותר רגוע

זה הכל להפעם
שבוע נפלא ולהשתמע
וכמובן נסיעה טובה ומהנה ליעל שלנו שמקווים שתחזור כמה שיותר מהר כי נתגעגע
שלכם
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:48

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר