לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2008, 09:39
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
לגבי שירות חובה בצבא האמריקאי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "הצעת חוק אמריקאית לכפות פעילות צבאית על אזרחים צעירים בארה"ב"

מתוך ויקיפדיה:
Conscription in the United States has been employed several times, usually during war but also during the nominal peace of the Cold War. The United States discontinued the draft in 1973, moving to an all-volunteer military force, thus there is currently no mandatory conscription.
However, the Selective Service System remains in place as a contingency; young men between the ages of 18 and 25 are required to register so that a draft can be more readily resumed. The U.S. armed forces are now designated as "all-volunteer", although, starting with the 1991 Gulf War and continuing since the 1990s, some personnel were kept on active duty longer than they expected; this was consistent with enlistment contracts by a clause that permits retention based on the needs of the military. In 2003, legislation to reintroduce general conscription was introduced by Senator Ernest Hollings (Democrat of South Carolina) and Representative Charles B. Rangel (Democrat of New York); their bill was defeated in the U.S. House of Representatives by a vote of 2-402 and was not considered in the United States Senate. A similar bill has been introduced in 2007 called the Universal National Service Act of 2007 (H.R. 393), but it has not received a hearing or been scheduled for consideration.

כלומר, אין צורך בחוק חדש. אם יש צורך אמיתי, הנשיא יכול להפעיל את הdraft באישור של הקונגרס.

http://en.wikipedia.org/wiki/Conscr...e_United_States

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 01-08-2008 בשעה 09:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-08-2008, 17:38
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "[QUOTE]עכשיו אצלנו במדינה..."

לא, אני לא חושב ככה - והתחלתי לא לחשוב ככה דווקא מהרגע שנכנסתי למערכת הצבאית.
ראיתי חיילים בוכים כמו ילדות קטנות בשיבוצים, ראיתי תורים ארוכים בקב"נים, ראיתי קבוצות סרבני עליה לאוטובוס,
אני דוגל בדוקטרינה שאומרת חייל בכפיה הוא חייל מיותר, זה אומר שחיילים במקצועות טכנים שאינם מרוצים במקומם,
במקרה הטוב "זורקים זין" ובמקרה הרע מחבלים במטוסים\טנקים\ג'יפים, כדי לגרום להשבתת העבודה - וכבר היו כתבות על זה.

חיילים מתוסכלים עולים מיליוני שקלים לצבא, בזמן ההמתנה לקב"ן, לחר"פ, ולמה לא,
חייל שלא רוצה להיות בצבא הוא חייל בעייתי למערכת, חייל שגורם רק נזק - ובסוף הוא גם יוצא בכל מקרה.

וחוץ מזה יש משהו מאוד פסול מבחינה מוסרית בלכפות שירות במוסד כלשהוא על אדם, בלי שום קשר למוסד עצמו,
יש לי אמון מלא בחבר'ה הצעירים בארץ, אני מאמין שאם היינו מבטלים את גיוס החובה, ומעניקים משכורת לכל חייל,
הצבא שלנו היה הופך להיות יותר מהוקצע, יותר יעיל, התחרות בין החיילים כשכירים היתה מניבה תוצאות טובות יותר, ובסוף היינו רק מרוויחים מזה.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 01-08-2008 בשעה 17:41.
ישן 03-08-2008, 16:23
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
אני חולק עלייך
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אוי אתה תמים :) יש המון המון..."

בצבא שלנו אין תקציב כדי לשלם משכורת לחיילים.
בשנה האחרונה תקציב הביטחון היה 16% מתקציב המדינה- משהו שאינו מקובל באף מדינה מתוקנת בעולם. אין באפשרותנו להעלות את משכורות הסדירניקים.

אני גם לא מסכים איתך שהקצינים שלנו נהנים ממשכורות גבוהות. הם מרוויחים משכורת זעומה ביחס למה שקצין בצבא ראוי.
לשם השוואה: בצבא ארה"ב חייל סדיר ביחידה קרבית מרוויח 2000-3000 דולר (זה משוער אז אל תתפוס אותי במספרים). בצה"ל אפילו קצינים (בדרג הנמוך) מרוויחים פחות מזה.
אין צורך להגיד שקצינים מרוויחים יותר ממה שהם ראויים לו, כי זה לא נכון.

גם אני בדעתך, שצריך להפוך את הצבא למקצועי. זה פיתרון יעיל לטווח הארוך, אך יכול לגרום לנזק בלתי הפיך בטווח הקצר. לכן כדאי להוציא את הרעיון הזה לפועל רק בעתות שלום.
ישן 01-08-2008, 19:58
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "ומאיפה הכסף בדיוק? מדינת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alonmore28
ומאיפה הכסף בדיוק?
מדינת ישראל היא מדינה הבנויה על ערכים. לא על קורפוריזציה וקפיטליזם.
אין לישראל כסף מיותר לזרוק על אנשים.
אין מה לעשות. נכון, צריך להעלות משמעותית את השכר, אך לא באופן כמו שאתה מתאר.
גיוס חייב להיות חובה. לפחות עד שיהיה שלום אמיתי עם המדינות המסוכנות לנו.

עם כול הכבוד, באמת עם כול הכבוד, ויש כבוד, מדינת ישראל בנויה על ערכים?
במיוחד אצל אנשים כמו אולמרט, הירשנזון, וכול שאר חבריהם הפוליטיקאים, אצלם יש ערכים חשובים מאוד, נכון? אם המדינה הזאת והעומדים בראשה והעוזרים להם הם דוגמה לערכים, אז אוי ואבוי.
לדעתי אם אתה מקצץ ב-30 אחוז את השכר של העובדים בשירות הציבורי כולל כמובן ח"כים אתה עושה בוחטה מטורפת שאולי תספיק גם לתקציב לנושאים הרבים האחרים ש"אין" להם כסף.

נערך לאחרונה ע"י Mithrandir21 בתאריך 01-08-2008 בשעה 20:02.
ישן 01-08-2008, 14:30
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "הצעת חוק אמריקאית לכפות פעילות צבאית על אזרחים צעירים בארה"ב"

א. החוק הזה הוצע שלוש פעם- ב2003, 2006 ו2007. עד עכשיו הוא לא אושר ואין לו תמיכה רחבה בקונגרס. למה, אם כך, אנחנו מתעסקים באיזה חוק זניח שאפילו המשמעות שלו לא מסמלת את ה"מילטריזציה של האוכלוסיה בארה"ב"?

ב. קראתי את הצעת החוק כפי שהבאת אותה. מה שעולה מזה הוא חיוב, לפי הטיוטה האחרונה של 2007, שכל גבר ואישה מגיל 18 עד 42 יקחו חלק או ב"לובשי המדים" (=member of the uniformed services) כך שהם יכולים להיות חיילים, חלק מהמשמר הלאומי, רופאים וכו' כפי שעולה מההגדרה של אותם "לובשי מדים", או הם יכולים להשתתף בפעילות אזרחית למען ביטחון האומה שיכולה להתחיל מהכנת מנות קרב לחיילים ועד הצטרפות למשטרה המקומית.
לבסוף, החוק מבקש שהם יעמדו מוכנים להתגייס בזמן מלחמה (רק אלו שהם חלק מאותם "לובשי מדים).

אז, איפה בדיוק המילטריזציה שצועקת מהכותרת של האשכול? אני חושב, שעד כמה שמדובר בפורום תיאוריות קשר ולפיכך כל עיטוש של נשיא יכול להתפרש כרמז לכוונתיו המרושעות, אין צורך לצאת מפרופורציות. נתחיל להשתגע כשיהיה חוק מרכזי שידרוש גיוס חובה של החברה האמריקאית.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 01-08-2008, 17:49
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "כמה דברים"

ציטוט:
למה, אם כך, אנחנו מתעסקים באיזה חוק זניח

כי הוא עלה שוב במושב הנוכחי, אז ציינתי את הנושא

ציטוט:
אז, איפה בדיוק המילטריזציה שצועקת מהכותרת של האשכול? אני חושב, שעד כמה שמדובר בפורום תיאוריות קשר ולפיכך כל עיטוש של נשיא יכול להתפרש כרמז לכוונתיו המרושעות, אין צורך לצאת מפרופורציות. נתחיל להשתגע כשיהיה חוק מרכזי שידרוש גיוס חובה של החברה האמריקאית.

צריך להבין את התרבות האמריקאית ואת החוקה האמריקאית כדי להבין למה מדובר במילטריזציה,
שום דבר מהחלטות הסדר העולמי החדש לא נעשות בין רגע, אחרת היו קמים עליהם הציבור במחאה רועמת,
השיטה היא לאט לאט, שלב שלב - בהתחלה פיגוע טרור כדי להפחיד, אח"כ מיטוט מחושב של הדולר שמוביל לקריסת הבנקים והכלכלה,
אח"כ גבולות פרוצים כדי לשטוף את המדינה במקסיקנים שונאי ארה"ב, שלב אחרון (מה שראינו בניו אורלינס),
משטר צבאי, מחנות של FEMA, ולבסוף לבסוף הקמת ערי מטרופולין מרוכזות לכל אוכלוסית ארה"ב.

איפהשהוא בדרך, התכנון הוא להקים את ה NAU האיחוד הצפון אמריקאי, ולהשיק את מטבע ה"אמרו",
לשם כך נהרס הדולר בשיטתיות מתוכננת, כמו שקרה עם המטבעות האירופאים.

כשיהיה איחוד אירופאי, צפון אמריקאי ואפרו-אסייתי, אפשר להגיע לישורת האחרונה שהיא הקמת ממשלה עולמית,
אשר תחבר בין כל האיחודים לאיחוד עולמי אחד, כפר גלובלי אחד - סדר עולמי חדש!

ואם חשבתם שאובמה יהיה זה שיתנגד למה שהבוסים שלו שלחו אותו לעשות, כדאי לחשוב שוב...

ישן 01-08-2008, 18:21
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE]למה, אם כך, אנחנו..."

גם אם הוא עולה למושב הנוכחי עדיין מדובר בחוק שאני בספק אם הוא יעבור (אבל היי, אני לא מחשיב את עצמי כחובבן בפוליטיקה פנימית של ארה"ב כך שאני עדיין יכול להיות טועה).
בנוגע לשאר הדברים- אתה באמת מאמין בזה? הרי כבר העלתי כמה פעמים הוכחות לכך שה11 בספטמבר לא היה פיגוע יזום ע"י ארה"ב אלא פעולה של בן-לאדן (ולמה אף אחד לא מניח שבן-לאדן הוא חלק מהסדר החדש? מה, בגלל שהוא ערבי? =P).
הדולר לא מתמוטט לו משום שאיזה ארגון מסתורי לחץ על כפתור "הפל את הדולר". זה היה תהליך צפוי בעקבות בועת הנדל"ן שהתנפחה מיד אחרי ה11 בספטמבר, למרות שאני מניח שאתה כבר תשאל "ומי יצר את הבועה?", והגרעון המסחרי של ארה"ב. אגב, הורדה של הדולר דווקא עושה טוב עם הכלכלה האמריקאית בטווח הרחוק- הם סוף סוף יוכלו להתחיל, וסליחה על הביטוי, לדפוק את הסינים במסחר.
"גבולות פרוצים כדי לשטוף את המדינה במקסיקנים שונאי ארה"ב"? התוכנית שלהם להפוך את ארה"ב להיספאנית? אולי לגרום להכשרת רצח עם של מקסיקנים? ואולי פשוט הגבול קצת קשה לאיכוף מפני שכבר די הרבה שנים הגירה לא חוקית מתנהלת שם (ואם יורשה לי לציין ג'ורג' בוש, אחת מבובות הסדר החדש, הציע להקים גדר לאורך הגבול בשביל לעצור את ההגירה).
עכשיו בנוגע לניו-אורלינס, אני אפילו לא מבין את הטיעון. הסופה קאטרינה נוצרה על-ידיהם בשביל להחריב את ניו-אורלינס ולהוכיח את חוסר היכולת של הממשל האמריקאי לטפל במשבר?
ומהי הביקורת על המחנות של FEMA? האם מחנות לעקורים ונפגעים נחשבת כחלק מהתוכנית המרושעת של הסדר החדש לרכז את כולנו?
ולבסוף הרשה לי לציין משהו בנוגע לתחזית על "איחוד של היבשות"- כפי שאתה מציג אותם האילומנטי/הבונים החופשיים/הצופים הם חבר'ה מספיק מתוחכמים בשביל לתכנן את כל הקונספרציה המדהימה הזאת אך חסרי היכולת להבין שהגיהנום יקפא לפני שצפון אמריקה תסכים להתאחד עם דרום אמריקה, או שקוריאה תסכים להיות עם יפן וסין?

ישן 01-08-2008, 18:38
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "גם אם הוא עולה למושב הנוכחי..."

וואי, עשית סלט שלם מהדברים שלי
קודם כל לגבי אם אני מאמין, אז כמו שאני סקפטי לגבי כללל דבר, אני סקפטי גם לגבי תאוריות קשר, ככה שגם לגבי זה אני לא 100 אחוז בטוח ומאמין.

לגבי בן לאדן, ישנם עדויות שהוא סוכן CIA עוד מימי רוסיה באפגניסטן, ואם הוא היה מעורב או לא, זה מעניין,
כי תאוריה נוספת אומרת שאל קעידה היא חזית סמויה של ה CIA, אז כנראה שזה כן "אלקעידה" למרות הכל..

לגבי הורדה של הדולר, זה ממש לא טוב, כי יש יותר מדי דולרים בשוק והפדרל ריזרב האמריקאי
רק ממשיך להדפיס אותם כדי לכסות חובות של משלמי המשכנתאות האמריקאים, בו בזמן שהוא ממשיך לגבות מהם את החובות,
כתוצאה מזה מעמד הביניים האמריקאי נשחק ועומד בסכנת קריסה, ומעמד ביניים יציב הוא ההבדל בין מדינה מערבית לבין מדינת עולם שלישי.

ברגע שמבוטל מעמד הביניים, מדינה מתחלקת ל 2 אוכלוסיות - השולטים והנשלטים, ואז זה כבר הכנה למשטר צבאי מושחט.

לגבי הגבול, זוהי מדיניות מוסוות, יש עדויות של שוטרים שמדווחים שבתי משפט משחררים זרים לא חוקיים,
ומאפשרים להם לפתוח חשבונות בנק וכל מה שצריך, המטרה היא כי יש שנאה מקסיקנית נגד ארה"ב,
מומלץ לקרוא על התנועה הפנים אמריקאית שנקראת RAZZA, שקוראת לחסל את הלבנים בארה"ב, ולהחיל את השלטון המקסיקני.

המטרה היא אחת, למוטט את המדינה, כדי לבנות אותה מחדש כאיחוד עם קנדה ומקסיקו - והאינטרט מלא בסימוכין לזה.

לגבי ניו אורלינס, נו באמת ...
מה שהתכוונתי זה, שבניו אורלינס קיבלנו טעימה למשטר צבאי שהושם בגלל החורבן של הסופה (הטבעית!! )
אם ממש יש צורך שאני אביא לך סרטונים של חיילים שמכוונים M16 עם נצרה פתוחה על אזרחים אז רק תגיד,
ועוד לא נכנסו למחנה ריכוז שנוצר להם ב DOME, בלי אוכל בלי עזרה רפואית, אין ספק ש FEMA ניצל את האסון הזה לניסוי כלים.

ולגבי ההערה הסופית, התאוריה לא מדברת על דרום אמריקה אלא צפון אמריקה,
התאוריה גורסת שברגע שיהיו 3 איחודים מאסיביים שיכללו 70 אחוז משטח העולם,
שאר המדינות שיישארו מחוץ לריבונות העולמית, לא יהוו איום ממשי על הסדר העולמי החדש,
כמובן שזו שאיפה, ואם יש תוכנית מסודרת הרי שהיא לא גלויה לנו, ואנחנו נעזרים בחפרפרות מוועידות בילדרברג בעבר,
מקטעי חדשות, מסמכים , וכל מה שאפשר ללקט כדי לנסות לבנות את הפאזל הזה מבלי לדעת איך הוא אמור להראות בסוף...

ולא לשכוח שהכל למרות הכל, עדיין תאוריה...
ישן 02-08-2008, 14:08
צלמית המשתמש של הקרדינל

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "וואי, עשית סלט שלם מהדברים..."

קודם כול התנצלותי הכנה Lance, פשוט אחרי שנתקלתי בכל כך הרבה קונספרציות הזויות בכל פעם שאני רואה טענה כזאת אני כבר בטוח שבעוד רגע הוא יעלה את העובדה שחייזרים/היטלר/הדאלי למה משתמש במתקן חייזרי/מאווררי ענק/כוח אלוהים בשביל להשתלט על העולם.
ועכשיו לקונספרציות החביבות על כולנו:
הקשר בן לאדן-ארה"ב ידוע. התמיכה האמריקאית בטליבאן בזמן הפלישה של הסובייטים לאפגיסטן הוכחה כהישג לטווח הקצר וטעות לטווח הארוך. אם יאשימו את בן-לאדן שהוא חלק מיוצרי הסדר החדש זה ישמע קצת יותר הגיוני מהטיעון שהמגדלים נפלו על ידי סוכני הממשל המרושעים של הCIA.

כן, בטווח הקצר הכלכלה האמריקאית נפגעת. אבל מכאן ועד שלטון צבאי מושחת, גם אם מעמד הביניים יתמוטט, המרחק הוא עוד גדול. אל תשכח את השפל הכלכלי של שנות 30', זמן מצויין לפי התיאוריה להחיל את השלטון הצבאי המרושע, דבר שלא קרה.

בתי המשפט בארץ לא שופטים מתפרעים בניעלין ובג"ץ, כך נראה, פועל להחריב את מדינת ישראל כמדינה יהודית. האם מדובר בקונספרציה ליברלית? אני בספק. אגב, אני בקושי מאמין למשהו שאומרת התקשורת המרכזית וגם אתרי החדשות שאני עוד מחשיב כאמינים כך שאני מפקפק במידע שזורם בשפע באינטרנט במיוחד אחרי היתקלות בספר בן 756 עמודים על איך "האילומנטי מהפנטים את אמריקה". אולם אני מודה שהרעיון של איחוד בין קנדה לארה"ב הוא מציאותי לחלוטין- אם האוכלוסיה האיספנית תגדל ארה"ב תחליט להגדיל את האוכלוסיה האנגלו-סקסית על ידי איחוד עם קנדה, אבל איחוד שאין סיכוי שיכלול את מקסיקו.

או.קיי, הטיעונים בקשר לקאטרינה עדיין לא ברורים לי- כן, אני מניח שחיילים הסתובבו שם בנשק עם נצרה פתוחה מהסיבה המרכזית שהיו שם בוזזים ושלטון צבאי באזור מוכה אסון הוא די הגיוני. זה לא שהרגילו את האמריקאים לראות איזו עיר מרכזית וחשובה נמצאת בשליטת הצבא, אלא אזור מוכה אסון שצריך שהסדר יוחזר אליו. ובקשר לטיפול של FEMA במשבר- ניסוי כלים? במה? באיך לא לנהל משבר? אם חושבים על זה הקונספרציה הזאת משרתת דווקא את המשרד בכך שהיא מראה שהניהול שלה היה כושל מסיבה (סיבה שלא מובנת לי).

לבסוף, איחודים על-מדינתיים הם עדיין פיקציה. האיחוד האירופאי בקושי מתפקד, אז תחשוב איך יראה איחוד של המזרח הרחוק או של אמריקה. הסדר החדש, אם יתממש, יצטרך להשתמש במבנים על-מדינתיים שאולי ידמו למבנה של ארה"ב למשל. אני חושב שיהיה מעניין לפתוח פה בפורום אשכול של שרטוט הסדר החדש על ידינו. אם אנחנו לא יכולים לראות את הפאזל שלהם, למה לא להרכיב אחד משלנו?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:29

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר