לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2008, 14:38
  משתמש זכר the bomber the bomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.06
רכישת נעליים בדיוטי פרי

(מקווה שאני בפורום הנכון, ואם לא- אבקש להעביר לפורום המתאים)

קרובי משפחה שנוסעים בקרוב לגרמניה, שאלו אותי האם אני רוצה שהם יביאו לי משהו מהדיוטי פרי. תכננתי לבקש מהם שיביאו לי נעלי ריצה, (שמחירם בארץ הוא יחסית גבוה), מתוך מחשבה כי המחירים שם נמוכים מהמחירים בארץ ומצדיקים קנייה דווקא שם. אבל, לצערי, לא הצלחתי למצוא אינפורמציה עדכנית לגבי מחירים או מבצעים. הרי שאם המבצעים\ מחירים שם לא באמת משתלמים, הייתי מעדיף לקנות בחנות בארץ.

לכן- אני פונה אליכם:
1) האם המחירים בדיוטי פרי באמת זולים ומצדיקים קנייה שם ולא בחנות בארץ? אני מאמין שלכל דגם צריך להתייחס בפני עצמו, אבל אם ישנה התרשמות כללית כלשהי, הייתי רוצה לשמוע אותה.
2) האם קיימים מבצעים בסגנון "קנה 3 זוגות וקבל את הרביעי בחינם"? והאם כל הדגמים משתתפים במבצע\ים מסוג זה? ואם לא, אילו מבצעים אטרקטיביים אחרים יש שם?
3) בתור אחד שלא טייל בחו"ל כבר כמה שנים טובות, האם המבחר הנעליים שם הוא גדול? ד"א, מה הסיכוי שלא יהיו שם דגמים שנפוצים בארץ?

תודה רבה,
מתן

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2008, 15:22
צלמית המשתמש של deltaforce
  deltaforce deltaforce אינו מחובר  
מנהל פורום מתגייסים

חבר מתאריך: 15.06.07
שלח הודעה דרך MSN אל deltaforce
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי the bomber שמתחילה ב "רכישת נעליים בדיוטי פרי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי the bomber

קרובי משפחה שנוסעים בקרוב לגרמניה, שאלו אותי האם אני רוצה שהם יביאו לי משהו מהדיוטי פרי. תכננתי לבקש מהם שיביאו לי נעלי ריצה, (שמחירם בארץ הוא יחסית גבוה), מתוך מחשבה כי המחירים שם נמוכים מהמחירים בארץ ומצדיקים קנייה דווקא שם. אבל, לצערי, לא הצלחתי למצוא אינפורמציה עדכנית לגבי מחירים או מבצעים. הרי שאם המבצעים\ מחירים שם לא באמת משתלמים, הייתי מעדיף לקנות בחנות בארץ.

לכן- אני פונה אליכם:
1) האם המחירים בדיוטי פרי באמת זולים ומצדיקים קנייה שם ולא בחנות בארץ? אני מאמין שלכל דגם צריך להתייחס בפני עצמו, אבל אם ישנה התרשמות כללית כלשהי, הייתי רוצה לשמוע אותה.
2) האם קיימים מבצעים בסגנון "קנה 3 זוגות וקבל את הרביעי בחינם"? והאם כל הדגמים משתתפים במבצע\ים מסוג זה? ואם לא, אילו מבצעים אטרקטיביים אחרים יש שם?
3) בתור אחד שלא טייל בחו"ל כבר כמה שנים טובות, האם המבחר הנעליים שם הוא גדול? ד"א, מה הסיכוי שלא יהיו שם דגמים שנפוצים בארץ?

תודה רבה,
מתן

1,בחלק מהמוצרים יותר זול ובחלק יותר יקר,ובחלק זהה. בכללי, הייתי כבר קונה בארץ או בחו"ל.
2,קיימים מבצעים כמו שפירטת ודומים, לא יודע בדיוק איזה דגמים אבל אני מעריך שזה לא לכל החנות.
3,המבחר,בינוני (אם אני זוכר נכון).

ישן 27-07-2008, 17:13
צלמית המשתמש של wiki wiki
  משתמשת נקבה wiki wiki wiki wiki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.04.07
שלח הודעה דרך ICQ אל wiki wiki Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי the bomber שמתחילה ב "רכישת נעליים בדיוטי פרי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי the bomber

לכן- אני פונה אליכם:

תודה רבה,
מתן

1.אני עובדת בדיוטי והמחירים באמת יותר זולים.
2. קיים מבצע כזה כמעט על כל דבר(לא רק על הנעליים)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:58

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר