לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2005, 19:50
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
שאלה למה ואיך זה קורה לי ?!?!

היום שלי, שהיה כל- כך מושלם עד לפני שלוש וחצי שעות, נקטע בצורה מבהילה .
בבוקר נסעתי עם חבר שלי והמשפחה לספארי ברמת- גן ובילינו שם כל הבוקר, בצהריים הלכנו לסעוד במסעדת ה"ג'ירף" בת"א לרגל חצי שנה ביחד ובסביבות 16:00 יצאנו לכיוון דרום- הביתה .
אני כבר התכוונתי להירדם לכשנכנסנו לכביש "איילון דרום" אך שמעתי ברדיו שירים שאהבתי אז רק נמנמתי, פתאום חבר שלי צועק לי : "יוואו, אני לא מאמין !" לא הבנתי למה הוא מתכוון וחשבתי שמישהו ניסה לעקוף אותנו, אך הוא הצביע לכיוון גשר ושם עמד בחור שעבר את מעקה הבטיחות והתכופף לקראת קפיצה לכביש .
הייתי בהלם ובאותה שניה פשוט רציתי למות, הנחתי ידיים על העיניים ופזלתי כל שניה לכיוון הגשר כמו ילדה שאוסרים עליה לראות סרט אלים כי פחדתי לראות אותו קופץ והתפללתי שאם הוא עושה את זה, שלפחות לא אראה כי לא ידעתי איך אגיב . ואז הבנתי שהוא מחכה, הוא לא מתכוון לקפוץ באותה שניה אלא בוודאי חיכה למשהו או היו לו לבטים .
תוך שניות עברנו את הגשר וראיתי שלט "מחלף גנות" וישר התקשרתי למשטרה לדווח, היה קצת קשה לי להסביר בדיוק על איזה גשר מדובר כי עברנו הרבה, הייתי די מנומנמת וראיתי את הבחור למספר שניות בלבד .
איך שניתקתי את השיחה לא יכלתי להפסיק לבכות כי רק התפללתי שימצאו אותו ושהוא לא קפץ .
חצי שעה אחר- כך עוד קיבלתי טלפונים מהמשטרה לאשש את המיקום כך שאני ממש לא יודעת אם הגיעו אליו בזמן :/
חבר שלי לעומת זאת נותן לזה את המשקל של : "החיים שלו, זכותו לבחור לעשות בהם כרצונו" ואני גם מאמינה בזה, אבל אני לא חושבת שלהתאבד זה פתרון נכון אלא פתרון קל ושגוי .
שאלה אותי הבחורה שענתה לי במשטרה אם אני *בטוחה* שהוא התכוון לקפוץ, ואז חשבתי על זה שוב ולא יכלתי להיות בטוחה כי אני לא קוראת מחשבות ותוכניות, אך אני יודעת שלא היו שם שלטי חוצות ודי ברור לי שהוא לא בא לתלות אחד שכזה לבד וללא סולם, הוא היה בגפו על כביש מהיר איילון כך שגם קשה לי להאמין שהוא בא לשם בכדי לתפוס "בריזה וניחוח מצברים" .

לצערי המקרה הזה היום הוא לא הפעם הראשונה, יש לי דז'ה וו ענק ממקרה שקרה לי לפני שנה וחצי, גם עליו כתבתי כאן בפורום (במערכת הקודמת) ותודה לשימי שמצא לי את האשכול לאחר חיפושים רבים : http://www.fresh.co.il/dcforum/Warmth/8551.html
ומצטרף לזה גם מקרה הגופה שראיתי מונחת על פסי הרכבת באשדוד לפני כחודש, של אדם שזרק עצמו על רכבת נוסעת .

זה נורא ואני פשוט לא מבינה, אני לא מבינה איך אני נקלעת למצבים כאלו ואני מרגישה כ"כ חסרת אונים אחר- כך שלא הצלחתי לעשות כלום או לשנות את המציאות העגומה, זה מעסיק אותי הרבה ואני לא יכולה לשכוח את זה .
אני יודעת שלהרבה דברים שקורים לנו פשוט אין תשובה וסביר להניח שהם באו ללמד אותנו משהו, הלוואי שרק ידעתי מה..

וסהו, רק רציתי לשתף

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 15-03-2005 בשעה 19:58.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2005, 20:33
צלמית המשתמש של Ir4$Al3
  Ir4$Al3 Ir4$Al3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Ir4$Al3
אממ...באמת לא נחמדה ההרגשה הזאת..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "למה ואיך זה קורה לי ?!?!"

מה לעשות, לא לכל האנשים העולם יש חיים יפים,משו שהם יכולים להתגאות בו ולשמוח ובכך להגביר את הרצון שלהם לחיות.
אני מסכים עם החבר שלך לכל אדם יש את הזכות לחיות או למות.
יש אנשים שבוחרים להתאבד או לנסות להתאבד בחדר סגור ויש אנשים שבוחרים בדרך קצת יותר חשופה...כמו מה שציינת.
זה שהבן אדם ההוא בחר לקפוץ או לנסות לקפוץ דווקא בזמן שאת היית שם לא אומר שמישהו מנסה ללמד אותך משהו יכול להיות שהוא(הוא במובן של אלוהים אם זה ה"הוא" שאליו את מתכוונת) ניסה ללמד מישהו שישב במכונית שעברה לידכם,עקפה אתכם וכו'. כשאתה(הבן אדם)חווה חוויה כלשהי או טראומה הוא פתאום נזכר בכל מה שהוא עשה, לא עשה ומה הוא צריך לעשות כדי לשפר משהו. הכל זה עניין של אמונה אם את חושבת שיש על מה "להעניש" אותך או שאת אמורה ללמוד איזשהו לקח אז את תיקחי את המקרה הזה בתור אזהרה או תזכורת אם את לא חושבת שיש על מה אז את תחשיבי את זה כמקרה שיכול לקרות לכל אחד.
עכשיו,אין דבר שתוכלי לעשות בנידון,לא תוכלי להחזור בזמן או להחיות אדם,תוכלי לדבר על זה ולחכות שזה יעבור..כמו כל טראומה.
בקשר לכך שאת מחשיבה את עצמך לאשמה באירוע זה כבר לא טוב.
מה יקרה אם אנשים יאשימו את עצמם בכל דבר שקרה בכל אסון וכל מוות??
הרי העולם היה נחרב,אנשים היו בדיכאון תמידי(והפורומים יהיו מוצפים )
כך שצריך להתייחס אל זה כאל מקרה ושום דבר חוץ מזה.
אז זהו שיתפתי גם אני.

ישן 15-03-2005, 22:16
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
אני מצטער לשמוע שנהרס לך היום הכל כך מיוחד הזה בשבילך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "למה ואיך זה קורה לי ?!?!"

אבל, אלה הם החיים, הם קשים, ועם כל הדברים היפים שיש בהם, יש גם המון רשע ודברים מגעילים, ולא כל בני האדם מספיק חזקים להתמודד איתם, וגם לבני האדם החזקים ביותר מבחינה נפשית יש רגעים של משברים קשים, מוות הוא לא פתרון לצרות, ממש לא, אבל אנשים גם מגיעים למצבים שז נראה בהם הפתרון היחיד, הרי המוות הוא סופם של החיים החלק האחרון בהם, וכשהחיים נראים כמלאים רק בסבל, מאבדים את הרצון בהם, אני יודע שזה קשה, זה קשה לכולם, למי שחושב להתאבד זה פשוט במצב שזה משגע מבפנים אובדן שליטה עצמית ושאר מצבים לא נעימים ומאוד מפחידים, לאנשים הקרובים, זה משפיע אולי ישמע כמו בולשיט של פילוסופית זן לחלק מהאנשים אבל האנרגיות מוקרנות ואנרגיות משפיעות, כמו שחיוך מאדם יכול לשפר את המצב רוח בשתי שניות גם הדיכאון של בנאדם פוגע והורס, וגם לצופים מהצד, זה לא מראה נעים לראות ולא מחשבות טובות לחשוב, אבל צריך להבין, כמה שזה קשה וכואב זה חלק מהחיים, זה חלק מהכל, אי אפשר לחפש אשמים למצב כי כולם אשמים בגדול זה החברה אשמה שהיא הזניחה את הפרט ונתנה לו להגיע למצב שכזה, וגם הפרט עצמו אשם, אבל צריך להבין שלמרות שאנחנו רוצים לתקן, אנחנו רק מיעוט קבוצה קטנה של אנשים שלא מאבדים תקווה ועדיין אכפת להם, אנחנו לא יכולים לתקן את העולם, אבל את העולם הקטן שלנו אנחנו יכולים לתקן, לדבר זה עם זה לבקש עצות לדעת להקשיב, להיות סבלניים, ואחר כך אפשר לקוות שכל האנשים יאמצו את הדרך ויתקנו גם הם את העולם הקטן שלהם, ואז נוכל לתקן את העולם כולו - העולם הגדול, אבל בינתיים צריך להבין שיש דברים גם מעבר ליכולתנו וכל מה שאפשר לעשות זה לנסות ולעשות לנסות לעזור במסגרת האפשר ולהמשיך הלאה. תנסי לקבל את זה יותר בקלות אם את צריכה לדבר את יודעת שכולם כאן, זה טוב לדבר, זה תמיד עוזר...

אז שוב אני מצטער שנהרס לך היום, אבל תנסי להבין שכמה שאת בת אדם טובה עם לב זהב זה לא התפקיד שלך לסחוב את כל העולם על הכתפיים שלך.

, רועי
ישן 15-03-2005, 22:53
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
באמת שאני לא מבין אותך

אז הוא קפץ אז ??

חבר שלך ממש צודק, אלו החיים שלו וזו בעיה שלו אם הוא רוצה לסיים אותם, זה לא שזה אדם שאת מכירה ויכולת לעזור לו.

הייתי מבין אותך אם חלילה היית נתקלת בתאונת דרכים שזה בהחלט דבר מחריד וגם אנשים לא התכוונו שזה יקרה אבל במקרה שאנשים מחליטים שהחיים לא מעניינים בשבילם אז שיבושם להם, בטח שאת לא צריכה להרוס לעצמך את היום בשביל דברים כאלה.

רחלי תחייכי תתעודדי ותהני מהיום ומהחיים .

רק לשמוח יש !!! .

ישן 16-03-2005, 02:47
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.03
לדעתי, את צריכה להיות גאה במה שעשית..

מרבית האנשים שאני מכיר פשוט היו ממשיכים לנסוע,תראי אי אפשר
לדעת מה תכנן אותו בן אדם,יכול להיות שאם היית מנסה לגשת אילו הוא היה נבהל וקופץ
יכול להיות שמדובר באיזה תמוה שהיה מנסה לתקוף אתכם, יכול להיות שמדובר באחד
שמתכנן לגנוב רכבים , הרבה אפשרויות.... בשביל זה בדיוק יש משטרה ופסיכולוג
שמאומן להתמודד עם מצבים כאלה בצורה הכי יעילה שאפשר, זה לא שאת מכירה את הבן האדם
ויש לך אפשרות לשכנע לא לקפוץ או משהו,לכן טוב מאוד שהתקשרת למשטרה.
מצד שני, אני לא מסכים עם הדעה של החבר שלפיה "זה החיים שלו" וזה מפני שיש אנשים
שנקלעים לדיכאון קליני ושיקול הדעת שלהם משתבש ואחרי שמצילים אותם והם עוברים טיפול
הם מצטערים על הרגע שבו הם החליטו להתאבד.
מה זה אמור ללמד אותך ? שאיכפת לך מאוד מאחרים וזה דבר שתמיד חשוב לדעת אותו על עצמך..

נערך לאחרונה ע"י cancer בתאריך 16-03-2005 בשעה 03:05.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר