לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-03-2010, 14:50
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
פיגוע טיולים בשטחי אש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Flying-Wing שמתחילה ב "חג פסח כשר ושמח לכולם..."

במהלך חג הפסח, יפתח צה"ל למטיילים חלק משטחי האש בצפון, במרכז ובדרום.
דובר צה"ל מדגיש כי גם במהלך חול המועד פסח יתקיימו בחלק משטחי האש אימונים כסדרם, כולל אימונים באש חיה. בהתאם לכך, מתבקשים המטיילים לנהוג בזהירות ובהתאם להנחיות ולוודא כי אינם נכנסים בשוגג לשטחי אש של צה"ל.

כל כניסה לשטחי אש של צה"ל מחייבת, כידוע, תיאום עם צה"ל וקבלת אישור בכתב. כניסה לשטחי אש ללא תאום, מהווה עבירה על החוק ומסכנת את חיי המטיילים.
קיים איסור לחצות גדרות ולהיכנס למקומות מגודרים ומשולטים. נציין כי שדות מוקשים מסומנים באמצעות גדר תיל ומשולש אזהרה אדום ושלט צהוב המזהיר מפני סכנת חיים. בנוסף, על מפות השבילים והטיולים המוסמכות קיים פירוט של האזורים האסורים בכניסה וכללי התנהגות למטייל באזורים השונים.
דובר צה"ל קורא לציבור להישמע להוראות הביטחון ולהימנע מכניסה לשדות מוקשים ולאזורים אסורים אחרים בכל אזורי הארץ.

טלפונים לברור ולתאום מוקדם מראש:
דרום - 08-9902926/7
מרכז - 02-5305042
צפון - 04-6979007

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-03-2010, 19:54
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
והסדרים בצה"ל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Flying-Wing שמתחילה ב "חג פסח כשר ושמח לכולם..."

הרמטכ"ל גבי אשכנזי, ומשפחתו הסבו אתמול (ב') לשולחן הסדר בחטיבה המרחבית "חירם" יחד עם מפקדי ולוחמי השריון מגדוד "געש" של חטיבת "סער מגולן" וכן עם לוחמים מחטיבת הצנחנים, חטיבת גולני, כוחות הנדסה, תותחנים ואיסוף קרבי, המבצעים בימים אלו תעסוקה מבצעית בגבול ישראל- לבנון.

אל הרמטכ"ל ומשפחתו התלוו אלוף פיקוד הצפון, אלוף גדי אייזנקוט ומשפחתו, מפקד חטיבת "חירם", אלוף משנה יניב עשור ומפקד גדוד "געש", סגן-אלוף גרמן גילטמן ומשפחתו.

הרמטכ"ל ברך וחיזק את הלוחמים, הביע הערכה על פעילותם בגבול הצפון ואמר כי עם ישראל כולו איתכם ברוחו ופעילותכם בגבול הצפון נותנת שקט לאלפי בתי אב לחוג את הסדר בביטחון ובשלווה. הרמטכ"ל הזכיר את האירוע הקשה בסוף השבוע האחרון בפיקוד הדרום ואמר כי לוחמי צה"ל הם תעודת הביטוח של עם ישראל.

רב פיקוד הצפון ערך את הסדר וכל המשתתפים לקחו חלק בקריאה, בשאלות ובחידונים במהלך הסדר. החיילים אף זכו בפרסים שונים ממפקדיהם.

אלוך פיקוד המרכז, אבי מזרחי, הסב לשולחן הסדר עם לוחמי גדוד דוכיפת של חטיבת כפיר.
אלוף פיקוד הדרום, יואב גלנט, הסב לשולחן הסדר עם לוחמי גדוד ברק של חטיבת גולני.
מפקד חיל-האוויר, אלוף עידו נחושתן ומשפחתו הסבו לשולחן הסדר בבסיס חיל האוויר בחצרים.

במקביל נערך ליל הסדר המרכזי לכ-400 חיילות וחיילים בודדים בגבעת אולגה בראשות ראש אגף כוח אדם, אלוף אבי זמיר ויו"ר האגודה למען החייל, תא"ל (מיל') אביגדור קהלני.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר