לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2008, 22:31
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
הספר על דן בן אמוץ היה דווקא בימים של דנקנר אמיץ וישר
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "הוא גם פירסם ספר על דן בן..."

דן בן-אמוץ היה פרה קדושה שרוב מכריו וחבריו ידעו שהוא בהמה חרמנית בעלת נטיות פדופיליות הולכות
ומחריפות - וכוווווווווווווווווולם שתקו, גם כאשר העסק הגיע למשפט בעקבות אבא שלא גילה הבנה לכך
שהסופר הדגול מישש את בתו בת ה12. דנקנר החל לכתוב את ספרו כאשר בן אמות היה בחיים, בברכתו
ובעידודו של בן אמוץ. אני מניח שבן אמוץ לא היה חותם על התוצאה הסופית, אבל הרבה פעמים ביוגרפיה
שנכתבת ע"י מישהו אוהד, הופכת למשהו אחר, כאשר לכותב מתגלים יותר ויותר פרטים אפלים על נשוא
הביוגרפיה.

יחסי אמנון דנקנר וחשודי הם עניין אחר לגמרי. דנקנר נהג כאנטי-עיתונאי (בדומה לברנע, מרקוס, כספית,
חסון, אבן-אוברקוביץ', אברמוביץ' סגל, שחר ועוד רבים וגרועים). דנקנר לפחות נהג בצורה מחפירה בגלל
שהוא חבר אישי של חשודי - אצל האחרים אין אפילו את התירוץ הזה...

ובנושא אחר לגמרי - אמנון דנקנר, חסר אינטגריטי ככל שיהיה, הוא אחד מטובי כותבי הסיפורים הקצרים
והלא-קצרים שהיו פה. זה כואב לי נורא שאדם כ"כ לא הגון, הוא כ"כ מוכשר - אבל לעתים אין צדק...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:15

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר