לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2008, 15:48
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "אני ממש לא מסכים עם מה שרשמת"

לדעתי חייזרים לא מתקשרים איתנו זה אולי מאותה הסיבה שאננו לא מתקשרים איתם.
הם לא מצאו אותנו ואנחנו לא אותם. אולי להם אין טכנולוגיה כמו שלנו. אולי הם בכלל לא יצורים תבונתיים.
אולי הם עדיין מיקרואורגניזם שמשוטט לו במים ובאויר וביבשה של הכוכב שלהם ורק עוד מאות מיליוני שנים תהיה תקשורת כלשהי.

אין לדעת עד שנמצא.
בכל אופן, אני ראיתי שלשום צילומים חדשים של נאס"א מכוכב מאדים. הצילומים מראים את האדמה בצורה של נחלים. מה שאומר שהרבה זמן זרמו שם מים וגרמו לשינוי במבנה של האזור. גם מצאו אבנים שנראות כמו חלוקי נחל ובתמונות לווין של האזור, הוא נראה כמו איזור ביצתי.
כך שמים התגלו. היום מצאו אותם במבנה של קרח אבל אולי ימצאו גם מים נוזליים.
וכפי שאנו יודעים - מים, משמעותם חיים. חוץ מזה שבכוכבי שביט יש חיים. מיקרואורניזם נמצאים בתוך כוכבי שביט והם מתפשטים ברחבי היקום. וזו הוכחה שיש חיים על כוכבים אחרים.
זה לאו דווקא חייב להיות כמו ב-star wars או בכל סרט חייזרים אחר בו יש להם טכנולוגיה מדהימה והם מגיעים אלינו ותוקפים. אולי הם מאוד פרימיטיביים. אל תהיו סגורים לתיאוריה אחת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-07-2008, 18:17
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "כן אבל פחות או יותר סיימנו את..."

אין לי לינק, אבל זכור שקרעתי דעה של איזה מדען וחוקר חלל אמריקאי (או בריטי? לא בטוח), והיא גם מוצגת בצורה לדעתי נחמדה ביותר בסרט משימה למאדים (Mission To Mars) שלמעשה החייזרים או למעשה איזשהו חייזר הוא/הם "האלוהים" אם ניתן לקרוא לו/להם כך והם "זרעו" את ראשוני בני האדם.
עלתה גם טענה שמאחר וזה "אלוהים" זה צריך להיות ישות על טבעית, ועל כך נאמר שאי אפשר לשלול שאלוהים החייזר הראשון לא היה כזה.
ולמעשה במהלך האנושות, "האלוהים" האלה באו לבקר, לראות מה קורה ליציריהם.
עדות ראשונה היא מאותו פרק מפורסם בספר יחזקאל, לא זוכר את הפרק, בא מתוארת כביכול נחיתת חללית ממנה יוצאות דמויות בעל מראה מוזר, לא אנושיות.
עדות שנייה היא אותה תקופה במשך כמה עשורים, עד בערך אמצע העשור שעבר ולקראת סופו, בה התגלו עדויות ודיווחים ברחבי הגלובוס על צפייה בחייזרים, חלליות, עצמים בלתי מזוהים (תרתי משמע), וגם סיפורים כביכול על חטיפות. אני עוד זוכר לפני 10 שנים בערך אם לא יותר, שהייתי מנוי למעריב לנוער שהיה מדור מיוחד בעניין. הטענה היא שרוזוול הוא אחד המקרים הראשונים והסיבה להתרסקות היא לא אחרת מאשר טעות של אותם חייזרים שלא צפו בשינוי של התנאים הסביבתיים מסביב לכדור-הארץ, כמו האטמוספירה, וגם בעיית האוזון, וכדו'.
והסיבה שמשהו כמו ב-10 שנים האחרונות לא שומעים על מקרים כאלו ואחרים היא שלמעשה החייזרים סיימו את ביקורם ואת בדיקתם ופשוט חזרו להם לביתם.
לי זה דווקא נשמע בכלל לא רע. מה דעתכם?

ישן 23-07-2008, 18:31
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "מה שאתה מתאר זה את תמציתה של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
מה שאתה מתאר זה את תמציתה של כת הסנטולוגיה שסוברת שאנחנו צאצאיהם של חוצנים,
יש כת דומה שנקראת הראלים, שגם היא טוענת ש"אלוהים" זה ברבים כי מדובר בחייזרים שיצרו אותנו וכו'..
בעיניי זה קשקוש גמור...

כשאתה אומר סיינטולוגיה אני מיד חושב על טום קרוז קופץ כמו משוגע על הספה של אופרה, חחחחחח.
ובאמת אולי בגלל זה אפשר להבין למה זה קשקוש.
עכשיו ברצינות, אני אומנם לא ידעתי מה זה בתכלס סיינטולוגיה אבל חשבתי שזה משהו קצת יותר, איך לומר, שמרני. אבל בכול זאת, מאחר ואני לא בן-אדם דתי בכלל, ואני מתנגד לגמרי לתפיסה של אלוהים בדת, בכלל בכול דת, זה הדבר שנראה לי הכי הגיוני לאחר מכן.
(I LOVE KATIE (BIRGITA

ישן 25-07-2008, 17:38
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "האם חייזרים גרמו לירי בטעות של טילים בבסיסי חיל האוויר האמריקאי?"

יש לי שאלה שאני רוצה שכולם ישאלו בעצמם.

מדוע דווקא לאנשים מארה"ב קורים דברים שכאלה? דווקא שם נחתו חיזרים, דווקא שם הממשלה מטרפדת, דווקא שם יש התנקשויות ודווקא שם יש מסרים נסתרים בכל מיני מקומות.
האם זה הדימיון האמריקאי הפורה מחפש בכוונה כל מיני כאלה מעשיות?

לא עלה בדעתכם שטעות אנוש או תקלה טכנית גרמה לירי הטילים וממשלת ארה"ב לא מעוניינת שנדע כי זה מהווה סכנה ביטחונית?
או, אולי ההתרסקות ברוזוול היא לא אחר מאשר ניסוי ממשלתי/צבאי כושל למכשירי תעופה?

לדעתי, לאמריקאים אין מה לעשות בחיים אז הם מחפשים דברים להתעסק בהם.
בין אם זה להקים אגודות ולהפגין כל הזמן, ובין אם זה לנסות לחפש תאוריות קשר שיפגעו בכבוד ממשלתם ויציגו את הממשלה כרמאית וכושלת.
ישן 25-07-2008, 19:35
  משתמש זכר Astria Porta Astria Porta אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.07.08
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "יש לי שאלה שאני רוצה שכולם..."

ארה"ב היא מעצמת העל היחידה, זה אומר שהיא המדינה היחידה שיש לה גם רצון וגם יכולת לנהל פרוייקטים גדולים שמערבים טכנולוגיה חייזרתת.
זה גם אומר שלחייזרים הכי כדאי להיות שם, אם הם מתכננים פלישה, אז ארה"ב הכי מאיימת עליהם ולכן הם צריכים להיות שם כל הזמן(כדי להשיג מודיעין, לתכנן תוכניות תקיפה טובות יותר וכדומה), וא אם רוצים לקיים קשר איתנו, אז אררה"ב היא היחדיה שיכולה לעשות עם זה משהו.
לדעתי, רוב הסיפורים אינם קשורים לחייזרים, מדובר בטכנולוגיות שפותחו בארה"ב והממשלה שם פשוט "רוכבת על הגל" ומנצלת את הסיפורים על החייזרים בשביל להסוות את היכולות שלה.

ישן 26-07-2008, 16:13
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "יש לי שאלה שאני רוצה שכולם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alonmore28
יש לי שאלה שאני רוצה שכולם ישאלו בעצמם.

מדוע דווקא לאנשים מארה"ב קורים דברים שכאלה? דווקא שם נחתו חיזרים, דווקא שם הממשלה מטרפדת, דווקא שם יש התנקשויות ודווקא שם יש מסרים נסתרים בכל מיני מקומות.
האם זה הדימיון האמריקאי הפורה מחפש בכוונה כל מיני כאלה מעשיות?

לא עלה בדעתכם שטעות אנוש או תקלה טכנית גרמה לירי הטילים וממשלת ארה"ב לא מעוניינת שנדע כי זה מהווה סכנה ביטחונית?
או, אולי ההתרסקות ברוזוול היא לא אחר מאשר ניסוי ממשלתי/צבאי כושל למכשירי תעופה?

לדעתי, לאמריקאים אין מה לעשות בחיים אז הם מחפשים דברים להתעסק בהם.
בין אם זה להקים אגודות ולהפגין כל הזמן, ובין אם זה לנסות לחפש תאוריות קשר שיפגעו בכבוד ממשלתם ויציגו את הממשלה כרמאית וכושלת.

ממש לא רק בארה"ב, ואפילו בארצנו הקטנטונת. המקרה המפורסם ביותר שאף צולם (אני זוכר אותו היטב) היה מעל חצור והופיע במשך שלושה לילות רצופים. המיוחד בתצפית הזו לעומת האחרות היא הצורה והגודל שהיו חריגים ביותר.לא הצלחת המעופפת הידועה, או צורת סיגר וכל השאר.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

קיים סרט ארוך יותר אך אני לא מוצא אותו כרגע.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:23

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר