לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2008, 17:12
  atoo2412 atoo2412 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.08
1go - קובץ התראה על מכמונות מהירות

1go הוא הקובץ שלי להתראה מפני מכמונות מהירות, מעודכן, ואני משתף גם אתכם חברי האתר (חינמי לחלוטין).

זהו קובץ בו אני עושה שימוש וכל מי שיראה לו מתאים, מוזמן להנות ממנו.

אני פה כי 6% מהתאונות נגרמות כתוצאה ממהירות מופרזת ולמרות זאת 30% מהדו"חות ניתנים בגין עבירה זו.

שימו לב! הקובץ מותאם ל-iGO8 ויש הבדלים משמעותיים מהקובץ הקודם!

מספר פרטים רלוונטיים (חשוב לקרוא הכל) :

מותאם למכשירי PDA (עם תוכנת iGO8 למרות שדווח ע"י משתמשים שעובד גם על 2006 פלוס).
ללא 'דחלילים'
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/images/b.gif]
!
ללא רמזורים.
'מכוייל' לכ-10 קמ"ש (בדר"כ וע"פ המיקום) מעל המהירות המותרת.
לכל סוגי המכמונות אותו אייקון...

בקובץ תמצאו את כל מצלמות המולטנובה (6F) הקבועות וללא דחלילים
+ המיקומים בהם מרבה המשטרה להשתמש במצלמות 6F ניידות וממל"זים (אקדחי לייזר Marksman LTI 20-20 ) - לא כל המיקומים אלא העיקריים בלבד ובכדי למנוע צפצופים ללא הפסקה...
+ מיקומים בודדים של "דבורה" (BEE III).

מצלמות המולטנובה על עמוד - מיקום מדוייק! (שימו לב! המצלמות מנויידות בין העמודים ועל כל המשתמע מכך).
מצלמות מולטנובה על ניידות משטרה + ממל"זים - יש להיזהר גם מסביב למיקום המסומן (לעיתים ישמע צפצוף עד להגעה לעיקול, כאשר המיקום הוא דווקא לאחריו!).
"דבורה" - כאמור רק מיקומים בודדים ועקב המיגבלות האובייקטיביות...

הקובץ בכיסוי כלל ארצי!

הקובץ בוצע באמצעות האפשרויות הגלומות בתוכנה והינו חוקי לשימוש בארץ.

בנוסף, מהיום תוכלו לקבל את הקובץ המעודכן והמתעדכן ישירות למייל שלכם.

כן. לא צריך להכנס ל-YouTube, לא ל-sendspace וגם לא צריך לחפש בפורום אם קיים עדכון.

כשיש עדכון, הוא כבר בדרך אליכם...

כל המעוניין בקבלת הקובץ, מתבקש לשלוח מייל ל:

1go.speedcamupdates@gmail.com

ובו בקשה בהתאם והצהרה שקרא והבין שאין לראות בקובץ ובאמור לגביו המלצה מכל סוג שהוא ובמיוחד שאין לראות בו המלצה לנהוג שלא לפי חוקי התנועה! ושהשימוש בקובץ יעשה על אחריותו בלבד! ושברור לו שאינני מתחייב בנוגע לאמינות ודיוק הקובץ ואינני מתחייב להשלמות ועדכונים של הקובץ וכן שידוע לו ש- Nav N Go אינם תומכים בקובץ!

סעו בחכמה וזהירות,
אבי ניצן (atoo).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2008, 19:43
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי atoo2412 שמתחילה ב "1go - קובץ התראה על מכמונות מהירות"

שלום אבי,
האם תוכל לפרסם כאן את המיקומים כטבלת אקסל או וורד?
בנוסף, אני רוצה לעדכן שראיתי שבתוך הדחליל שמוצב בכביש 4 לכיוון צפון בין מחלף גהה למחלף מורשה התקינו את המצלמה וניסו אותה. זה היה ביום שני לפני שבוע. אתמול גם ראיתי שמישהו צולם ע"י המצלמה הזו.
כמו כן, בכביש המוליך מ443 אל כביש מכבית בקטע שבין צומת אלעד לצומת נחלים לכיוון מערב מצלמת הרמזור לא עובדת.
מקווה שהועלתי למישהו.

ישן 12-04-2009, 00:05
  atoo2412 atoo2412 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.08
שינוי באופן קבלת הקובץ
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי atoo2412 שמתחילה ב "1go - קובץ התראה על מכמונות מהירות"

שינוי באופן קבלת הקובץ:

כזכור,
1go הוא הקובץ שלי להתראה מפני מכמונות מהירות, הקובץ המעודכן והמתדעכן* (חינמי לחלוטין).

הקובץ מבוסס מעקב ממושך אחר דווחי מקבלי 'דו"חות מהירות' לעניין מיקום האכיפה, דווחי אזרחים על מיקומי אכיפה אינטנסיבית, הודעות ופרסומי משטרת-ישראל, פרסומים באינטרנט, בעיתונות הכתובה וברדיו ובדיקה בשטח עם גלאי רדאר.

כזכור, אני פה כי 6% מהתאונות נגרמות כתוצאה ממהירות מופרזת ולמרות זאת 30% מהדו"חות ניתנים בגין עבירה זו.

הקובץ מותאם ל-iGO8 (ממשתמשי "2006 פלוס" אני מבין שעובד הייטב גם איתה).
מותאם למכשירי PDA (מחשבי כף-יד) ורק לחלק ממכשירי ה-PND (מערכות נווט יעודיות - רק כאלו שקובץ המכמונות בהן הוא: spud.*) **

ללא 'דחלילים'!!! (עמודים של מצלמות ללא מצלמה).
'מכוייל' לכ-10 קמ"ש (בדר"כ וע"פ המיקום) מעל המהירות המותרת.

בקובץ תמצאו את כל מצלמות המולטנובה (FA6) הקבועות וללא דחלילים
+ המיקומים בהם מרבה המשטרה להשתמש במצלמות F6 ניידות וממל"זים (אקדחי לייזר Marksman LTI 20-20 ) - לא כל המיקומים אלא העיקריים בלבד ובכדי למנוע צפצופים ללא הפסקה...
+ מיקומים בודדים של "דבורה" (BEE III).

מצלמות המולטנובה על עמוד - מיקום מדוייק! (שימו לב! המצלמות מנויידות בין העמודים ועל כל המשתמע מכך).
מצלמות מולטנובה על ניידות משטרה + ממל"זים - יש להיזהר גם מסביב למיקום המסומן (לעיתים ישמע צפצוף עד להגעה לעיקול, כאשר המיקום הוא דווקא לאחריו!).
"דבורה" - כאמור רק מיקומים בודדים ועקב המיגבלות האובייקטיביות...

הקובץ בכיסוי כלל ארצי!

מהיום תוכלו להוריד חינם ובכל עת את הקובץ, בקבוצת Google שפתחתי לטובת לכל משתמשי 1go.
כך תוכלו לקבל בנוסף, גם מידע רלוונטי לפי בחירתכם ולהשתתף בדיונים בנושא.

כל המעוניין בקובץ, מתבקש לפנות לכאן: http://groups.google.co.il/group/1go_speedcamupdates בבקשה להצטרף לקבוצה, כשהוא מצוייד בהצהרה הבאה:

קראתי והבנתי שאין לראות בקובץ ובאמור לגביו המלצה מכל סוג שהוא ובמיוחד שאין לראות בו המלצה לנהוג שלא לפי חוקי התנועה, שהשימוש בקובץ יעשה על אחריותי בלבד וברור לי שאין התחייבות בנוגע לאמינות ודיוק הקובץ ולהשלמות ועדכונים של הקובץ וכן ידוע לי ש- Nav N Go אינם תומכים בקובץ ואני מצהיר שהקובץ מיועד לשימושי הפרטי ולא אעבירו לאחר או אעשה בו כל שימוש מסחרי.

מומלץ לצפות בסרטונים הרלוונטיים שלי, כאן:
http://www.youtube.com/atoo2412

סעו בחכמה וזהירות,
אבי ניצן (atoo).

*כאמור, מידי תקופה יוצא עדכון חדש לקובץ וכל עדכון מחליף את קודמו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:18

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר