לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __Everything That Has a Beginning Has an End :-) __ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > אבטחת מידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-09-2008, 19:04
  Boidem Boidem אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.08
איתור ססמא על מחשב מקומי

שבת שלום לכולם
מחפש דרך למצוא ססמא על מחשב מקומי עם מערכת הפעלה ויסטה וזה פחות או יותר הסיפור בקצרה:
לפני כמה חודשים עקב "טיפ אלמוני" החלטתי לשנות את הססמא ב2 תיבות מייל שיש לי בגוגל
לאחת מהן היתה מוגדרת תיבה משנית ולשניה לא.
עקב הלחץ בעבודה והעובדה שלא רציתי לכתוב את הססמא בשום מקום כשהגעתי בערב לביתי
נוכחתי לדעת ששכחתי את הססמא.
באחת התיבות (זו שהייתה מוגדרת תיבה חליפית) הצלחתי להחליף ססמא (והפעם גם לזכור)
מה שנשאר זו התיבה השניה , היותר חשובה שלי, שלא לא היה מוגדר כלום וגם את שאלת האבטחה שאותה עשיתי לפנ יכמה שנים טובות שכחתי...
התכתבתי עם גוגל במשך 4 חודשים, שוטטתי באלפי אתרים ברחבי הנט ולאחר מסקנות מעמיקות הומלץ שלא לגעת בתיבה במשך שלושה חודשים ולחזור ליצור קשר עם גוגל, שלהם גם שלחתי מיילים עם פרטים מזהים, אישור חתום מנוטריון שאני הוא אכן עצמי ומקבל על עצמי את הדין אם יוכח ע"י גוגל שאני לא הבעלים החוקי של התיבה וכן הלאה, לא עזר...
הדרך האחרונה שנשארה לי היא לשחזר את הססמא מקומית מהמחשב כי משם כן נכנסתי עם הססמא החדשה כמה דקות לאחר שהחלפתי אותה.
ניסיתי CAIN , BACKTRACK , FORENSIC וכאלה ואחרות, ללא הצלחה, משום מה בגלל שזה אקספלורר 7 הוא לא נותן לזכור את הססמאות כי לא אישרתי AUTOCOMPLETE .
אם למישהו יש רעיון, עיצה, תוכנה, שד עם משאלה פנויה, או כל דבר אחר שיכול לעזור אהיה אסיר תודה
צריך לקחת בחשבון שעברו כמה חודשים טובים מרגע שינוי הססמאות, והכי מצחיק שאת חלקן של הססמאות המקומיות על המחשב כן אפשר לראות עם CAIN רק את של גוגל משום מה לא...
תודה מראש לכל מי שטרח לקרוא עד כאן ועוד יותר תודה למי שיעזור...
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:25

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר