לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-07-2008, 12:35
  שומר סוד שומר סוד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.05
אתה מתעלם מחלק דיי נכבד באוכלוסיה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי פשוט שמתחילה ב "מה זאת אומרת קטינים שמישהו..."

נכים מסויימים, אנשים עם קשיי חיבורת וכדוגמתם.
לא, אני לא מקבל שזה יעלה את מקרי האונס, אבל זה יפגע משמעותית באיכות חייהם של חלק מהאנשים הנזקקים לשירותים אלו.
אם הגברת בחרה במקצועה מרצונה החופשי ואין שום כפיה כלפיה או סרסור עבריין שמנהל אותה - מה פסול? בחירה חופשית של שני אנשים.
מי בכלל יכול לאכוף חוק שכזה, אם יעבור החוק את הקריאות הנדרשות? מה שבטוח לעקוף אותו יוכלו גם יוכלו.
בחייך, המשטרה חסרת כח אדם, לא מתמודדת עם המצב הקיים, באים ומוסיפים להם עוד חוק אווילי.
מיסוד - זה הפיתרון.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-07-2008, 13:01
  פשוט פשוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי שומר סוד שמתחילה ב "אתה מתעלם מחלק דיי נכבד באוכלוסיה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שומר סוד
נכים מסויימים, אנשים עם קשיי חיבורת וכדוגמתם.

רחמנות עליהם.

ציטוט:
לא, אני לא מקבל שזה יעלה את מקרי האונס, אבל זה יפגע משמעותית באיכות חייהם של חלק מהאנשים הנזקקים לשירותים אלו.

שיסתדרו לבד.

ציטוט:
אם הגברת בחרה במקצועה מרצונה החופשי ואין שום כפיה כלפיה או סרסור עבריין שמנהל אותה - מה פסול? בחירה חופשית של שני אנשים.

אתה באמת מאמין שיש מישהי שבחרה "המקצוע" הזה כבחירה חופשית?
גם אם אילוץ כלכלי כפה עליה לעסוק בכך ודאי שאין מדובר ב"בחירה חופשית" כי אז גם הגנב וגם סוחר הסמים בוחרים לעסוק במקצועם באופן חופשי- מה תגיד לסורח הסמים ולנרקומן שיאמרו לך שזה מבחירה חופשית?.

ציטוט:
מי בכלל יכול לאכוף חוק שכזה, אם יעבור החוק את הקריאות הנדרשות? מה שבטוח לעקוף אותו יוכלו גם יוכלו.
בחייך, המשטרה חסרת כח אדם, לא מתמודדת עם המצב הקיים, באים ומוסיפים להם עוד חוק אווילי.
מיסוד - זה הפיתרון.

זה הטיעון הפרקטי האמיתי היחיד ששמעתי עד כה בדיון. (כבר העליתי כאן).

ישן 30-07-2008, 15:41

.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי פשוט שמתחילה ב "[QUOTE=שומר סוד]נכים..."

"אתה באמת מאמין שיש מישהי שבחרה "המקצוע" הזה כבחירה חופשית?
גם אם אילוץ כלכלי כפה עליה לעסוק בכך ודאי שאין מדובר ב"בחירה חופשית" כי אז גם הגנב וגם סוחר הסמים בוחרים לעסוק במקצועם באופן חופשי- מה תגיד לסורח הסמים ולנרקומן שיאמרו לך שזה מבחירה חופשית?."

בהחלט בחירה חופשית של כל העוסקים בכל התחומים מזנות דרך הגנב ועד הנרקומן או הסוחר.
(יש הבדל בין הצורך סמים לבין מי שמוכר אותם). חד משמעית ב99 אחוז זו בחירה חופשית אישית. גם צורך כלכלי אינו תירוץ, יש עוד עבודות שאפשר לעבוד בהן כדי להתגבר על משבר כלכלי, אבל מסתבר שזו דרך קלה ומכניסה (תרתי-משמע )
נשים "מוחזקות", נערות ליווי וכל ה"סטייליסטיות" באותה קטגוריה - זו זונות בדיוק כמו זנות הרחוב, רק יותר אסתתית ויותר יקרה. בהחלט רובן המכריע מבחירה אישית. זה המוצא שבחרו להתמודד כל אחד אל מול הקשיים שלה או אל מול השיקולים הקרים לחיי נוחות.

אתה שוב מבצע השוואה בין פשיעה כנגד החברה לבין החלטות של אדם על גורלו, שאינן פוגעות בחברה.
מעבר לזה שאתה פוגע בזכות האשה לעשות בגופה כרצונה, מדובר על מערכת יחסים שאינה פוגעת באחר ומוסכמת על שניהם. איפה הפשע? אולי זה לא הכי מוסרי, אבל היכן הפשע?
אני כמובן שמוציא מתוך זה את הסחר בנשים, ואת אלו שנכפה עליהן, כי זו כבר עבירה פלילית אחרת ואינה קשורה לנושא.

להתעלם מחלק נכבד מהאוכלוסיה זה גם לא פתרון, ולא איני מתכוון לאותו חלק שצריך שירותי מין, כי המין לא מספיק או לא מספק. אפילו שקל לשכוח אותו. גם חוקים צריכים להיות מעשיים, במיוחד חוק שמצריך סוג של חינוך מחדש.

מעבר לזה, עוד לא הסברת מדוע אתה מצודד בחוק.

אגב, אדוני, זה מאד מעודד דיון לחלק ציונים לטיעונים ולתת תחושה של התנשאות..

ישן 30-07-2008, 15:50

אני רק מניח איך אתה רואה את ההפרעה בזנות
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי פשוט שמתחילה ב "להיפך.בוא נדון. מבחינתי כשאדם..."

בגלל זה אני בעד למסד אותה ולהוציא אותה מהרחוב
להעלים אותה - חלומות באספמיה.

כיום לא שופטים ולא אוסרים נרקומנים על שימוש עצמי, למרות החוק הקיים. זה לא יעיל. למרות ששימוש עצמי בסמים עלול ומביא ברוב המקרים להדרדרות לפשיעה כנגד החברה.
מעבר לזה, בסמים, נושא מעט שונה, כי סמים זו כבר פגיעה עצמית, כמו התאבדות. בזה תפקיד החברה כן להתערב או לנסות להציל אם אפשר.
ואתה שוב מאחד לי סחר בסמים עם שימוש עצמי.

אתה מוזמן לבוא איתי בשבוע הבא, לרדת אל המיץ של המיץ של הזבל של החברה לשמוע את הנשים, חלקן גם המתחום המפוקפק ולקבל עוד זווית ראיה.
אם תרצה - צור איתי קשר בפרטי.

ישן 30-07-2008, 16:07
  פשוט פשוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי שומר סוד שמתחילה ב "אני רק מניח איך אתה רואה את ההפרעה בזנות"

בעיני, העיסוק בזנות לעולם אינו מבחירה חופשית.

לא נראה סביר בעיני שאשה שאין לה הפרעה נפשית קשה, תעשה באופן חופשי בחירה לעיסוק בזנות.

כמובן שאין הקבלה מלאה בין סמים לזנות אבל יש דמיון.

כפי שציינתי ,סוחר הסמים מוכר הנאות למשתמשים.

המשתמשים הם כמו אלה שצורכים שירותי מין.

כולם, הנרקומנים, הסוחרים ,צרכני המין והזונות עושים לעצמם שיקולים מוטעים ומנסים ללכת לדרך שהיא הקלה בעיניהם בהתחלה.

הנרקומנים וצרכני המין לא מוכנים להתאמץ ע"מ לקבל את מבוקשם.

הסוחרים והזונות פנו לדרך המסחר והשירותים בתחום שדורש הכי פחות מאמץ מספק השירות.

שום הכשרה, שום השקעה -יש פתרון להשיג כסף קל ויללה .

כולם עבריינים בדרגה כזאת או אחרת. גם הנרקומנים וגם צרכני המין.

כמובן שגם הזונות והסוחרים.

למשטרת ישראל יש מעט מאד כוח לטפל בכל הבלגן הזה ולכן אני אומר שי אפשר להטיל עליה עוד מטלות ללא תוספת תקציבים, אמצעים וכ"א.

בדיוק כמו שבעיניך נכון להתיר זנות באופן חוקי - היו כאלה שדרשו להכיר בסמים כמוצר חוקי.

ממה שאני יודע רוב הזונות הן גם צרכניות סמים ורוב הסוחרים הם גם סרסורים אז באמת שיש השקה בין התחומים.

נ.ב באמת שאין לי חשק ללכת לראות את המיץ של המיץ של הזבל האנושי. מצטער אבל אין לי משיכה טבעית לעיסוק בתחום.

ישן 06-08-2008, 01:16
  moshe2901 moshe2901 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.08
מדינה דמוקרטית
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי פשוט שמתחילה ב "גם הסמים, הרצח והגניבות ,אז..."

הגדרת הדמוקרטיה כל אזרח במדינה חופשי לבחור מה טוב בשבילו לעשות בתנאי שהבחירה שלו לא מזיקה לאחר ואם הוא בוחר ללכת לזונה בהסכמתה ומשלם עבור השרות ושנהם מרביחים לא צריכה להיות שום נהפוכו שנהם מתוגמלים ומרוצים הגבר חתפרק נהנה והאישה התפרנסה יפה ולא תהבה עול על משלם המיסים לידיעתך פשושו רוב העובדים במשק לא אוהבים את מקום העבודה שלהם ויש כאלו שאף סובלים בעבודה אבל אין בררה צריך להתפרנס ויש הרבה זונות שגם נהנות וגם מתפרנסות באהבה כנל לגבי הסמים מי שבחר לעשן סמים ולא מזיק לאף אחד והוא נהנה מזה זוהי זכותו כמו שמותר לשטות אלכוהול שזה הרבה יותר מזיק לחברה אבל כל אחד אחראי לעצמו ולבריאותו לידיעתך סמים מרגעים את המשתמש וזה בתורו מרגיע את הסובבים אתו לעומת זאת אלכוהול גורמים למשתמש לאמפולסביות ומזיק לכל הסובבים אותו וזה מותר בחוק. לא כל מה שמותר הוא בראי וטוב. ולא כל מה שאסור בחוק. הוא מזיק ולא טוב. מה שטוב לך הוא לא ברחך טוב לאחר. ומה שטוב לאחר הוא לא טוב לאחר לכן כל אחד בוחר מה טוב לו זוהי מדינה דמוקרטית פשוש הגיע הזמן שתפתח את הראש ותקבל את האחר כמו שהוא
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:07

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר