לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2008, 14:05
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
נשמע כמו איזה תסריט שמתאים לHulk :-)
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Gumble שמתחילה ב "..."

לוחמי על ענקיים וכ'ו...

אם אנחנו כבר מדברים על זה, אז כמה דברים נחמדים על קצת המזלג:

1.גרמניה-כחלק מהניסויים של ד"ר מנגלה הוא ניסה לזווג בין בני אדם לחיות(מן הסתם הכל נוסה על האסירים/ות היהודים)בשאיפה ליצור יצור דמויי אנוש בעל יכולות כאלו או אחרות, קיים על זה מידע במספר ספרים וברשת(למי שמעוניין).
לא ידוע עד כמה הוא הצליח, אבל זה דיי תמוה שהרוסים גם כן ניסו ליצור ניסוי כזה(אוליי הם השיגו חלק מהמסמכים, כשלל מלחמה?)

2.ארה"ב-עד לא מזמן היא הייתה עורכת ניסויים באסירים (ואני מאמין שהיא עושה את זה גם היום), כחלק מהניסויים היא ניסתה לפתח עור אדם שחסין לכדורים ועמיד מאוד לאש(עד טמ"פ גבוהה מאוד), ויכולת השרדות עם קרינה גבוהה-כל זה כמובן על מנת לפתח את חיילי המאה ה-21 שיוכלו להלחם גם בשדה קרב עם קרינה רדיואקטיבית אדירה(ללא אמצעים חיצוניים, כפי שנהוג כיום).

3.ישראל-נערכו ניסויים בחומרים כימים מסוכנים מאוד, ידוע על חיילים רבים שנפגעו(הייתה על זה כתבה ב"עובדה" לפני שנה אם אני לא טועה).

כמובן שמלבד ישראל,ארה"ב,וגרמניה אני בטוח שלכל מדינה יש את הניסויים שלה, אלו רק מה שעלו לי בראש.

אני מניח שארה"ב נמצאת הכי חזק בתחום, אל תשכחו שהם בקשר עם חוצנים כבר למעלה מ60 שנה, ככה שסביר להניח שהם מקדימים הרבה מדינות בכל הנוגע לייצור חיילי על, או כאלו שמתוכנתים מרחוק(יש על זה גם מידע רב).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-09-2008, 14:45
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "נשמע כמו איזה תסריט שמתאים לHulk :-)"

ציטוט:
אני מניח שארה"ב נמצאת הכי חזק בתחום, אל תשכחו שהם בקשר עם חוצנים כבר למעלה מ60 שנה,..

זה לא חוצנים,זה יהודים.קראתי עוד אחת מני תיאוריות רבות על מוצאו של העם היהודי,ושהם-היהודים-באו מהחלל החיצון.משהו כזה.

יש לי ספר,שנקרא "פרנקנשטיין אדום"-ניסויים סודיים של הקרמלין.סופר רוסי.
מדובר בניסויים,שערכו על בני אדם,כולל חיילים,בשנות ה-20-30,בתמיכת קרמלין וכמה מאנשי מחקר מערביים.
ודרך אגב,לא רק עם קופים,אלא גם עם קרנפים ועוד.נאצים למדו הרבה מהרוסים.השוני הוא קבוצת האובייקטים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:14

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר