לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-08-2008, 21:43
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אלון יקר...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי אלון5560 שמתחילה ב "אכן אתר דבקה הפך לאחרונה..."

אני לא יודע מתי לראשונה נתקלת באתר ההזוי הזה או רק בידיעה ממנו אבל מעולם הוא לא הצטיין בלשון המעטה באמינות יתר !
לטעמי מדובר באתר הזוי המנוהל על ידי זוג הזוי המתגורר לו בדירה צנועה בירושלים ומשחק משחקי נדמה לי המתבססים על כך שהם מאמינים שיש להם סוכנים ומקורות בכל רחבי העולם החל מאנטארטיקה דרך הבית הלבן ועד למסדרונות הממשל באיראן...
כן !.. דווקא להם !... היית מאמין?....

את ידיעותיהם כביכל הם מבססים על אותם מקורות וירטואליים שהם המציאו לעצמם אך בסופו של דבר מדובר על מידעים וחלקי מידעים שמלוקטים מכאן ומשם לכדי "ידיעה בלעדית מאת מקורותינו/מומחינו" וכו'......
וזה עוד מילא...
לא אחת יש להם "הברקות מקוריות" משל עצמם דוגמת אותו מידע (בלעדי כמובן) על כך שבחקירה שהתקיימה לאחר הפלת מטוס הנוסעיםעל ידי טיל נ"מ אוקראיני ששוגר במהלך אימון לפני מספר שנים התגלו סימנים שלא טיל הפיל אותו אלא (תחזיק חזק)... פצצה שהותקנה על גג המטוס !.....

הבעייה האמיתית היא שיש לא מעט חובבי קונספירציות שנאחזים באתר הזה כבגלגל הצלה ומאמינים לכל שטות שמופיעה בו ומשם הוא שואב את כוחו ופרסומו !

בקיצר - גם אני כבר מזמן רציתי לבקש שיפסיקו להביא לכאן ציטוטים וידיעות שמתבססות על מקורות ה"דבקה" היות וזה פוגע ברצינות של הפורום הזה והנה אני רואה שאני לא היחיד שמחזיק בדיעה הזאת....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-08-2008, 15:23
  tamido tamido אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי vs1 שמתחילה ב "הצעה לחברי הפורום בעניין הסתמכות על דבקה"

מומלץ לקרוא את הכתבה הבאה על תיק דבקה מאתר "הארץ".
http://www.haaretz.co.il/hasite/pag...SubContrassID=0

תיק דבקה הנה עוף מוזר בתוך שטף של אתרים הניזונים ומשרתם של מקורות רשמיים, לפעמים נחמד להחשף לזוית או דעה שונה גם אם אמינותה אינה ברורה.

מכיוון שהאמינות של האתר שנויה במחלוקת, אני ממליץ לאמץ את אחת מהמלצות הכתבה והיא לנסות לברור את המוץ מהתבן, אך לא לפסול את מהימנות האתר לחלוטין.

ובכלל, פורום צו"ב אינו פורום חדשותי כי אם פורום הדן בנושאים ותרחישים בטחוניים, כך שניתן לגלגל דיון על כתבה גם אם הנה בסופו של דבר דמיונית וחס וחלילה להתחיל להגביל גולשים לגבי שימוש במקורות מידע ו/או דרישה מוקדמת לעריכת בדיקות רקע למידע מצוטט.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר