לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2008, 16:55
  EYN-OD EYN-OD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.08
אני בבעיה עם מישי

יש מישהי שאני נורא אוהב אז החלטתי לעשות מעשה ולהציע לה חברות ואז היא לא הסכימה): אז אחרי כמה שבועות היא ראתה שאני ממש אוהב אותה אז היא התחילה לשחק בי לריב איתי לא לדבר איתי ואני חייב לבקש סליחה ולהתחנן כי אני לא יכול שהיא לא מדברת איתי אז ידידה שלי אמרה שהיא אוהבת אותי שהיא רק מנסה להראות שהיא שולטת עליי ואני לא יודע מה לעשות אין לי מושג כי אנחנו מדברים הרבה בבקשה עצות

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
עוד דבר לחבר שלי יש חברה ואני אמרתי לו שהיא משתלטת לו על החיים כי בגללו הוא לא נמצא איתנו הרבה והוא כנראה סיפר את זה לחברה שלו וחברה שלו עכשיו נורא כועסת עליי והתווכחנו הרבה אני וחברה שלו וכמו שאתם רואים יש לי בעיה של לריב עם בנות ואנ מפחד שבגלל שאני רב איתה אז חבר שלי כבר לא יהיה חבר שלי וגם אני לא אוהב לריב עם אנשים וגם פה אני אובד עצות בבקשה עזרה תודה לכולם וצום קל
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-08-2008, 20:30
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EYN-OD שמתחילה ב "אני בבעיה עם מישי"

אוה זה אשכול רלוונטי למה שקרה לי שבוע שעבר..
למי שזוכר את הזאתי שכתבתי באשכול שרוצה רק בריטים אמריקאים ומתברר שזה סתם היה חרטא כי
אחרי שלא מצאה את הנסיך האנגלו סקסי שלה שמעתי שחזרה לצאת עם ישראלים.
עברתי לידה ברחוב ואמרתי לה בחיוך ערב טוב, נחשו מה השיבה לי? משהו בסגנון "לך ****** אתה לא
לרמה שלי".
בחיי, הייתי המום, לא ניסיתי להתחיל איתה אפילו באותו רגע.. עד כמה אנשים יכולים להיות זבל אמיתי
ממש כמו בסרטים. ממש לא עשיתי לה שום דבר שמצדיק כזו תגובה, ואז בזמנו כשהייתי מיודד איתה
עוד הייתי מסיע אותה עד הבית מהעבודה כמו חתיכת זבל שלה.
הייתי קצת נסער, אבל אמרתי לעצמי לא להתרגש, היא ממש חוצפנית וחושבת שהיא מלכת העולם, אל
תתרגש, כבר קראתי על כאלה שכשמגיעות לגיל40 הם מסתכלות אחורה ועדיין לא מבינות למה אף אחד
לא רוצה אותן בגיל הזה אחרי שהתגרשו 5 פעמים בגלל אופי כזה שתלטני ומגעיל, זה יתנקם בהן אם לא
ישתנו, צריך לדחות טיפוסים כאלה על הסף.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:03

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר