לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-08-2008, 09:32
צלמית המשתמש של DOSH_DOSH
  משתמשת נקבה DOSH_DOSH DOSH_DOSH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.08
קצת מבואסת .. \:

הכל קרה ששלחתי הודעה 'למה שבראש'

אם יש לי אפשרות להיות מנהלת באחד הפורומים .

סיפרתי שאני בת 13 וחצי ושהייתי רוצה לנהל 'מה שבלב' או 'את מה שבראש '

או 'כתיבה וספרות' ..

אבל חלק הגיבו בצורה שניפגעתי ממנה מאוד .

חלק אמרו שאני קטנה מידי , חלק אמורה שאני לא יכולה ככה סתם כי בא לי להיות מנהלת .

ושזה דורש אחריות .

הרגשתי שהם מזלזלים בי מאוד. שרק בגלל שאני בת 13 וחצי אין לי אפשרות להיות מנהלת .

ורק שאלתי אם יש לי אפשרות כזו וישר הם התחילו להגיד שלא .

ואני חושבת שרק אחד אמר שהוא יבדק אם זה יכול לקרות .

אני יודעת שהם צודקים אלו שאמרו שאני קטנה מידי ואני לא יכולה להיות ככה סתם מנהלת .

ואני לא חושבת שזה כך סתם .

גם אם אני רשומה לפרש מעט זמן .

אני מבקשת שבאשכול הזה לא תגידו לי כמה שהם צודקים .

אני צריכה מעט עידוד .

דנה המבואסת \:

נ.ב-
תמיד הפריע לי ולכם שאני קטנה מכם בכמה שנים טובות
אבל זה הפך להיות מוגזם .
שהגיל כל כך משנה פתאום .

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.2send.us/upload_download.php?id=4e638e4ae88203c63ab38f78b455d5f2]

עוזבת את פרש עוד 5 יום

נערך לאחרונה ע"י DOSH_DOSH בתאריך 11-08-2008 בשעה 09:35.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-08-2008, 10:01
צלמית המשתמש של NVJ
  NVJ NVJ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DOSH_DOSH שמתחילה ב "קצת מבואסת .. \:"

דנה,

אני מבין שאת רגישה ושאת כן לוקחת ללב, אבל את צריכה להבין שחלק מגולשי פורום "מה שבראש" לא באמת מתכוונים למה שהם כותבים.
אני מבין שמאוד נעלבת ממה שחלק מהגולשים כתבו לך שם, אבל מבחינתם זה היה קצת הזוי שמישהי צעירה כל-כך מבקשת ניהול והם התחילו לרדת עלייך כי הם חשבו שזה משעשע.

כל אחד יכול להיות פוגע דרך האינטרנט, לחלקינו אין הבנה של מה דברים שאנחנו כותבים עושים אצל האחר.
אני בטוח שמי שכתב לך "את לא יכולה לנהל כי את אישה" לא באמת התכוון לזה שבגלל שאת בת את לא יכולה לנהל. ועובדה, יש בפורום פרש הרבה מנהלות.

תתעודדי, אל תקחי ברצינות את מה שנכתב לך שם כי פורום "מה שבראש" ידוע כפורום שלא כל הדברים בו נכתבים ברצינות.

שיהיה לך יום טוב! תחייכי! אל תתני לאנשים אחרים להרוס לך את המצב רוח, זה לא שווה את זה. תהיי חזקה נגד מי שמעליב אותך (בכלל, לא רק בפורום) ותראי איך ההרגשה שלך משתפרת..

דורון
ישן 11-08-2008, 10:18
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי DOSH_DOSH שמתחילה ב "אולי פרש זה אתר יותר מידי..."

מה זה להיכנע? זה לא לרצות להיות מנהלת או לא לגלוש בפרש?
את אמנם צעירה, אבל קיבלת שיעור קטן לחיים. דווקא השיעור הזה חשוב יותר משיעורים אחרים, והוא שצריך לדעת לקבל
דברים בפרופורציות הנכונות. אנשים התבדחו איתך כי זה הצחיק אותם. זה לא עשה אותך לא כשירה לניהול, צעירה או מטומטמת,
זה פשוט עשה אותך רצינית יתר על המידה. הנחת היסוד שלך צריכה להיות שמדובר באינטרנט ואין טעם לקחת דברים
ברצינות רבה כל כך, ואת עשית בדיוק להפך.

גם אם תצאי מנקודת הנחה שחלק מהאנשים ניסו להעליב אותך, זה לא אמור להזיז לך. ומה יקרה אם וכאשר תהיי מנהלת
של פורום כלשהו והגולשים לא יאהבו משהו באופן הניהול שלך? ישלחו לך הודעות פרטיות מעליבות, קללות, איומים.
גם את תרימי ידיים ותיכנעי?

אין לא מה להיות מבואסת. לא קרה שום דבר ואין באשכול ההוא במה שבראש כדי להעיד על הכשירות שלך לנהל או על
הבגרות שלך, אבל יש בו כדי להעיד שלקחת דברים יותר מדי ברצינות ונתת להם לפגוע בך.
כיוון שאי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור - תביטי קדימה ותמשיכי הלאה.
אם את נהנית מהפורומים ואת נהנית לכתוב בהם - תמשיכי לכתוב ולהנות בלי קשר למה שנכתב שם. אם נפגעת ואת לא
רואה אפשרות שהמצב ישתפר - אולי זה לא בשבילך.
המטרה היא להנות מהשהות בפורום - תהני ממנו. תשמרי את ההתבאסות לדברים יותר רציניים
ישן 11-08-2008, 10:27
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile

ושוב אני אומרת לך, זאת את שבחרת לקחת את זה כזלזול.

תתפלאי, אבל גיל מאוד משנה בדברים כאלה. את באמת מאמינה למשל שמישהו בן 10 יכול להתנהג כמו מישהו בן 20? בגיל שלך, מעטים הם האנשים שבוגרים מספיק כדי לקחת על עצמם ניהול. ואין שום בושה בזה שאת עוד לא מוכנה לזה. לנו פשוט יותר קל לקבוע משהו כזה כי אנחנו צופים מהצד. אבל אני מניחה שיקחו לך לפחות עוד שנתיים להבין באמת למה. בעוד שנתיים- שלוש, אם תזכרי את המקרה עדין... תחשבי לאחור ותעני לעצמך האם באמת היית יכולה לנהל בגיל 13.
גם זמן שהייה בפורום משנה. למשל, אם היית בפורום כבר שנה, היית יודעת לדעתי להתייחס לכל מה שאומרים בפורום מה שבראש בערבון מוגבל, במקום לקחת הכל ללב. באשכול המדובר הראו לך טעימה קטנה על קצה המזלג ממה שהולך לפעמים על גבי הפורומים. איזו מין מנהלת תהיי אם תקחי כל שטות כזאת ללב?

את צריכה ללמוד שלא כל מה שרוצים בחיים מקבלים, לא תמיד יהיה כלפייך יחס אידיאלי. אבל את צריכה לדעת איך להתמודד עם זה, במקום לברוח לפורומים אחרים, או להתלונן שמזלזלים בך. רק ככה תראי שאת באמת בוגרת.

אם את באמת רוצה לתרום למערכת הפורומים, את יכולה לעשות המון גם בלי להיות מנהלת. וזה בתכלס הדבר העיקרי שקובע לדעתי אם יציעו לך ניהול בעתיד או לא.

ישן 11-08-2008, 10:49
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי DOSH_DOSH שמתחילה ב "רציתי חברות , לא קיבלתי ,..."

הלו, את גולשת בפורום אינטרנטי.
אף אחד לא יודע מי את, אף אחד לא מכיר אותך ואלמלא אמרת בת כמה את - אף אחד לא היה יודע גם את זה.
אני משוכנע שיש בפורום אנשים שמשקרים בקשר לגילם, ואלו שעושים כך בהצלחה צריכים לקבל על זה קרדיט, כי לא
עלו עליהם עד כה (וכשהם יעלו הם צריכים להחסם מאיפה שהם לא אמורים להיות בו, אבל זו לא הנק').
העניין הוא שאת מתנהגת בהתאם לגילך הצעיר, למרות שיש לך פה הזדמנות פז להוכיח שאת הרבה יותר בוגרת.
אין לאנשים דיעות קדומות בקשר אלייך, הם לא נתקלו בך אף פעם. את מתחילה בתור לוח חלק ומה שאת בוחרת
להראות הוא מה שאנשים רואים. זה לא ששמת תמונה שלך ואמרו "אה, היא אפילו נראית כמו ילדה קטנה".

צאי מזה. קחי את ההזדמנות הזו בשתי ידיים, תפרידי את המציאות שלך ממה שקורה פה בפורום.
את יכולה להיות פה כל אחד ולבחור מה להראות, תבחרי להראות את הצדדים הטובים שלך ואל תתמקדי בדברים
שקרו לך ואין בינם לבין הפורום שום קשר.

זה שיעור מס' 2 לחיים.
ישן 11-08-2008, 12:13
  Amphitryon Amphitryon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.08

טוב, אחרי שקראתי את שני האשכולות, יש לי כמה דברים להגיד לך.
1. את באמת צעירה מדיי בשביל לנהל פורום, וזה לא משהו שצריך להעליב אותך.
2. בדרך כלל ניהול על פורום מקבלים אחרי השקעה, זה כדי לענות על השאלה שלך באשכול הקודם. ככה אני קיבלתי ניהול על כל פורום וקהילה שניהלתי אי פעם (הגדול שבהם הוא פורום WoW באתר גיימינג כלשהו).
3. את חייבת להפסיק לקחת כל דבר ללב, בפועל לא נאמר לך שם משהו שאמור בכלל להעליב אותך. אני מניח שזה קשור קצת לגיל, ואת גם כנראה מעט רגשנית יתר על המידה בלי קשר, אבל את כבר צריכה להתחיל לפתח חסינות רגשית כלשהי. את נשמעת כמו מישהי נחמדה סך הכל, אבל את רק צריכה לעבוד על זה לדעתי (מההיכרות המגה-קצרה שלי איתך).
ישן 11-08-2008, 14:22
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי DOSH_DOSH שמתחילה ב "איך אתה יודע שזה לא משהו..."

האמת, זה דבר שמשתנה עם הזמן.
ככל שנפגעים יותר ממשהו מסויים, מפתחים אליו עור עבה יותר.
אם אני אבוא עם סרגל וארביץ לך על הראש - זה יכאב לך.
אם אני אבוא עם סרגל שוב, את כבר תברחי ממני כי את יודעת שזה יכאיב לך.

אם את יודעת מה את שווה, ומה את, זה יעזור לך להתגבר על הקישקושים שאנשים אומרים לך פה.
אם את יודעת שאת חכמה, אבל באמת יודעת את זה, לא משנה כמה פעמים יקראו לך 'טיפשה', זה פשוט יעבור לידך ולא יפגע בך.
אם את יודעת שאת יפה, ויגידו לך שאת מכוערת, זה לא יזיז לך.
את צריכה לקבל את עצמך כמו שאת, בראש ובראשונה, ואז שום דבר לא יעצור אותך.

כמו שנאמר, הגיל פחות קריטי, מה שחשוב הוא ההתנהגות שלך כגולשת.
אם תשכילי להפנים את מה שכולם לומדים עם נסיון החיים שלהם, ולא תעלבי מכל אדיוט שאומר לך משהו מעליב, את תתבגרי וזה בהחלט יראה ע"ג הפורום, וזו תכונה שבהחלט מחפשים אצל מנהלים. בגרות.

זה דבר שקורה מעצמו - בגרות.
אצל חלק זה קורה מוקדם מהרגיל, אצל אחרים זה קורה מאוחר מהרגיל... לכן אי אפשר להגיד "מנהלים בפרש, מגיל 16 ומעלה", או "מנהלים בפרש מגיל צבא ומעלה" - זה לא נכון.
כשתביני שאת יותר טובה מהטמבלים במשב"ר שרק יורדים עליך, זה לא יפריע לך וכשתהיי מנהלת, תוכלי לחסום אותם! (מואהאהאה)

ישן 11-08-2008, 15:41

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "האמת, זה דבר שמשתנה עם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
האמת, זה דבר שמשתנה עם הזמן.
ככל שנפגעים יותר ממשהו מסויים, מפתחים אליו עור עבה יותר.
אם אני אבוא עם סרגל וארביץ לך על הראש - זה יכאב לך.
אם אני אבוא עם סרגל שוב, את כבר תברחי ממני כי את יודעת שזה יכאיב לך.

אם את יודעת מה את שווה, ומה את, זה יעזור לך להתגבר על הקישקושים שאנשים אומרים לך פה.
אם את יודעת שאת חכמה, אבל באמת יודעת את זה, לא משנה כמה פעמים יקראו לך 'טיפשה', זה פשוט יעבור לידך ולא יפגע בך.
אם את יודעת שאת יפה, ויגידו לך שאת מכוערת, זה לא יזיז לך.
את צריכה לקבל את עצמך כמו שאת, בראש ובראשונה, ואז שום דבר לא יעצור אותך.

כמו שנאמר, הגיל פחות קריטי, מה שחשוב הוא ההתנהגות שלך כגולשת.
אם תשכילי להפנים את מה שכולם לומדים עם נסיון החיים שלהם, ולא תעלבי מכל אדיוט שאומר לך משהו מעליב, את תתבגרי וזה בהחלט יראה ע"ג הפורום, וזו תכונה שבהחלט מחפשים אצל מנהלים. בגרות.

זה דבר שקורה מעצמו - בגרות.
אצל חלק זה קורה מוקדם מהרגיל, אצל אחרים זה קורה מאוחר מהרגיל... לכן אי אפשר להגיד "מנהלים בפרש, מגיל 16 ומעלה", או "מנהלים בפרש מגיל צבא ומעלה" - זה לא נכון.
כשתביני שאת יותר טובה מהטמבלים במשב"ר שרק יורדים עליך, זה לא יפריע לך וכשתהיי מנהלת, תוכלי לחסום אותם! (מואהאהאה)

חחח (-:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.2send.us/upload_download.php?id=4e638e4ae88203c63ab38f78b455d5f2]

עוזבת את פרש עוד 5 יום

ישן 11-08-2008, 15:43

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אז מה תעשי? מעכשיו כל פעם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
אז מה תעשי? מעכשיו כל פעם שיגידו לו איזו שטות את תעלבי ממנה? אם כן, אז אני חושבת שתהיי בבעיה רצינית. אנשים לא רוצים להתחבר עם אנשים שרק נעלבים כל הזמן, ושצריך לתקשר עמם בכפפות משי, שחס וחלילה הם לא יעלבו.

את אומרת שזאת התכונה שלך, וכזאת את. זה כמו שגנב או שודד יגיד "אני בנאדם חרא, כזה אני."
את יכולה להשתנות אם זאת תכונה שבאמת מפריעה לך, ואם את באמת נחושה להשתנות.

אם את מוותרת מראש, ואומרת שאת כזאת, ואין טעם להתאמץ להשתפר... אז באמת לא תשתפרי ותשארי כזאת, ולדעתי אפילו תסבלי מזה.

מותר להעלב . אני לא תמיד מראה כשאני נעלבת .
אבל כאן באינטרנט אני מרשה לעצמי להראות כשאני נעלבת , מתי אני כועסת מתי שמחה .

עוזבת את פרש עוד 5 יום

ישן 11-08-2008, 14:40
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
תגובה שלי

DOSH DOSH רשמתי לך באשכול מה הבעיה בבקשה שלך
ההודעה הזאת מוכיחה רק שאת עדיין צעירה כי את לקחת קשה את העניין
יש דברים שמתאימים אליהם יותר שמתבגרים.
את כרגע מאד רגישה וההוכחה היא התגובות שלך גם שם וגם כאן.
כדי להיות מנהל צריך אחריות,ידע בנושאי הפורום הספציפי וגם ידע בסיסי במה שקורה באתר.
ההודעה שרשמת במה שבראש מתאימה לפורום משוב ואת זה היית יודעת אם היית צוברת ותק.
אבל כל זה לא מספיק. צריך גם עור של פיל כי לא כל הגולשים בפורום שתנהלי יהיו שבעי רצון.
חלק מהם טרולים שמחפשים הזדמנות להציק, אחרים יקנאו כי את נבחרת ולא הם ואחרים יהיו עצבנים ולא יחשבו לפני מה שהם כותבים והם יכתבו דברים שיכולים לפגוע בך
ואם את נפגעת מתגובות במה שבראש, את בטח מתארת לעצמך שכאן תיפגעי יותר.
את צריכה קצת לגדול ואז גם תביני שיש דברים חמורים יותר שיכולים לבאס אותך יותר מאשר אי קבלת ניהול בפורום.
יחד עם האכזבות האחרות את גם תלמדי לא להתרגש מכל מה שאומרים וכותבים
אני לא יכול להגיד לך שבעתיד כן תהיי מנהלת גם אם תמשיכי להשתתף ולעזור בפורומים
כי זה תלוי בהרבה גורמים
אבל אם תשמרי על קביעות את תגרמי לזה שגולשים אחרים יכירו אותך וגם המנהלים
ואז הסיכויים יהיו גבוהים שאם יהיה צורך במנהל את תקבלי המלצה חמה
העיקר לא לקחת את הדברים קשה
את עוד צעירה. את לא יודעת מה זה משכנתא ושאר עניינים שמדאיגים את האנשים המבוגרים יותר כאן ובכלל

ישן 12-08-2008, 06:51

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "בוא נתחיל מהתוודות קטנה, אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RP.
בוא נתחיל מהתוודות קטנה, אני הייתי חלק מהאנשים שכתבו באשכול, ובדיעבד לא הייתי צריך לכתוב את מה שכתבתי, יש לי כל מני תירוצים להגנתי, אבל בשורה התחתונה טעות.

קודם כל הכבוד שפתחת פורום ואני באמת מקווה שהוא יהיה פופלארי לפחות כמו "פרש".

אני רק רוצה להתייחס לחתימה שלך:

אם לא נגיד את הדברים שפוגעים אז כנראה אף פעם לא נגיד את מה שבאמת חשוב, כי הדבר היחיד שבאמת פוגע באנשים זה האמת.

ושוב סליחה על הדברים שנכתבו (לפחות מה שאני כתבתי, לא יכול לדבר בשם אחרים), ובהצלחה בפורום, ואני מקווה שמדי פעם גם תחזרי לבקר פה

קודם כל . אני מודה לך שאתה מתנצל .
כמובן שאני סולחת .

ובקשר לחתימה ,
היא מנסה להגיד , שתמיד לשים לב איך אתה מדבר .ולנסות להגיד את הדבר בצורה הכי לא מעליבה .

כתבתי את המשפט הזה בעקבות המקרה שקרה במה שבראש .

עוזבת את פרש עוד 5 יום

ישן 12-08-2008, 06:54

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "דנה, ממה שהבנתי, קיבלת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
דנה, ממה שהבנתי, קיבלת התנצלות בפרטי ממנהלי הפורום, וכתגובה להתנהגות הברברים של חלק מהגולשים שם, הם נחסמו (וחלקם יחסם בקרוב מאוד בפליטת הפה הבאה שלהם).
כפי שאת מבינה, יש פה צדק במקום הזה. מי שמגעיל, יעוף מהפורום ומי שנחמד, נשאר.
את מוזמנת לחזור לכתוב בפורום מה שבראש ואם מישהו מסתבך איתך, הוא מסתבך איתי, בסדר? תעדכני אותי ואני אדאג שהוא יעוף.
איך זה נשמע?

נישמע נחמד , תודה .

עוזבת את פרש עוד 5 יום

ישן 11-08-2008, 21:36
צלמית המשתמש של Humbug
  משתמש זכר Humbug Humbug אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 25.10.01
כתבה תשובה לשאלה שלך, ומעט פרופורציה.

קודם כל, נוהל מינוי המנהלים כאן באתר הוא יחסית טריוויאלי. גיל מעולם לא היה פרמטר חובה - בגרות כן.
כעקרון, מנהל זה מינוי הן של אדם והן של צורך ניהולי. תהליך מינוי מנהל מתחיל בד"כ כשיש חוסר במנהל
לפורום כלשהו. אז מתחיל תהליך איתור של מועמד ראוי, ולאחר מכן מתקיים דיון על המועמד לחיוב ולשלילה,
ובסוף הדיון - הצבעה בין כל המנהלים.

ישנם גם מקרים חריגים בהם מונו מנהלים גם בלי צורך ממשי בניהול (ראינו דברים כאלו בעיקר בפורומים המקצועיים,
פורום צילום, פורומים צבא ובטחון וכו').

בד"כ מה שמשותף לכל המנהלים, זו העובדה שבפורומים אותם הם מנהלים - הם הצטיינו, בלטו לטובה וכו'.

לכן, את בהחלט יכולה להיות מנהלת באתר - ודיה לצרה בשעתה .. כשיהיה צורך, אני בטוח שהמנהלים בפורומים
שבהם את פעילה יציעו אותך בתור אפשרות לניהול.

לפן האישי של אי הנעימות שנגמרה לך-

דנה, את ילדה מתוקה . אפשר להתאהב בך רק ממעט ההודעות שלך שקראתי. התגובות שקיבלת באשכול
במה שבראש היו פוגעות, ואנחנו (הנהלת האתר) דואגים שמקרים כאלו לא יחזרו על עצמם. צר לי שנפגעת
מהתגובות. אין לכך שום הצדקה, ואני מתנצל בשמם של המגיבים באשכול, שאני מניח שרוצים להתנצל אבל
מתביישים.

ישן 12-08-2008, 07:17

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Humbug שמתחילה ב "תשובה לשאלה שלך, ומעט פרופורציה."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Humbug
קודם כל, נוהל מינוי המנהלים כאן באתר הוא יחסית טריוויאלי. גיל מעולם לא היה פרמטר חובה - בגרות כן.
כעקרון, מנהל זה מינוי הן של אדם והן של צורך ניהולי. תהליך מינוי מנהל מתחיל בד"כ כשיש חוסר במנהל
לפורום כלשהו. אז מתחיל תהליך איתור של מועמד ראוי, ולאחר מכן מתקיים דיון על המועמד לחיוב ולשלילה,
ובסוף הדיון - הצבעה בין כל המנהלים.

ישנם גם מקרים חריגים בהם מונו מנהלים גם בלי צורך ממשי בניהול (ראינו דברים כאלו בעיקר בפורומים המקצועיים,
פורום צילום, פורומים צבא ובטחון וכו').

בד"כ מה שמשותף לכל המנהלים, זו העובדה שבפורומים אותם הם מנהלים - הם הצטיינו, בלטו לטובה וכו'.

לכן, את בהחלט יכולה להיות מנהלת באתר - ודיה לצרה בשעתה .. כשיהיה צורך, אני בטוח שהמנהלים בפורומים
שבהם את פעילה יציעו אותך בתור אפשרות לניהול.

לפן האישי של אי הנעימות שנגמרה לך-

דנה, את ילדה מתוקה . אפשר להתאהב בך רק ממעט ההודעות שלך שקראתי. התגובות שקיבלת באשכול
במה שבראש היו פוגעות, ואנחנו (הנהלת האתר) דואגים שמקרים כאלו לא יחזרו על עצמם. צר לי שנפגעת
מהתגובות. אין לכך שום הצדקה, ואני מתנצל בשמם של המגיבים באשכול, שאני מניח שרוצים להתנצל אבל
מתביישים.

תודה רבה . אני מרגישה ממש טוב אחרי התגובה הזו P=

עוזבת את פרש עוד 5 יום

ישן 14-08-2008, 14:35
  Guess Guess אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.08

טווווווווווווווווווווווווובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב בבבבבבבב....
תקשיבי, לכי למראה בבקשה, תסתכלי על עצמך בעיניים... ותחזרי..

הצלחת? יופי.. זה אומר שאת שלמה עם עצמך, ולא עשית שום דבר לא בסדר.. מה זה לנהל פורום באינטרנט? מה זה ייתן? באמת דנה.. בואי שניה נחזור למציאות, יש לי נסיון עבר עצום בכל הנושא הזה, מניהול פורומים, לפיקוח בפורומים, ולהיות בעלים של פורומים ואתרים שלמים, וזה כאב ראש לא נורמלי, את מתרגשת מזה שאומרים לך שאת צעירה מדיי בשביל לנהל פורום? אוקיי.. אז אנשים בעלי רמת השכלה מינימלית, חושבים שגיל כן משפיע, למרות - שיש מקרים שחוסר הנסיון יכול להשפיע על תגובות ועל ניהול נכון - וכאן באה ההצדקה של התגובות, אבל.. זה לא מצדיק יכולות של בנאדם, ולא שום דבר.
פורום זה לא הכל בחיים, ואם הגיבו ככה, אז זה בגלל שלך היה את האומץ לצאת ולבקש לעומתם שמסתתרים מאחורי מסכי מחשב שמפחדים אפילו לעשות את זה.. ומלבד ללגלג לא יכולים לעשות דבר, שבעולם בחוץ, הם למעשה כנראה מופנמים, וזה שהם יכולים להגיד מה שבא להם, ולמי שבא להם, זה נותן להם מצב רוח טוב.

אז אנא ממך, בואי שניה נחזור לקרקע, את עם רגליים על הקרקע, את מתעוררת כל בוקר, את חיה.. את יכולה ללכת, יש לך בית, יש לך משפחה שאוהבת ותומכת, יש לך מקום לחזור אליו.. ויש לך תמיד למי לפנות לעזרה.
אני בטוח שכל מכרייך סומכים עלייך בשעת צרה ויודעים שתהיי שם בשבילהם, אז אנא ממך, אינטרנט זה לא הכל בחיים, ובטח שלא משהו שלהגיד "נהרס לי היום ממנו".. זה רק אינטרנט, אז לא תוכלי למחוק\לערוך הודעות, או לשים עוגן.. WOW זה ממש לא נותן כלום לאף אחד את נהנת לגלוש פה, נהנת לרשום לקרוא תגובות ולעזור, זהו.. למה את צריכה יותר.. ואם את רוצה להיות מנהלת, אז יום יבוא וכן תהיי מנהלת.. ואני מבקש ממך, בכל לשון של בקשה, שדברים כאלה מינימליסטיים לא יורידו את החיוך מהפנים שלך, או יהרסו לך את היום.

תחייכי, תרימי את הראש, יש לך הרבה מה לתת - והרבה פחות להפסיד...
בהצלחה..

נ.ב אני רוצה לראות הודעות משמחות קצת - מה זה????
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:41

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר